Nedeljni raspored serija i najave...

Tzar

Elita
Poruka
19.633
Pocela je nova sezona i posto pratim veliki broj serija potreban mi je raspored prikazivanja. Zato sam otvorio ovu temu i sastavio raspored za 26 serija...

Ponedeljak


Heroes 4. sezona
House M.D. 6. sezona
Gossip Girl 3. sezona
The Big Bang Theory 3. sezona
How I Met Your Mother 5. sezona
Greek 3. sezona

Utorak

Sons of Anarchy 2. sezona
NCIS 7. sezona
90210 2. sezona

Sreda

Criminal Minds 5. sezona
Eastwick 1. sezona

Cetvrtak


Supernatural 5. sezona
The Vampire Diaries 1. sezona
Grey's Anatomy 6. sezona
Bones 5. sezona
Fringe 2. sezona
The Office 6. sezona
The Mentalist 2. sezona
Private Practice 3. sezona
FlashForward 1. sezona

Petak

Dollhouse 2. sezona
Smallville 9. sezona
Ghost Whisperer 5. sezona
Medium 6. sezona

Subota

Merlin 2. sezona

Nedelja

Dexter 4. sezona
 
Poslednja izmena:
aqui-no-hay-quien-viva.jpg


Na B92...
 
:hvala:

I ja planiram da počnem da pratim. Ionako nemam seriju za utorak u rasporedu :D

Izašlo je prvih osam minuta pilot epizode , je l' si gledao?

Meni deluje OK. Sviđa mi se što izgleda odmah prelaze na stvar bez nekih nepotrebno dugačkih priprema i uvoda, praktično su u 8 minuta prikazali osnovni zaplet serije.
 
:D

Nisam gledao prvih osam minuta pilot epizode. Gledao sam trejler pre nekoliko meseci i imao sam negde u glavi da treba da pocne, ali sam vremenom izgleda zaboravio na tu seriju.

Mislim da ce biti ok serija. Svidja mi se tema. A i Morena mi je ok lik jos od Firefly-ja i Stargate-a...:D

Ako ti treba jos jedna serija za utorak preporucujem ti Sons of Anarchy. ;)
 
Evo ako te zanima osmominutni uvod :


Morena, Elizabeth Mitchell, Alan Tudyk i ostali...deluje kao dobar izbor glumaca :ok:


Nabavila sam prvu sezonu Sons of Anarchy ali nisam gledala još uvek...drug od koga sam uzela epizode iz prve kaže da je druga sezona slabija pa sam zato oklevala da uopšte započinjem, ali razmotriću tu odluku...:D
 
To je i moj utisak. Bilo je previse dogadjaja za jednu epizodu. Tako da nismo stigli da se upoznamo sa likovima.

I mene klinac nervira. A naravno Morena mi je omiljena - dobar je bio onaj deo kad prica na portugalskom u Riu. :D I Alan je ok, ali ne znam da li ce ga biti u nastavku serije...

Svidela mi se i ideja sa dezerterima... ;)
 
I meni je Morena bila najbolja tj kombinacija načina na koji priča, onako smirujuće i bezazleno i ledenog pogleda, da se naježiš :D
Super mi je ovaj promo poster sa njom...

2enu64j.jpg


Negde na pola epizode sam posumnjala da Alanov lik u stvari nije ljudsko biće (ipak se nadam da će se ponovo pojavljivati), ali za Ryana nisam očekivala...:eek:

Je l' si gledao verziju iz osamdesetih?
 

Back
Top