Kako vam nije dosadno...

Evo ovak....ja imam patoloski problem sa dosadom...i stvarno mi je u 23 od 24 sata dnevno veoma dosadno(pevise)......kako se vi borite protiv iste.....neki savet nesto.......

da pa...ja se zverski smaram i na njemu.....nego vreme brze protice...
pa vidi broj mojih postova
ja troshim mladost
na ovo i kanter
i josh par drugih foruma gde dodushe vishe chitam no shto pishem
pa eto
konstatovanje dosade je najgore, onda skontash da si kloshar
nego lepo go with the flow
 
Meni cela ova godina bedak-smor-bedak smor......:neutral:A šta radim da oteram bedak? prepustim se emocijama Ili istresem sve u jedan...Podeblji rokovnik (da ono čitaš poželeo bi da izvršiš samoubistvo, jedva da sam pisala išta pozitivno:roll:)
A da oteram dosadu? Retko kad imam rešenje za to (promenila sam raspored u sobi ovog raspusta možda 150 puta i opet mi ne odgovara:hahaha:) ili crtam, a pošto i u to često unosim osećanja, ispada depresivno....
 
To je zato sto nemate previse slobodnog vremena i manjak obaveza. Upisi se u muzicku,kreni na sport...
Ja da ne treniram mislim da bih poludela, ne mogu da udjem u kozu onima koji po ceo dan nista ne rade,samo se vucaraju po netu, i gledaju TV.
 
To je zato sto nemate previse slobodnog vremena i manjak obaveza. Upisi se u muzicku,kreni na sport...
Ja da ne treniram mislim da bih poludela, ne mogu da udjem u kozu onima koji po ceo dan nista ne rade,samo se vucaraju po netu, i gledaju TV.

xD šta je to...TV.

.ja negledam tv ima jedno.... Sedam meseci!! Jedino ako uhvatim Dr. House ili Scrubs na FOX life, inače sam na netu ili blejim u sobi
 

Back
Top