Spijunaza u kucnoj radinosti hehehehe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LindaLee

Elita
Poruka
22.197
da li mislite da je amoralno da postavite kolegi bubicu u kancelariju?ili sefu,nije vazno
ili jetrvu da pratite na forumu pa stampate postove i saljete familiji:mrgreen:
imam neke nedoumice pa eto tako,mislim se sta li misle o tome forumasi
nemojte da pisete sta mislite da treba nego iskreno,onako sto bi se reklo ljuCki:mrgreen:
ne pricamo o brljanju po mobilnom,nego o advanced spijunima:zper:







ozbiljne odgovore molim:)
 
Nije ni malo nemoralno pratiti bilo koga ... isto koliko mi možemo da proveravamo i špijuniramo druge toliko mogu i oni nas a sve dok su nam šanse jednake nema tu ničega lošeg ;) Ja kod takvih aktivnosti nemam grižu savesti ... ako se ne svide oni što prave neka s.ranja što bih se stidela ja koja sam to samo otkrila.
 
Па сад, Линда, неким људима је то заиста посао.:)

Али, лично, не верујем да бих то радила.

Мис'им, никад не реци никад. :lol:

П.С. једино што знам јесте да никад не бих друкала фамилију једне код других...осим у случају неке баш неопходне ствари...сад се сетих, сестру од тетке сам одрукала да шмрче кокаин....брате мили загорчала сам јој живот тад, али да није било мене сигурно данас не би била оно што јесте, с обзиром на то којим је путем кренула...ето како сам ја била савесно клинче са само осамнаест годиница :mrgreen:....додуше, то није било тајно шпијунирање, већ свесно и лцемерно изигравање особе од поверења.
 
Poslednja izmena:
mene do te mere ne zanimaju i ne dotiču životi kolega sa posla, familije i sl da o takvim stvarima ne pada mi na pamet da razmišljam.
više mi je stalo da znam o ljudima do kojih zaista držim (muž, deca, roditelji...) ali i tu samo ako sam spremna da podnesem istinu.
ako nisam sigurna da sa tom istinom mogu da izađem na kraj, onda neću ni da je tražim.
život može da bude lak a može i da se iskomplikuje.
znači ko šta hoće da radi neka radi samo neka se to ne odražava na moju porodicu.
 
e ovo nije špijunaža al je smešno
legla ja tako pre neko veče u krevet i čitam
knjigu koju sam kupila na ulici
čitam li, čitam, kad dojednom
crna kovrdžava (dugačka, nemoj da ste pomislile nešto) dlaka po sred mog kreveta
niko nije mogo da uđe, samo ja imam ključ, posteljina relativno nedavno promenjena
o.O
da npr živim sa još nekim, ne da bih svašta pomislila nego johohohohooooj
i tako
posle se setim da sam takvu dlaku videla u toj knjizi
bljak
ali i =D
 
da li mislite da je amoralno da postavite kolegi bubicu u kancelariju?ili sefu,nije vazno
ili jetrvu da pratite na forumu pa stampate postove i saljete familiji:mrgreen:
imam neke nedoumice pa eto tako,mislim se sta li misle o tome forumasi
nemojte da pisete sta mislite da treba nego iskreno,onako sto bi se reklo ljuCki:mrgreen:
ne pricamo o brljanju po mobilnom,nego o advanced spijunima:zper:







ozbiljne odgovore molim:)

ako zalva maltretiše i oće dukrade ćerku i podmeća svašta i prijavljiva doktorima i okreće i pravi urotu ondak neje anormalno


posle se setim da sam takvu dlaku videla u toj knjizi
bljak
ali i =D
:heart:

mene je bljak jel sum jedared našo dlaku na artiji doklen sum čito ljubavnu pesmaricu
to mie ogadilo romantiku skroz naskroz.umal se nisam ispovraćo
 
Jooj Linda, ti baš ne miruješ! Imaš pundravce u dupetu pa to ti je.
Mene mrzi da se bakćem špijuniranjem. Ustvari, ja sam od onih glupačica koje uvek sve poslednje saznaju.
Al' meni je lepo. Što manje znam, manje se jedim. :)
U svakom slučaju, ako razmišljaš o tome, sprovedi u delo.
Šta te briga šta drugi misle.
 
Jooj Linda, ti baš ne miruješ! Imaš pundravce u dupetu pa to ti je.
Mene mrzi da se bakćem špijuniranjem. Ustvari, ja sam od onih glupačica koje uvek sve poslednje saznaju.
Al' meni je lepo. Što manje znam, manje se jedim. :)
U svakom slučaju, ako razmišljaš o tome, sprovedi u delo.
Šta te briga šta drugi misle.

nije stvar u radoznalosti nego u poslovnom opstanku
ne bih da objasnjavam situaciju,volela bih da pricamo uopsteno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top