Nedeljni raspored serija i najave...

Takodje, nakon velike pauze nastavlja se i SGU 2. aprila. Nadam se da su smislili kako dalje i da ce serija biti mnogo bolja u nastavku. Kao pojacanje ekipi u poslednje 3 epizode prve sezone (a nadam se ne i poslednje) stize Rhona Mitra. :D

A kako sam čula, i Robert Knepper.

U međuvremenu, pogledala sam prve dve pizode drugog dela sezone Flashforward - koja inače verovatno neće dobiti drugu sezonu pošto je gledanost bila niska - na AXN. Naravno, u SAD su već išle 3. i 4. epizoda, ali mrzi me da skidam i popunjavam još prostora na hard disku kad ovi ionako prikazuju sa zakašnjenjem od samo 10-tak dana. U ove dve epizode rimetno je poboljšanje, mnogo toga je otkriveno i priča je pogurana napred.

Sad još da se pojavi James Callis... koji bi inače, trebalo da se pojavi u u seriji Eureka. :D
 
Evo jedne najave za jun. Cisto da planirate nesto za letnje dane. :D

Elem, 20-tog juna ABC pocinje novu seriju The Gates. Radnja se desava u naizgled idilicnom predgradju - poput onog iz domacica. Samo sto se ovde komsinice nece sibati oko muskaraca vec ce radnja serije imati supernatural elemente.

Ono sto me posebno raduje su uloge Janine Gavankar i Rhone Mitre. :heart:

Imdb link - na imdb-u nema Rhone, ali bice i nje u seriji. ;)
 
A kako sam čula, i Robert Knepper.

U međuvremenu, pogledala sam prve dve pizode drugog dela sezone Flashforward - koja inače verovatno neće dobiti drugu sezonu pošto je gledanost bila niska - na AXN. Naravno, u SAD su već išle 3. i 4. epizoda, ali mrzi me da skidam i popunjavam još prostora na hard disku kad ovi ionako prikazuju sa zakašnjenjem od samo 10-tak dana. U ove dve epizode rimetno je poboljšanje, mnogo toga je otkriveno i priča je pogurana napred.

Sad još da se pojavi James Callis... koji bi inače, trebalo da se pojavi u u seriji Eureka. :D

Mislim da je vec potvrdjeno da je i Robert Knepper u SGU.

Flashforward sam probao da gledam, ali nije islo. Kao ni Fringe, jednostavno nije mi to to - sto bi se reklo. :)
 
Pocela je nova serija sa Alyssom Milano. :heart:

Romantically Challenged je komedija, koja prati dozivljaje nedavno razvedene advokatice iz Pittsburgha Rebeke (Alyssa), njene sestre Lize, njenog novog decka i njegovog cimera. Kritike su za sada podeljene na one koji hvale seriju i one koji se cude ABC-u sto trosi zvezdu poput Alysse na ovakvu seriju. Ko je u pravu reci cu vam kad odgledam prvu epizodu. :D
 
Upravo sam odgledao prvu epizodu Romantically Challenged i ok je serija. Nije vrhunska komedija, ali je zabavna i moze opusteno da se gleda. Postavka pomalo lici na Friends. Ekipa glumaca uopste nije losa. Cak je najbolji utisak ostavio Shawn - pisac, tj. neradnik koji pomaze Alyssinom sinu oko pisanja sastava za skolu. Alyssa i sestra bas lice jedna na drugu. Dok je Perry neka kopija Chendlera. :D
 
Poslednja izmena:
Haven - nova SyFy serija zasnovana na Stiven Kingovom "The Colorado Kid". Misteriozna ubistva u malom mestu u Mejnu i na obliznjem ostrvu u stilu Harpers Island, The Gates, The X-files, Happy Town... :D

mv5bmtk2mzm4mja5nl5bml5.jpg


 
Uskoro pocinje jesenja sezona. :D

Ponedeljak
The Big C - 1. sezona
90210 13.9. - 3. sezona
Gossip Girl 13.9. - 4. sezona
Chuck 20.9. - 4. sezona :ok:
House 20.9. - 7. sezona
How I Met Your Mother 20.9. - 6. sezona
Chase 20.9. - 1. sezona
Two and a Half Men - 20.9. - 8. sezona
Rules of Engagement - 20.9. - 5. sezona
Hawaii Five-0 20.9. - 1. sezona
Castle 20.9. - 3. sezona

Utorak
Weeds - 6. sezona
Sons of Anarchy 7.9. - 3. sezona :ok:
One Tree Hill 14.9. - 8. sezona
Life Unexpected 14.9. - 2. sezona
NCIS: Los Angeles 21.9. - 2. sezona
Glee 21.9. - 2. sezona
Parenthood 21.9. - 2. sezona
No Ordinary Family 28.9. - 1. sezona
Stargate Universe 28.9. - 2. sezona :ok:
The Good Wife 28.9. - 2. sezona
Sanctuary 28.9. - 3. sezona

Sreda
Melissa & Joey - 1. sezona
Hellcats 8.9. - 1. sezona
Undercovers 22.9. - 1. sezona
Better with You 22.9. - 1. sezona
The Middle 22.9. - 2. sezona
Modern Family 22.9. - 2. sezona
Cougar Town 22.9. - 2. sezona
Being Erica 22.9. - 3. sezona
Criminal Minds 22.9. - 6. sezona

Cetvrtak
The Vampire Diaries 9.9. - 2. sezona :ok:
Nikita 9.9. - 1. sezona
It's always sunny in Philadelphia16.9. - 6. sezona
The Big Bang Theory 23.9. - 4. sezona
Bones 23.9. - 6. sezona
$#*! My Dad Says 23.9. - 1. sezona
CSI 23.9. - 11. sezona
Fringe 23.9. - 3. sezona
Grey's Anatomy 23.9. - 7. sezona
The Office 23.9. - 7. sezona
Outsourced 23.9. - 1. sezona
Community 23.9. - 2. sezona
30 Rock 23.9. - 5. sezona
The Mentalist 23.9. - 3. sezona
Private Practice 23.9. - 4. sezona

Petak
Smallville 24.9. - 10. sezona
Human Target 24.9. - 2. sezona
Supernatural 24.9. - 6. sezona :ok:
Medium 24.9. - 7. sezona
Blue Bloods 24.9. - 1. sezona
CSI: NY 24.9. - 7. sezona

Subota
Casualty 4.9. - 25. sezona

Nedelja
Boardwalk Empire 19.9. - 1. sezona
The Simpsons 26.9. - 22. sezona
Desperate Housewives 26.9. - 7. sezona
Bored to Death 26.9. - 2. sezona
Dexter 26.9. - 5. sezona
Brothers & Sisters 26.9. - 5. sezona
CSI: Miami 3.10 - 9. sezona
 
Poslednja izmena:
Pocela je nova supernatural serija Lost Girl. Radnja prati lepu i opasnu sukubu Bo (Anna Silk), koja se kao i sve druge sukube hrani energijom ljudi. Bo ne priznaje autoritete, ne pripada nijednom klanu sukuba, traga za istinom o svom poreklu i koristi svoje moci za dobra dela. :D

imagephpk.jpg
 
Poslednja izmena:
c123.jpg
Posle velike pauze nastavlja se Caprica. Ovo je serija za sve ljubitelje Galaktike. Bavi se dogadjajima 50 godina pre onih iz Galaktike, ljudima i porodicama sa 12 kolonija, koji su na svoj nacin imali udela u nastanku Sajlonaca. Odlicna ekipa Eric Stoltz, Paula Malcomson, Esai Morales, Polly Walker... Dobri efekti. Fenomenalno uradjen virtuelni svet. Preporuka. :ok:
 

Back
Top