Wc3 Frozen throne battle.net...

Heartless

Poznat
Poruka
7.454
ovo je tema za sve koje igraju za mene jos uvek neprevazidjeni frozen throne na battle.netu

ranije sam igrao dotu,pa sam presao na td,ali sad igram naruto wars unlimited(to je mapa slicna doti samo sa characterima iz ovog animea/mange)

moj trenutni nick je FrSh.Madara
I trenutno sam u clanu Freelance Shinobis aka FrSh
 
jel bi mi mogao objasniti malo kako se igra wc 3, krenuo sam skoro, igra mi se svidjela pa bi je zelio dobro nauciti. između ostalog objasni mi koja je uloga zlata i sta je to ultimate i gdje je A,B mjesta na mapi, kao i da li na nekim serverima treba nesto posebno raditi da bi se igralo. MOlIM TE ODGOVORI
unaprijed hvala:worth:
 
zlato ti je najvaznije,ultimate je 4 ability heroja koji se dobija tek na 6 lvlu
zavisi sta igras u frozen throneu(standardan frozen throne,dotu,td....)
na svakom serveru je dovoljno samo da se registrujes :D

molio bi te da mi objasnis zbog cega je zlato najvaznije, i sta bi od itema bilo najbolje da uzimam. i ako mozes objasni mi skracenice za modove sta znace
HVALA ZA PROSLI ODGOVOR :hvala:
 
ap-all pick-svi mogu da biraju heroje iz bilo koje taverne
ar-all random-svi dobijaju random heroja
sd-solo draft-dobijes tri heroja jednog strenght drugog agylity i treceg intalligence i izaberes koga ces
rd-random team-imas krug sa jedno 25 heroja,i timovi sad biraju u fazonu 1-2-2-2-2-1

eto,to su ti osnovni modovi,ostatak ces shvatiti sam kasnije
 
zavisi gde,garena i battle net su ti potpuno dve razlicite stvari...
npr na gareni imas takozvane "sobe" to jest room.pa imas room serbia dota,room dota,nwu room....
dok na battle netu imas listing igra koje ce uskoro poceti,pa mozes da izaberes u koju ces uci....
mrzi me sad da trazim fotke da vidis kako to izgleda....
 

Back
Top