Zasto pop vozi Audi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
Zato sto se ugleda na ruskog popa.

1.jpg


8.jpg


9.jpg


(cudi me da niko od ruskih popova ne vozi Ladu)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Malo BMW, malo Audi...zar je bitno :)
A smetaju mi i jedni i drugi, pogotovo oni sto voze automobile ok par desetina hiljada evara...

A lepo mogu da sednu u ladu nivu i umesto 30 000 evra da lepo plate 7 000 evra i ostatak uloze u manastir.
 
Poslednja izmena od moderatora:
slika1-tri svestenika gledaju audi a6(koji trenutno vredi do 7000e(evo ti jedan od skupljih u oglasima http://www.mojauto.rs/polovni-auto/401213
slika 2-svestenik(valjda)stoji izmedju dva auta(od kojih je jedan lada niva) i prica nesto sa nekim covekom
slika3-2 svestenika ulaze u jedan auto koji ne vredi ni 3-4000evra(http://www.mojauto.rs/polovni-auto/404818
slika4-svesteno lice drzi krst u ruci(jel da da te to plasi?)...usput,ovde se nikakav sat ne vidi...

slika5-necija ruka sa satom
slika6-sat
slika7-cena sata

zakljucak1:klasicna U92 konstrukcija bez imalo smisla i istine ali sa puno mrznje i jedino sa ciljem da se pljuje po Pravoslavnoj Crkvi
zakljucak2:ako zelite da gledate stvari kao PPP,Svabov.............-gledajte B92,verujte u "evropske vrednosti" i nauzivacete se...
zakljucak3:ako zelite da vidite stvari kakve stvarno jesu-najiskrenije verujte u Boga Hrista jer nas samo On moze spasiti i pokazati nam Istinu...
zakljucak4:ako si odabrao zakljucak 3,ne pljuj Pravoslavnu Crkvu jer je nju osnovao Isus Hrist....ako si odabrao zakljucak2-:neutral:....mislim...sta reci...radi sta hoces...
 
Malo BMW, malo Audi...zar je bitno :)
A smetaju mi i jedni i drugi, pogotovo oni sto voze automobile ok par desetina hiljada evara...

A lepo mogu da sednu u ladu nivu i umesto 30 000 evra da lepo plate 7 000 evra i ostatak uloze u manastir.
Al nece stoka, milija im je stomacina od manastira ....

Не разумем сад , сметају ти попови или монаси!!!?

А што и да не возе добра кола? Шта фали, знам ја једног човека који има свој авион!!!
 
Mislish B92?
Opet prisustvujemo etiketiranju neistomishljenika. Kakve veze imam ja sa B92 i EU?
Ljude treba spasavati od takvih kao ti, a ne vi da spasavate u ime nekog izmishljenog Boga...
Mozesh ti da zatvarash ochi pred fotografijama i da njihovo iznoshenje na forumu karakterishesh kao "pljuvanje", medjutim, svi znamo kako se troshe pare koje crkva dobije od drzave(svih nas, pa i ateista) ili od vernika.
 
Не разумем сад , сметају ти попови или монаси!!!?

А што и да не возе добра кола? Шта фали, знам ја једног човека који има свој авион!!!
Roman Abramovich ima milijarde dolara, privatne avione i jahte, ali nije pop. Prichate kako je skromnost hrishcanska osobina a popovi se prvi ne pridrzavaju toga. Riba smrdi od glave.
 
Mislish B92?
Opet prisustvujemo etiketiranju neistomishljenika. Kakve veze imam ja sa B92 i EU?
Ljude treba spasavati od takvih kao ti, a ne vi da spasavate u ime nekog izmishljenog Boga...
Mozesh ti da zatvarash ochi pred fotografijama i da njihovo iznoshenje na forumu karakterishesh kao "pljuvanje", medjutim, svi znamo kako se troshe pare koje crkva dobije od drzave(svih nas, pa i ateista) ili od vernika.

Па шта живиш у држави коју је основао Св Симеон, а српску цркву његов син св.Сава, коме се не свиђа нек тражи другу!!! Пс. Ти си атеиста или антитеиста???
 
Mislish B92?
Opet prisustvujemo etiketiranju neistomishljenika. Kakve veze imam ja sa B92 i EU?
Ljude treba spasavati od takvih kao ti, a ne vi da spasavate u ime nekog izmishljenog Boga...
Mozesh ti da zatvarash ochi pred fotografijama i da njihovo iznoshenje na forumu karakterishesh kao "pljuvanje", medjutim, svi znamo kako se troshe pare koje crkva dobije od drzave(svih nas, pa i ateista) ili od vernika.

nije valjda da sam ti sad i ja problem pa ces ljude,osim od Pravoslavne Crkve,da spasavas i od mene?KAKO se trose pare?sta ti bre mislis uopste da znas o tim stvarima?sta ti meni izigravas nekakvog dusebriznika da mi objasnjavas kakva je moja crkva?jel tebe zanima sto sam i kao vernik i kao gradjanin ove drzave ogorcen sto se daju pare(od nas,pa i ateista) nekavim "gej" organizacijama,nevladinim pljuvacima drzave i Crkve,dezurnim neradnicima spremnim samo da pljuju po srpskom i Srbiji ali nema za silne izbegle,prognane i gladne?postavili ste nekakve glupave slicice sa stavom:"Eto,jel sam vam rekao kakvi su oni..." a kad sam predocio sta se ZAISTA vidi na tim slikama(opovrgni) ispade da jos od mene nekog "ugrozenog" treba spasavati?!:dash:
 
Prochitaj koga sam citirao pa onda sam sebe pitaj.
Nisu se zaveshtali na siromashtvo ali neki zive luksuzno.
pahomije-t2.jpg

Onaj sat je svakako luksuz. Javi kad shvatish to.

i ti meni reci opetr da nije konstrukcija sve ovo...naveo si cene NOVIH vozila i vezao ih za MARKU vozila u kojima se(MOZDA) svestenstvo VOZI!(i too samo na osnoviu ovoga sto je neko dostavio nekakav spisak...Pa kako da ne pitas vlastodrsce zasto se nijedan ne vozi u skromnijim automobilima ali na sve strane *****ju o stednji....a da ne govorimo sto privatni omaju jos skuplje automobile...
pazi samo..."izvor" je BLIC..:hahaha:
a sto nisu naveli i godista tih vozila,i nacin kako su dobijena(koliko od tih vozila su pokloni vernika koji ne zele da im se VLADIKE vozi u krsu samo da ga Blic &CO bili "zadovoljni"(ajde da zanemarimo da su pljuvanja narucena)))hoces opet da se masim sajta polovnih automobila pa da ti i taj spisak isechem...i sta nije u redu sa tim da se VLADIKE vozi u sigurnim automobilima?pa jel ti volis da se vozis u krsu?pa i ti ovde sudis svestenicima,to onda znaci valjda da si bolji od njih u tome?jel treba da ide na duge puteve na bicikli da bi ti i slicni bili zadovoljni i ne bi pljuvali poo Crkvi?ili bilo chemu?sat jeste luksuz...ali ga ja ne vidim na onoj slici kod onog svestenika...vec na sledecoj vidim neku ruku sa satom...
 
Poslednja izmena:
To shto jedan vernik umisli ne moze ni 1000 ljudi sa 1000 dokaza da promeni. :super:
Zaboravio si da kazesh da smo djavoimani... :think:

izvini...a kakve DOKAZE si ti nama ovde predochio?fotografije sam "obradio"(ako imas komentar na "moje vidjenje" onoga sto si postavio-izvoli)znas onu Djoletovu:...
..."Isto vide,al razno tumache,
djavo prste u farbe umache,..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top