Mile, kako možemo biti divan narod?!

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
I ja mislih kao i ti,te Tesla,Milanković,te Jovovich,Weir Al Yankovich...Ali,ovo...

FRANCUZ JE U ŽIVOTNOJ OPASNOSTI!!!

Čovek je došao da navija,fudbal naravno,i bolesni debili su ga pretukli na smrt...Sada i treba da nas ne mrzi,već prezire!!!

Bolesni idioti koji...ebem ti život...
 
I ja mislih kao i ti,te Tesla,Milanković,te Jovovich,Weir Al Yankovich...Ali,ovo...

FRANCUZ JE U ŽIVOTNOJ OPASNOSTI!!!

Čovek je došao da navija,fudbal naravno,i bolesni debili su ga pretukli na smrt...Sada i treba da nas ne mrzi,već prezire!!!

Bolesni idioti koji...ebem ti život...

Zasto da mrzi nas konkretno ?Treba da prezire one koji su ga prebili a ne nas i ceo narod ,misli malo sta pricas:rtfm::rtfm:
 
Pa nije ga narod tukao vec pojedinci..zasto na osnovu 100 ili 1000 ili 10000 ljudi reci da je 8 miliona neko ko nije divan
uostalom zasto 8 miliona mora da se nazove divan
nek bude kao svaki drugi
Uzmi Indiju sa milirajdu..svi su divni..pa naravno da nisu
ali nece reci da su Indijci los ili ne znam kakav vec narod na osnovu nekog malog uzorka
Englezi nisu divan narod na osnovu njihovih navijaca..seti se...ili na osnovu njihovi kriminalaca
Ameri su ne divan narod jer svaki dan ubijaju nekog po svojim gradovima
da li to ubijaju svi Amerikanci ili samo neki
ne mozes generalizovati
niti smo divan niti smo grozna narod
jednostavno smo narod
a u svakom narodu ...ima nas raznih
ja ne dozvoljavam da me izjednacavas sa tim primitivcima koji su tukli australijanca, Francuza, ubili navijaca na utakmici, obijali automobole, krali plackali...ne mozes mene i ljude koji su ovde na forumu i ljude u Srbiji izjednacavati sa idiotima...i na osnovu toga donositi sud o svima..jednostavno to ne moze tako i to ne ide tako
 
Po tebi onda samo smo mi divljaci?

pa naravno da nismo svi divljaci
da li ti ides ulicama i bijes ljude?
od generalizacija mi je lose
kao i od generalizacije da smo losi tako i od generalizacije da smo divni
mi smo samo ljudi i pripadamo jednom narodu,,,kao i milioni drugih
ne vidim ja veliku razliku izmedju nas kao naroda i drugih naroda
sta ? ti drugi narodi nemaju kukolj
to je samo nas patent?
pa nece biti tako
 
Pa nije ga narod tukao vec pojedinci..zasto na osnovu 100 ili 1000 ili 10000 ljudi reci da je 8 miliona neko ko nije divan
uostalom zasto 8 miliona mora da se nazove divan
nek bude kao svaki drugi
Uzmi Indiju sa milirajdu..svi su divni..pa naravno da nisu
ali nece reci da su Indijci los ili ne znam kakav vec narod na osnovu nekog malog uzorka
Englezi nisu divan narod na osnovu njihovih navijaca..seti se...ili na osnovu njihovi kriminalaca
Ameri su ne divan narod jer svaki dan ubijaju nekog po svojim gradovima
da li to ubijaju svi Amerikanci ili samo neki
ne mozes generalizovati
niti smo divan niti smo grozna narod
jednostavno smo narod
a u svakom narodu ...ima nas raznih
ja ne dozvoljavam da me izjednacavas sa tim primitivcima koji su tukli australijanca, Francuza, ubili navijaca na utakmici, obijali automobole, krali plackali...ne mozes mene i ljude koji su ovde na forumu i ljude u Srbiji izjednacavati sa idiotima...i na osnovu toga donositi sud o svima..jednostavno to ne moze tako i to ne ide tako

Cim dodje upalice Google i ici na images,videce srpske logore...Procitace malo,videce sta smo radili u BiH i Hrvatskoj...plače mi se:sad2:

I čuće da je Nobelovac rekao da smo krivi kao narod i da smo puni rasističkih pokliča i i i...Stormfront SRBIJA!!!4.na listi...Oh,my god,I will cry!:sad2:
 
pa naravno da nismo svi divljaci
da li ti ides ulicama i bijes ljude?
od generalizacija mi je lose
kao i od generalizacije da smo losi tako i od generalizacije da smo divni
mi smo samo ljudi i pripadamo jednom narodu,,,kao i milioni drugih
ne vidim ja veliku razliku izmedju nas kao naroda i drugih naroda
sta ? ti drugi narodi nemaju kukolj
to je samo nas patent?
pa nece biti tako

Pa ja i govorim da nismo svi divljaci vec pojedinci,ali vidis valjda da gore ova 2 govore da je ceo narod divljacki..
 
Cim dodje upalice Google i ici na images,videce srpske logore...Procitace malo,videce sta smo radili u BiH i Hrvatskoj...plače mi se:sad2:

I čuće da je Nobelovac rekao da smo krivi kao narod i da smo puni rasističkih pokliča i i i...Stormfront SRBIJA!!!4.na listi...Oh,my god,I will cry!:sad2:

sta smo radili
ja nisam
i 7 miliona i ne znam koliko jos stotina hiljada nije...od 8
ja nemam rasisiticke poklice
i 8 milionA MANJE NEKOLIKO STOTINA,AJD NEK JE NEKOLIKO HILJADA..nema rasisiticke poklice
i?
ceo narod?
mozes da kazes ceo narod
zar ne mozemo svi da odemo na gogle i da to nadjemo o jako puno naroda
da li sad treba da postavljamo linkove ne nobelovaca ali veoma vaznih ljudi..sad skoro Autralijanaca ili Italijana sta su izgovorili za nase susede
i ti ceo svet cete na osnovu toga da zakljucite da su svi Srbi divljaci ili na pr svi Hrvati ustase
ma daj
 
Naravno da ne, primitivno je zbog pojedinaca mrziti ceo narod, ali tako stvari funkcionisu u stvarnosti na zalost, na Balkanu pogotovo, dakle ne treba da se cudis ako nas sutra francuska stampa popljuje sve onako generalno, ionako smo im dali dovoljno materijala od 1991 pa nadalje.

A njihov major se žrvovao za nas,da nam spasi sve one mosove i zgrade...I kad su namerno mašili '99(mnogi piloti)...I kada je Širak dao svoj letnji dvorac,Rambuje,da bombardovanja ne bi bilo,ispao jedini pošten lider u tom NATO-u i EU-u...

Ipak,niko nikad neće znati koliko ja mrzim ovog čoveka,ali ne i američki narod...

William%20Walker.jpg
 
Naravno da ne, primitivno je zbog pojedinaca mrziti ceo narod, ali tako stvari funkcionisu u stvarnosti na zalost, na Balkanu pogotovo, dakle ne treba da se cudis ako nas sutra francuska stampa popljuje sve onako generalno, ionako smo im dali dovoljno materijala od 1991 pa nadalje.

Ma to nista nije cudno na to smo navikli,nervira me kada tako generalizujete stvar i umesto pojedinaca bacate krivicu na ceo narod!:rtfm:
 
Gleda se cifra kada se pređe kritičan procenat bolida. Svuda. ;)

Do 10% bolida u državi je nešto što se može podneti. Preko toga već takvi krste naciju ili narod, šta god.

Ako cifra malko pređe 10%, daš im malo keša i oni se unormale. :lol:

ti mislis da smo mi taj procenat prevazisli jer izjednacavas bolide sa onim politickim opcijama koje su tebi bolidske?
pa to je nas probelm sto politicke protivnike dozivljavamo kao politicke bolide
ja moje politicke protivnike iskljucivo dozivljavam kao politicke neistomisljenike
ne smatram ih bolidima
bolidima smatram one koji su tukli francuza...ili australijanca,,,ubili na utakmici navijaca koji ne navija za njihov tim....i da ne nabrajam
a ne verujem da u ovoj zemlji takvih bolida ima 800 000 hiljada
 
ti mislis da smo mi taj procenat prevazisli jer izjednacavas bolide sa onim politickim opcijama koje su tebi bolidske?
pa to je nas probelm sto politicke protivnike dozivljavamo kao politicke bolide
ja moje politicke protivnike iskljucivo dozivljavam kao politicke neistomisljenike
ne smatram ih bolidima
bolidima smatram one koji su tukli francuza...ili australijanca,,,ubili na utakmici navijaca koji ne navija za njihov tim....i da ne nabrajam
a ne verujem da u ovoj zemlji takvih bolida ima 800 000 hiljada
Ne politički bolidi. Uopšte. Sama znaš kakve frikove vidiš kad izađeš međ' narod. Prostog sveta kol'ko god želiš, čak i preko toga, zar ne?
 

Back
Top