Da li je cool kada se ocrtava .....

mile kuronjic:
Sada je leto i vreme je otici na odmor (more, plaza). :D Da li je umesno i cool nositi uski kupaci, gde ce se ocrtavati ona muska .....? :?:

Kazu statistike da su zene "neshto nervoznije" kad se ocrtava a da im je bolje kad smo u boksericama. Neka su nervozne, a ja se suncam prirodno pa shize :shock: :lol:
Stvar ukusa, i "pakovanja"... A el si primetio "kako snimaju" kad izlazish iz vode u boksericama? Eh, tad se skupi zbog temperaturne razlike, nikako da shvate... :lol: :lol: :lol:
 
nesto sam zanemela, bez teksta,cini mi se kao da gutam knedlu....gusim se ...neka neka samo neka se ocrtava ...evo sve mi se ruke znoje ..a tange, mozete i tange da nosite ...hocu muske tange ..i da se ocrtava...sve to ..i da bude namazan kremom ..moze i ulje... :D 8)
 
argonaut:
Nemoj tange zivota ti, to je bas bljak

Slazem se, nekako bude "nabudzeno" napred... SKROZ BEZ! Prirodnije je nego to. Ili klasichno ili prirodno - ova medjuvarijanta nije pozeljna ni kod jedne "ekipe". Mushke tange su bash fujjj... Zenske - ono... nekako je "eroCkije", tu je al se ne vidi. Samo, onda moraju da skresu dlachice, da ne bi ispadale kao kod jedne koja je brze bolje tela da se pofali kako ih je kupila :lol:
 
Sto se muskih dupeta tice: http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=8836 ... zene dadose svoj sud...

A sto se kupaceg tice, najvaznije je da tebi bude prijatan... Meni ni malo nije prijatno bilo sta sto steze 'alatku' (sem delova tela moje drage :mrgreen:), tako da sam za varijantu komotnijeg kupaceg... Da ne pominjemo kako ti 'ocrtavajuci' mogu lako da ocrtaju i najmanju erekciju a to ume da bude neprijatno...

Ma nudizam je zakon! ;)
 
Pa sta ako se desi "ona prirodna pojava"? Udjesh u vodu a i probaj da se opustish i da ne gledash ribe kao objekte... Recimo to jednom prigodnom pjesmicom:

Poslushaj zato savet,
shto tje ti chicha dati:
kad imash mladog petla,
ne daj mu da se pati -

pusti ga neka leti,
neka ga KOKE vide,
posle tje biti kasno,
i PETLU vreme ide...

Aj ziveli...
 
striptiz ...da, ako necete ni ovog leta da nosite tange, ima gde ih nose... i uopste nije bezveze, muski ...probajte, osim ko ima bezveze guzu, preporucujem onima sto imaju dobra ledja ramena guzu slobodno...bicete odusevljeni zenskim pogledima...evo ja cu prva da blenem :shock: :shock: :shock:
 
avesic:
striptiz ...da, ako necete ni ovog leta da nosite tange, ima gde ih nose... i uopste nije bezveze, muski ...probajte, osim ko ima bezveze guzu, preporucujem onima sto imaju dobra ledja ramena guzu slobodno...bicete odusevljeni zenskim pogledima...evo ja cu prva da blenem :shock: :shock: :shock:

cccc...
Aj pogledaj film "Lepota Poroka" pa se javi posle...
I tamo ima primitivaca koji idu na naturalistichke plaze zbog onanisanja...
:shock: :(
 

Back
Top