naterati patrijarhalno vaspitanu devojku da dozivi orgazam
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 235

Tema: naterati patrijarhalno vaspitanu devojku da dozivi orgazam

Početnik
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano naterati patrijarhalno vaspitanu devojku da dozivi orgazam

kako je opustiti?Sve je pokusano,sve!

Guest

Podrazumevano Re: naterati patrijarhalno vaspitanu devojku da dozivi orgaz

Citat Original postavio majstor
    do jaja pitanje al ne mogu da se setim odgovora ... a kakve veze ima orgazam sa patrijarhalnoscu?

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Pa reko joj tata da je to sirotinjska zabava i da se oni ne `ebu osim u cilju razmnozavanja

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

pa zar nije sirotinjska zabava
    "normalni ljudi" odlaze u pozoriste, idu na balove, koncerte i tome slicno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Price za malu decu

Da li "samo" ne moze da dodje do orgazma ili ne spavate uopste?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ma kod takvih je citav mentalni sklop takav da ces je veoma tesko promeniti.

jedino je dobro to sto ne brinu puno o tome i ne ocekuju orgazam, za takve su bitne neke druge stvari. najcesce im je sve jedno, jednostavno ne znaju da uzivaju u seksu.

Sara
    Guest

Podrazumevano

jedino je dobro to sto ne brinu puno o tome i ne ocekuju orgazam, za takve su bitne neke druge stvari. najcesce im je sve jedno,

E ma nemoj.....
    Pa po toj logici ni muskarci koji su patrijahalno vaspitavani ne znaju da uzivaju u sexu....
    Kontam da je ovo sto si izjavio nevidjena glupost....
    Neko moze da ne zna da uziva u sexu dok ga ne proba...ali cim to ucini...
    Zar ne?
    Pa ja sma patrijahalno vaspitavana i to extra.... ali znam da uzivam u sexu....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Sara
    jedino je dobro to sto ne brinu puno o tome i ne ocekuju orgazam, za takve su bitne neke druge stvari. najcesce im je sve jedno,

E ma nemoj.....
    Pa po toj logici ni muskarci koji su patrijahalno vaspitavani ne znaju da uzivaju u sexu....
    Kontam da je ovo sto si izjavio nevidjena glupost....
    Neko moze da ne zna da uziva u sexu dok ga ne proba...ali cim to ucini...
    Zar ne?
    Pa ja sma patrijahalno vaspitavana i to extra.... ali znam da uzivam u sexu....
    a ja kontam da bi ti trebalo jos malo da kontas.
    rekao sam "najcesce" sto znaci ne iskljucivo!
    dajem sebi za pravo da ovako komentarisem zato sto zivim u sredini u kojoj je vicina ljudi vaspitana patrijahalno tako da veoma dobro poznajem ovu felu.
    veruj mi prva pomisao vecine takvih devojaka je "ako budem glasna pomislice da sam *****" ili nesto tome slicno...

takodje, imam utisak da ti ne pravis razliku izmedju pojmova strogog i patrijahalnog vaspitanja

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio kosmopolit

Pa se posle `ebu ops:

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio kosmopolit

Pa se posle `ebu ops:
    Ovo sam bio ja 8)

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Koliko dugo ste zajedno? Mislim da u takvoj situaciji treba beskrajno mnogo strpljenja i ici milimetar po milimetar...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Imam takvo iskustvo prijatelju, veruj mi da je zajebano, ali sta jezik moze da ucini to je cudo (ne mislim oralno, nego verbalno), samo ubedljivim pricama mozes da je opustis i da je nateras da proba sve kako bi pronasla ono sto ce je dovesti do orgazma...samo prica i nista vise....ali moras biti ubedljiv jos ako imas iskustva od ranije upalice veruj mi...Pocni pricom preko telefona tako je najbolje za pocetak...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Cek malo

Cek malo, ako je patrijarhalno vaspitana kako je onda mogla da spava sa tobom? Te dve stvari se kose, takodje. Sta joj je nad glavom, ikona, krst, otac, majka, tetke, strine... Kako i moze da uziva ako neprestano misli da krsi neka pravila? To je stvar koju mora u glavi da resi. Ili ce da krsi "pravila" i uziva ili... Jel ona uziva za vreme seksa? Gde to radite? Ako ste non-stop na gotovs (sto bi rekli), da neko moze da naidje, na brzinu, da nije atmosfera ok... Tad niko ne moze da se opusti.
    Nisi nam rekao koliko imate godina. I to je bitno, jer ako je devojka mlada ona je pod vecim uticajem okoline, porodice nego sazrela osoba koja ima svoje stavove.
    Ne znam doduse kako je u patrijarhalnim sredinama, ali znam da ni selo nije kakvo je bilo. Evo na primer, tamo gde ja imam vikendicu mladici i devojke to rade redovno "Ljubav na seoski nacin". Da li dozivljavaju orgazme nisam pitala. Ali cisto sumnjam da cute dok se *. Nikad nisam cula gluplji izgovor "ako vicem ***** sam". Znaci mozes da budes sa 7 tipova u godini, ali ako vices dok * ***** si. Blago nama! Kod "mene" u selu si ***** ako obrijes noge. Mada je i to sredinom devedesetih izaslo iz mode. Izvinite za digresiju, ali nisam mogla da odolim. Volim lazne moraliste po Srbiji.
    Ne znam, ne mogu napamet nista da ti kazem, jer nam ni sam nisi mnogo rekao o problemu i vasim odnosima inace.
    Reci ce ti: polako i strpljivo. Tacno, moras da razgovaras sa njom i potrazis razloge zbog kojih ona blokira. Mozda su dublji od samo vaspitanja. Moras da znas cega se onda zapravo plasi. Ako je problem tezi treba da se obrati nekom strucnijem.

Sara
    Guest

Podrazumevano

a ja kontam da bi ti trebalo jos malo da kontas.
    rekao sam "najcesce" sto znaci ne iskljucivo!
    dajem sebi za pravo da ovako komentarisem zato sto zivim u sredini u kojoj je vicina ljudi vaspitana patrijahalno tako da veoma dobro poznajem ovu felu.
    takodje, imam utisak da ti ne pravis razliku izmedju pojmova strogog i patrijahalnog vaspitanja[/quote]

A gde si ti to pomenuo pojam strogog patrijahalnog vaspitanja....
    Uostalom ako je patrijahalno onda je patrijahalno... ne moze biti manje ili vise..
    Sustinski mislim da je dobro vaspitavati patrijahalno zene muskarce nebitno...oni ako imaju mozga tom patrijahalnom vaspitanju dodaju neke svoje stavove a oduzmu ono sto im se ne svidja...
    Kako odrastaju vide sta tu ne valja...a osnovu zadrze...koja nije tako losa...

veruj mi prva pomisao vecine takvih devojaka je "ako budem glasna pomislice da sam *****" ili nesto tome slicno...

Ovo nije prozivod patrijahalnog vaspitanja ....vec primitivizam koji je opet dosao od nekog primitivnog muskarca ...koji je takvu glupost izjavio...
    Imam milion drugova koji su iz Beograda...tu rodjeni tu odrasli 3-4 koleno...trebalo bi da su urbani zar ne?... svi oni zastupaju misljenje da ako je devojka siroka...vaginalno da je to od preteranog upraznjavanja sexa...i naravno ispada k***a...
    Razumes me? Nije stvar vaspitanja ....vec mozga...

A ako si ti toj devojci prvi...prosto imaj strpljenja... trudi se maximalno i stalno joj daj doznanja da zene ne gledas kao ***** u bilo kom smislu...

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

E, majstore, a da probas da je ne teras :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

"pomenuo pojam strogog patrijahalnog vaspitanja..."

c c c c, ponovo nisi pazljiva, previdela si ono "i".

nema veze!!

sto se tice tih tvojih drugara najbolje je da konsultuju bundevu povodom sirine kod njihovih devojaka. bundeva je jednom lepo objasnio razliku izmedju "razbusivanja i razvaljivanja rupe"
    ocigledno, te devojke koje tvoji drugari nazivaju kurvama nisu ***** vec su razvaljene umesto razbusene!

ja se izvinjavam sto smo se ja i sara malo udaljili od teme! evo mozemo da pokrenemo novu temu: "patrijahalno razvaljene devojke koje se ne mogu dovesti do orgazma"?
    sta kazes saro?

Sara
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio posmatrac
    "pomenuo pojam strogog patrijahalnog vaspitanja..."

c c c c, ponovo nisi pazljiva, previdela si ono "i".

nema veze!!

sto se tice tih tvojih drugara najbolje je da konsultuju bundevu povodom sirine kod njihovih devojaka. bundeva je jednom lepo objasnio razliku izmedju "razbusivanja i razvaljivanja rupe"
    ocigledno, te devojke koje tvoji drugari nazivaju kurvama nisu ***** vec su razvaljene umesto razbusene!

ja se izvinjavam sto smo se ja i sara malo udaljili od teme! evo mozemo da pokrenemo novu temu: "patrijahalno razvaljene devojke koje se ne mogu dovesti do orgazma"?
    sta kazes saro?

Zloco....

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Dobar ti nick za ovakvo pitanje

Početnik
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hvala,na razumevanju,mada sam izostavio sam pojedinosti.nisam ni pomislio da ce mi se ljudi obratiti.nego,orgazam dozivljava samo kunilingusom(jezikom).vaginalni nikako.mozda jednom,a zajedno smo 1.5god.znam da problem nije u meni,imao sam devojke ranije koje su mogle.e bas do ove do koje mi je stalo je zapela.sta da se radi?

Usama Bin Shafting
    Guest

Neki su od patrijahalnog vaspitanja presli na poljoprivredu.A sto se tebe majstore tice budi uporan i strpljiv, a ako to ne pomogne brechi je prosto o beton i zavrsi posao.Ovo zadnje je sala naravno.

Usama Bin Shafting
    Guest

Jos neceg sam se setio.Moj drugar je imao "problema" sa devojkom jer nije mogla da svrsi.Na kraju se isposavilo da je svrsavala ko sretna, ali je bilo sramota da to prizna.Uostalom ako se ispostavi da se folira da ne moze, a moze onda brate i ti foliraj,Svrsi u zavesu da ne vidi.

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio Usama Bin Shafting
    Jos neceg sam se setio.Moj drugar je imao "problema" sa devojkom jer nije mogla da svrsi.Na kraju se isposavilo da je svrsavala ko sretna, ali je bilo sramota da to prizna.Uostalom ako se ispostavi da se folira da ne moze, a moze onda brate i ti foliraj,Svrsi u zavesu da ne vidi.

LOL
    e bas si me nasmejao... :wink:

Pa ne znam sta bih ti rekla za problem, ali istina je da neke devojke imaju velikih problema sa svrsavanjem... ne znam, mozda jednostavno ne moze, tj ne prija joj to toliko da bi mogla da svrsi... zaista ima puno odgovora, ali da bismo odgovorili na njim, morali bismo sa njom da pricamo, zar ne... a ne sa tobom... pa s kolena na koleno...
    U svakom slucaju, pokusavajte i dalje :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Rad ,rad i samo rad

Ovako...stavis rudarski slem i krenes da , radis , radis , radis , radis , radis sve dk je toliko nezamoris da zaboravi kako se zove a kamoli kako je vaspitana

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano Zak

E ovo je da se prekrstis,ja bre nisam nigde cuo vise prica o zenskom nesvrsavanju...
    Ama ljudi sta je to nesvrsavanje...?... 8)

AlexQ
    Guest

Podrazumevano

Majstore shto se ti uopste i trudis toliko?Ako vec do sada nisi uspeo nista da uradis povodom njnog orgazma jednostavno odustani.Ne moras da budes bas ti taj koji ce da joj bude dzelat.

Slične teme

1. Kako naterati devojku da...
    Autor garfeald u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 20.12.2010., 05:17
  2. Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 06.08.2008., 16:25
  3. Patrijarhalno(st) u nama
    Autor guda u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 29.03.2005., 16:12

Pravila za slanje poruka