Kakav je Boris Tadić predsednik?

Tihi-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.712
U Srbiju je viseparlamentarni sistem uveden 1992 godine.

Od 1992 do 2000te godine Srbijom je vladao Slobodan Milosevic i njegova socijalisticka partija Srbije

za tih 8 godina mnogi protivnici Slobodana Milosevica su njega i njegovu vlast nazivali diktatorskom

Za tih 8 godina Slobodan Milosevic i SPS nisu zabranili niti jednu politicku organizaciju ili udruzenje gradjana - NVO

Boris Tadic vlada Srbijom od 2003 godine, i ove 2009 godine ce zabraniti srpske patriotske organizacije Obraz i 1389

Jasno je da je Tadic najveci diktator koji je vladao ovom zemljom , u svakom slucaju mnogo gori od Milosevica , sobzirom da Milosevic za 8 godina svoje vladavine nije nikada radio to sto radi Tadic danas u Srbiji.

Drugo Tadicev zakon o informisanju je mnogo gori od onog milosevicevskoradikalskog iz 1998 godine....

Da li je i za vas Boris Tadic najgori vladar i najveci diktator koji je vladao Srbijom od uvodjenja viseparlamentarnog sistema u nasu zemlju tj od 1992 godine?
 
Pokreti Obraz i 1389 su pokreti protiv tiranije i diktature sadasnje vlasti

To su pokreti srpske omladine za renesansu i obnovu Srbije na principima Svetosavlja i Srpstvaa

To s pokreti koji zele Srbima da vrate opet pravo na ponos cast i obraz

To su pokreti koji zele da Srbi idu opet uspravno na 2 noge, a ne cetvoronoske i da ga se guze i klanjaju svakoj susi sa zapada koja ovde prismrdi

Samim tim jasno je da je u Srbiji na delu antisrpska i antipravoslavna diktatura Borisa Tadica - jer da nije antisrbin i antihriscanin ne bi mu smetale pravoslavne i patriotske organizacije Obraz i 1389
 
Moguce da nisu, ali su hapsili, mlatili, pretili, otimali, ljudi su nestajali, zavrsavali u kreču na fruškoj gori......

pa i tadic danas isto to radi

hapsi mlati preti otima zabranjuje....

u cemu je razlika ????

drugo milosevic se obracunavao sa pojedincima i tajkunima dok se tadic obracunava sa kompletnim srpskim narodom

recimo za vreme milosevica nije moglo da se desi, kao sad za vreme tadica, da te uhapse samo zato sto se molis


pocetak milosevicevog pada je upravo bio taj zakon i informisanju i pojacana represija protiv neistomisljenika

isto to ce biti i pocetak pada borisa tadica
 
Poslednja izmena:
Tihi
U Srbiju je viseparlamentarni sistem uveden 1992 godine.

Od 1992 do 2000te godine Srbijom je vladao Slobodan Milosevic i njegova socijalisticka partija Srbije

za tih 8 godina mnogi protivnici Slobodana Milosevica su njega i njegovu vlast nazivali diktatorskom

Za tih 8 godina Slobodan Milosevic i SPS nisu zabranili niti jednu politicku organizaciju ili udruzenje gradjana - NVO

Boris Tadic vlada Srbijom od 2003 godine, i ove 2009 godine ce zabraniti srpske patriotske organizacije Obraz i 1389

Jasno je da je Tadic najveci diktator koji je vladao ovom zemljom , u svakom slucaju mnogo gori od Milosevica , sobzirom da Milosevic za 8 godina svoje vladavine nije nikada radio to sto radi Tadic danas u Srbiji.

Drugo Tadicev zakon o informisanju je mnogo gori od onog milosevicevskoradikalskog iz 1998 godine....

Da li je i za vas Boris Tadic najgori vladar i najveci diktator koji je vladao Srbijom od uvodjenja viseparlamentarnog sistema u nasu zemlju tj od 1992 godine?
Није џаба речено: l'état, c'est moi, јер сваки владар свесно или несвесно пројектује себе у све чиме се бави, па у овом случају обликује државу која ће личити на њега. Тако је било са Милошевићем, тако је и са Францетићем. Управо из тог разлог погубно је дозволити психички нестабилним, искомплексираним или тоталитаристичким ликовима да се баве политиком, јер је то сигуран увод у трагедију.

Ранко Панић није изоловани случај, то је порука режима шта чека све оне који се усуде да дигну главу и проговоре.

.
 
Tihi je bas opterecen Tadicem.

Sad je tebi Tihi krivo sto ce Srbima od NG da ukinu vize a Siptarima sa kosova nece, pa ti zato smeta Tadic jel da?

a tebi i ostatku od 90% srba ce ukidanje tih viza bas mnogo da znaci

90% srba nema pare da ode do banje vrujci a kamoli da ode na putovanje turisticko do pariza barselone londona - sto ne moze da te kosta ispod 1500 evra za 10 dana

a ko ima 1500 evra za putovanje da da , on lepo posalje pasos u agenciju i oni mu zavrse viziranje

meni je mnogo znacajnije da zivim u uredjenoj srpskoj drzavi, u kojoj ljudi rade , u kojoj je prosecna plata preko 1000 evra, u kojoj imam 10 autoputeva koji premrezavaju zemlju, u kojoj mladi imaju buducnost, - nego to ukidanje viza

meni je vazno da zivim u drzavi u kojoj vladaju sloboda govora, misljenja i veroispovesti

mi to danas u srbiji nemamo - upravo zbog ove tadiceve diktature

ne smes vise javno u medije da kazes sta mislis, ne smes da organizujes skup protiv ove vlasti, cak te i hapse ako se molis na javnom mestu....

u srbiji je diktatura a ja zelim da vlada sloboda...
 
U Srbiju je viseparlamentarni sistem uveden 1992 godine.

Od 1992 do 2000te godine Srbijom je vladao Slobodan Milosevic i njegova socijalisticka partija Srbije

za tih 8 godina mnogi protivnici Slobodana Milosevica su njega i njegovu vlast nazivali diktatorskom

Za tih 8 godina Slobodan Milosevic i SPS nisu zabranili niti jednu politicku organizaciju ili udruzenje gradjana - NVO

Boris Tadic vlada Srbijom od 2003 godine, i ove 2009 godine ce zabraniti srpske patriotske organizacije Obraz i 1389

Jasno je da je Tadic najveci diktator koji je vladao ovom zemljom , u svakom slucaju mnogo gori od Milosevica , sobzirom da Milosevic za 8 godina svoje vladavine nije nikada radio to sto radi Tadic danas u Srbiji.

Drugo Tadicev zakon o informisanju je mnogo gori od onog milosevicevskoradikalskog iz 1998 godine....

Da li je i za vas Boris Tadic najgori vladar i najveci diktator koji je vladao Srbijom od uvodjenja viseparlamentarnog sistema u nasu zemlju tj od 1992 godine?

ne..........
za mene je on dobar lider na cijim su se plecima prelomile posledice loseg vodjenja drzave od strane njegovih prethodnika....................
 
ne..........
za mene je on dobar lider na cijim su se plecima prelomile posledice loseg vodjenja drzave od strane njegovih prethodnika....................

od kojih prethodnika bre?

pa tadic vlada ovom zemljom od 2003 godine. tad je postoa predsednik

znaci za sve lose sto se desavalo od 2003 do 2009 nije kriv onaj koji je u to vreme bio vlast, tj Boris Tadic, nego je kriv Cica Draza, Hajduk Veljko, Mali Radojica i Starina Novak? :hahaha:

A kako to da je za vreme Milosevica za sve sto se lose desavalo bio kriv on a ne ti pre njega?

Jel znas da se ta osobina zove licemerje?
 
Nisam jos video gluplji naziv neke teme od ove!

sta ti nije jasno?

evo zasto taj naslov teme

- boris tadic zabranio okupljanja radnika i sve proteste ispred zgrade vlade srbije

- boris tadic zabranio sva okupljanja u beogradu bilo na trgu republike bilo kod hrama svetog save

- boris tadic uveo izuzetno nedemokratski zakon o informisanju

- boris tadic zabranjuje srpske patriotske organizacije obraz i 1389

- boris tadic uzima kredite sirom sveta i trosi te pare na svoj bezobrazno glomazan i skup birokratski aparat. boris tadic uzimanjem tih kredita zaduzuje mene i moju decu. ko je borisa tadica ovlastio od gradjana da nas zaduzi za 10 milijardi dolara samo ove godine?????

zato je boris tadic diktator
 
Da bre ubise panduri onog Ranka Panica na mitingu podrske radovana karadzica i niko za to nije odgovarao?

Srbi koji su danas neistomisljenici ove vlasti, su danas Tadicu slobodne mete za odstrel....

Srbija samo nije u ratu vec 10 godina.
Srbija posle sankcija i ratova je osiromašena, opustošena i pokradena.
Heroji se ne sakrivaju po rupama.
Pokret 1389, je jedan inteligentan pokret. Naime, te godine, Srbija se isključila iz vekovnog razvitka uma, trgovine, privrede i kulture u narednih 500 godina.
Ne volim ovu vlast ali imam obraz, bez velikog O .
 
a tebi i ostatku od 90% srba ce ukidanje tih viza bas mnogo da znaci

90% srba nema pare da ode do banje vrujci a kamoli da ode na putovanje turisticko do pariza barselone londona - sto ne moze da te kosta ispod 1500 evra za 10 dana

a ko ima 1500 evra za putovanje da da , on lepo posalje pasos u agenciju i oni mu zavrse viziranje

meni je mnogo znacajnije da zivim u uredjenoj srpskoj drzavi, u kojoj ljudi rade , u kojoj je prosecna plata preko 1000 evra, u kojoj imam 10 autoputeva koji premrezavaju zemlju, u kojoj mladi imaju buducnost, - nego to ukidanje viza

meni je vazno da zivim u drzavi u kojoj vladaju sloboda govora, misljenja i veroispovesti

mi to danas u srbiji nemamo - upravo zbog ove tadiceve diktature

ne smes vise javno u medije da kazes sta mislis, ne smes da organizujes skup protiv ove vlasti, cak te i hapse ako se molis na javnom mestu....

u srbiji je diktatura a ja zelim da vlada sloboda...

Te slobode o kojima govoris nisu ni potebne. One dovode do nekih gej parada i sirenja raznih sekti u Srbiji.

Ta putovanja koja pominjes nisu predmet zelje, ali ima mnogo ljudi koji imaju da plate povratnu kartu busom (jako puno takvih ima) i koji bi bili radi da odu malo u posetu rodjacima na zapad. najvise nemacka, austrija i svica. A kad tamo odu mozda nabace i neki posao na crno da zarade neku kintu. I ne samo to. Imas mnogo KUD-ova koji malo malo pa idu preko i za svaki put moraju da traze vizu. Imas i mnogo ljudi koji idu u Grcku na more. Imas ljudi koji bi isli do Peste ili u Temisvar u soping, imas ljudi koji bi studirali na zapadu itd itd itd.

A to sto ti mislis da je 90% Srbije nepismeno, da je poludivlje, mislis da veliki deo srba zivi u kamenom dobu... to je tvoj problem. Ili mozda sela u kojem ti zivis gde jos struja nije stigla hebiga.

Dalje to sto prizeljkujes Srbiju sa dobrim standardom, to je lepo. Ali to ce ti majka rusija poslednja podariti :) Jer ti je tek u Rusiji raslojenost velika, i tek tamo imas sirotinje. Pogotovo kada napustis Moskovski region. Tesko da cemo mi pare od bilo koga da dobijemo i njih moramo sami da zasluzimo. A to sto ti vlazis na Rusiju ukazuje da nisi svestan pravog puta kojim se moze doci do te jake razvijene Srbije. Glasas za radikale ili kostunicu i mastas kako ruski avioni nadletajuci Srbiju ispustaju dzakove prepune novca na nas :) Tako to ne ide.
 
Tihi
sta ti nije jasno?

evo zasto taj naslov teme

- boris tadic zabranio okupljanja radnika i sve proteste ispred zgrade vlade srbije

- boris tadic zabranio sva okupljanja u beogradu bilo na trgu republike bilo kod hrama svetog save

- boris tadic uveo izuzetno nedemokratski zakon o informisanju

- boris tadic zabranjuje srpske patriotske organizacije obraz i 1389


zato je boris tadic diktator

:sad2:

.
 
od kojih prethodnika bre?

pa tadic vlada ovom zemljom od 2003 godine. tad je postoa predsednik

znaci za sve lose sto se desavalo od 2003 do 2009 nije kriv onaj koji je u to vreme bio vlast, tj Boris Tadic, nego je kriv Cica Draza, Hajduk Veljko, Mali Radojica i Starina Novak? :hahaha:

A kako to da je za vreme Milosevica za sve sto se lose desavalo bio kriv on a ne ti pre njega?

Jel znas da se ta osobina zove licemerje?

iskreno,ovo za milosevica necu da komentarisem,jer sam tad bila klinka,a na osnovu tih rekla-kazala utisaka necu da sudim......................
konkretno,za rascep kosova krivica seze jos od tita..............
i jos nesto-cemu takva agresivnost?i podsmeh?
 
Srbija samo nije u ratu vec 10 godina.
Srbija posle sankcija i ratova je osiromašena, opustošena i pokradena.
Heroji se ne sakrivaju po rupama.
Pokret 1389, je jedan inteligentan pokret. Naime, te godine, Srbija se isključila iz vekovnog razvitka uma, trgovine, privrede i kulture u narednih 500 godina.
Ne volim ovu vlast ali imam obraz, bez velikog O .

Samo mala ispravka. Srbija se kako ti kazes "iskljucila" tek 1459. Ocigledno ne poznajes istoriju srpske despotovine, ali nema veze tu sam ja da nadopunim ;)
 

Back
Top