Šta pijete

sta pijete


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Adem1

Primećen član
Banovan
Poruka
915
nakon one teme od koljege dache iz nis, gde smo videli ko i koliko voli da pusi, i ko ne voli da pusi, da pogledamo malo ko i sta pije, i koliko. i sto je jos vaznije, kakav je kad popije, da li pravi pihdarije ili je kul lik.

cesto se cuju razne izjave politicara, [makar kod nas] za koje se moze reci da su date pod dejstvom alkohola, na osnovu izjave se dolazi do tog zakljucka
sta mislite da li i oni mogu piti, da li je to stetno za politiku koju vode. koliko uopste opravdavate pice u svakodnevmom ziovtu?? bilo politicara bilo obicnih gradjana.
ima ona poslovica, sto trezan misli, pijan govori

ps. promena je izvrsena "zbog" dachinog posta. neko je cak bolja osoba kad popije
 
Poslednja izmena:
A da... Ne pijem tokom dana, preko nedelje, jer radim... Ne mogu da odem na poso, a da me osete na alkohol... Ali zato, već od petka uveče krećem da se "doziram"..

Pošto žena ide danas u posetu rođaki u bolnicu, ja danas spremam ručak i lagano počinjem sa domačom rakijicom kao aperitiv, dok se polako krčka đuveč sa dimljenom slaninom...

Uz ručak danas pijem tuborg 0.5l.
 
inace ja ne pijem. ranije sam pio, ne stalno, redje, ali kad sednem, onda dok se ima para, ili do fajronta, ili dok te noge drze...
posle toga, jedno mesec dana nisam voleo da vidim ni sliku od vodke. i pio sam samo zestoka. nikada pivo.
 
pijem sve, ne biram
1126174737_pijanac.jpg
:super:
 
ne pijem,ne pushim,ne kockam se,ne kasapim ljude zbog organa,ne trgujem belim robljem,ne dilujem heroin
aj sad ti ademi al iskreno:)

dogadjaj u BG kod meraktora.
kupujem hamburge na kiosku, i zenska me pita
- ljuto?
- ne
nastavlja ona, a ne znam zasto...jedino ako mi se nije nabacivala:hahaha:
- pijes li?
- ne- odgovaram ja
- pusis?
- ne - tada nisam pusio
-hebes musko koji ne pije, ne voli ljuto i ne pusi...- uz smeh rece
ja sago glavu, uzeo hamburger, cak ni kusur nisam sacekao:roll::roll:
 
dogadjaj u BG kod meraktora.
kupujem hamburge na kiosku, i zenska me pita
- ljuto?
- ne
nastavlja ona, a ne znam zasto...jedino ako mi se nije nabacivala:hahaha:
- pijes li?
- ne- odgovaram ja
- pusis?
- ne - tada nisam pusio
-hebes musko koji ne pije, ne voli ljuto i ne pusi...- uz smeh rece
ja sago glavu, uzeo hamburger, cak ni kusur nisam sacekao:roll::roll:

Merkator bio za vreme Juge u BG....:think::think:
 
inace vise puta su mi rekli, ako ne budem pio, onda ne moram ni da dojdem na "slavu". valjda sam "brbljiviji" posle nekoliko pica, a bogami tada znam i da ustanem i da zaigram, sto inace ne radim
 
Kad cujem tambure, tamburice glas
Zbogom majko i sestrice ja ostavljam vas
Ajca, vinca-ca, vinca rumena
Ajca, vinca-ca, vinca rumena

Kad cujem tambure, skoci na bure
Pa izvadim litru dvije, pijem do zore .....


:mrgreen:


Hello, my name is Danica Čvorović and I'm an alcoholic, hik!....;)

:mrgreen:
 
Najcesce pijem vodu..obicnu..Sokove ne volim.

Ako se bas nazdravlja,uvek se odlucim za neku domacu kruskovacu ili dunjevacu.

Sve to ipak retko,jer slabo podnosim alkohol..odmah mi se vrti u glavi.:confused: ,a i kocnice mi popustaju pa bih mogla da napravim i neku glupost.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top