"Celicni Francuz"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: "Celicni Francuz"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano "Celicni Francuz"

Na sajtu B92 kada se sve desilo pise kako su HULIGANI napali francuzke NAVIJACE a ocevidci kazu su se prvo dve grupe verbalno prepucavale da bi potom krenuo fizicki obracun! Znaci mi smo huligani a francuzi su navijaci!? Ne branim nikoga ali za svadju uvek treba dvoje! Zatim na slici se vidi kako covek sedi a zatim ustaje i ulazi u kola hitne pomoci a tamo se nabrajaju neke povrede od kojih bi covek lezao komiran i ne bi bio svestan a kamoli da ustane i da hoda osim ako nije od celika a sad kazu da je u kriticnom stanju!?!?!? I jos da napomenem kako su rekli da je napad na francuzke NAVIJACE isplaniran itd!?!? Pa to je smesno!!! Mislim da je cilj svega ovoga da od nas naprave silidzije i fasiste da bi imali razloga da stave iza zakona pojedine nacionalne i navijacke grupacije!

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: "Celicni Francuz"

Ma najjaca je prica koju sam par puta cuo na B92 kako su eto huligani napali Francuza u trenutku kada je Francuz nazdravljao Srbiji sa dignuta 3 prsta plus da su bili ti Francuzi u dresovima reprezentacije Srbije
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Fond za humanitarno pravo, Makenzijeva 67, Beograd
    Reputaciona moć
    0

Naravno da su to huligani. Zaslužuju večnu robiju. Taj talog i šljam treba iskoreniti iz Srbije, puniziti ga i baciti na kolena.

Za takve je ovo:

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Pogoršano stanje Francuza
    25. septembar 2009. | 12:55 -> 13:22 | Izvor: B92, Tanjug
    Beograd -- Pogoršalo se stanje francuskog državljanina, koji je teško povređen u napadu huligana u Beogradu 17. septembra, saopšteno je iz Kliničkog centra Srbije.

Trenutno, kliničkom slikom dominira težak gubitak moždane funkcije, navodi se u saopštenju i dodaje se da istovremeno postoji i poremećaj funkcije ostalih sistema lakšeg stepena. U ovakvom stanju je oporavak veoma neizvestan, navode lekari. Sve mere reanimacije se i dalje sprovode.

Pacijentu Brisu Tatonu je u petak, 18. septembra, operisana grudna aorta, a sutradan je zbog krvarenja rađena i intervencija na mozgu.

Francuz je teško povredjen 17. septembra, neposredno pred početak fudbalske utakmice Partizan-Tuluz, u bašti kafića "Ajriš pab" na Obilićevom vencu, kada je grupa huligana napala francuske navijače.

Policija je dva dana kasnije uhapsila 11 osoba osumnjičenih za napad na francuskog državljanina.

Desetorici osumnjičenih za brutalan i svirep napad na francuske turiste odredjen je pritvor do 30 dana zbog sumnje da su izvršili krivčno delo teško ubistvo u pokušaju, dok je jedan osumnjičeni pušten da se brani sa slobode.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Mislim da taj jadnik neće preživeti a za ovu desetoricu me baš briga,oni će ostati živi.

Primećen član Pauflek (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio draguljce88 Pogledaj poruku
    Na sajtu B92 kada se sve desilo pise kako su HULIGANI napali francuzke NAVIJACE a ocevidci kazu su se prvo dve grupe verbalno prepucavale da bi potom krenuo fizicki obracun! Znaci mi smo huligani a francuzi su navijaci!? Ne branim nikoga ali za svadju uvek treba dvoje! Zatim na slici se vidi kako covek sedi a zatim ustaje i ulazi u kola hitne pomoci a tamo se nabrajaju neke povrede od kojih bi covek lezao komiran i ne bi bio svestan a kamoli da ustane i da hoda osim ako nije od celika a sad kazu da je u kriticnom stanju!?!?!? I jos da napomenem kako su rekli da je napad na francuzke NAVIJACE isplaniran itd!?!? Pa to je smesno!!! Mislim da je cilj svega ovoga da od nas naprave silidzije i fasiste da bi imali razloga da stave iza zakona pojedine nacionalne i navijacke grupacije!
    Da su naši stoka - jesu ali i ja mislim da su povrede izmišljene. Onaj što su ga prikazali na slikama u štampi sigurno nije u životnoj opasnosti.

Aktivan član islandjanin (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Мене ништа не би чудило да је све исценирано и изрежирано (осим наравно несрећног Француза, који је морао бити "жртвован") из неког разлога, али да је ова багра овде, што се назива навијачима, право зло, то не мора нико да ми каже, то се види. Искрено се надам, да ће позабрањивати и Образе и 1389 и све остале "велико хришћанске и пуне-љубави-разумевања-и-опраштања организације, као наравно и те назови навијаче...
    I Belong To JESUS!

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Mislim da taj jadnik neće preživeti a za ovu desetoricu me baš briga,oni će ostati živi.
    Bolje na VMA da su ga smestili kakav crni Klinicki centar....

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio islandjanin Pogledaj poruku
    Мене ништа не би чудило да је све исценирано и изрежирано (осим наравно несрећног Француза, који је морао бити "жртвован") из неког разлога, али да је ова багра овде, што се назива навијачима, право зло, то не мора нико да ми каже, то се види. Искрено се надам, да ће позабрањивати и Образе и 1389 и све остале "велико хришћанске и пуне-љубави-разумевања-и-опраштања организације, као наравно и те назови навијаче...
    A kako ce da zabrane navijace Sad da li ce se Delije zvati Delije ili ULTRAS ili nekako drugacije navijace to bas zabole.....

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Fond za humanitarno pravo, Makenzijeva 67, Beograd
    Reputaciona moć
    0

Искрено се надам, да ће позабрањивати и Образе и 1389 и све остале "велико хришћанске и пуне-љубави-разумевања-и-опраштања организације, као наравно и те назови навијаче...
    Za takve je Joška imao rešenje: Goli Otok

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A reci mi jedan razloga zasto bi trebali da budu zabranjene 1389 i Obraz?!?

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Bolje na VMA da su ga smestili kakav crni Klinicki centar....
    Uzalud.Posle prebijanja štanglama i bacanja u onakvu betonsku rupu jedini logičan završetak je kod pogrebnika.

Primećen član Pauflek (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Uzalud.Posle prebijanja štanglama i bacanja u onakvu betonsku rupu jedini logičan završetak je kod pogrebnika.
    Zar nije sam skočio da bi pobegao od ovih?

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Nisam u Škotskoj, al' znam jednog matorog koji živi tamo
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Bljutavog li naslova teme...

DunjaM nije na forumu
    ја још спавам у тој марици у СУП Чукарициии
    Neproveren član DunjaM (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Schutz Pogledaj poruku
    Naravno da su to huligani. Zaslužuju večnu robiju. Taj talog i šljam treba iskoreniti iz Srbije, puniziti ga i baciti na kolena.

Za takve je ovo:

довољно си рекао... а вамо серете како су педери дискриминасани и како се над њима врши насиље... ****** данас је бити навијач горе него бити изопачени болесник...

е па знаш шта, ако су то праве вредности онда је част бити хулиган

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Za takve je ovo:

Samo sto to ti nisi nikada video u zivotu u kom si takodje citav zivot ponizavan,jel da?

Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    A kako ce da zabrane navijace Sad da li ce se Delije zvati Delije ili ULTRAS ili nekako drugacije navijace to bas zabole.....
    Не говорим ја о томе како ће да их забране, нажалост знам да неће, тј. да не могу, али кажем да бих то јако волео!!!
    I Belong To JESUS!

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Čika Pera Pogledaj poruku
    Zar nije sam skočio da bi pobegao od ovih?
    To me ne zanima.Pravda za navijače.Po 40 godina i vozdra.

Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio draguljce88 Pogledaj poruku
    A reci mi jedan razloga zasto bi trebali da budu zabranjene 1389 i Obraz?!?
    Зато што вредности, ако ништа друго, вредности које сами пропагирају и око којих се упљаваше јадни колико причају о томе никако да примене на себе... Одувек сам се питао да ли неко, ко себе назива хришћанином, може себи да дозволи да другога вређа, понижава, пљује, мрзи?!? Потпуно ван памети, да су ти "хришћани" икад отворили Свето Писмо видели би колико то што говоре и то што раде једноставно нема ама баш никаквих додирних тачака.
    I Belong To JESUS!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mislim da ne treba da se bavimo navijacima! ja bih da se zabrane B92, LDP, NVO itd. pa da ljudi sami odlucuju za koga ce da glasaju a ne da im ovi ispiraju mozak pa da onda vidimo u kom smeru bi isla Srbija! Ali to je neka druga tema okrenimo se temi na kojoj smo!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Зато што вредности, ако ништа друго, вредности које сами пропагирају и око којих се упљаваше јадни колико причају о томе никако да примене на себе... Одувек сам се питао да ли неко, ко себе назива хришћанином, може себи да дозволи да другога вређа, понижава, пљује, мрзи?!? Потпуно ван памети, да су ти "хришћани" икад отворили Свето Писмо видели би колико то што говоре и то што раде једноставно нема ама баш никаквих додирних тачака.
    Okej, a nabroj mi te koji oni pljuju, mrze i ponizavaju!?!?

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@draguljce88

Super je što znaš da se narugaš nekom ko verovatno neće poživeti još par dana..

Ja ne znam, što moderatori ne zaključaju temu sa ovakvim naslovom.

Imaš na prvoj strani dve teme o B92, pa tamo napadaj rise po televitziji koliko hoćeš, a ironisati nad čovekom, koga su prebili do smrti je više nego dno ...

Elita Skydancer (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2547

Covek ce verovatno umreti, pa je tema sa ovakvim naslovom degutantna.
    Um je feral, to jedina je rasvjeta

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dača Niš Pogledaj poruku
    @draguljce88

Super je što znaš da se narugaš nekom ko verovatno neće poživeti još par dana..

Ja ne znam, što moderatori ne zaključaju temu sa ovakvim naslovom.

Imaš na prvoj strani dve teme o B92, pa tamo napadaj rise po televitziji koliko hoćeš, a ironisati nad čovekom, koga su prebili do smrti je više nego dno ...
    A zasto on sedi na stolici posle tuce potponu svestan!?!?!? I zaso hoda do kola hitne pomoci takodje svestan!?!??!? Zasto to nisi prokomentarisao!?!?!?!

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Za takve je ovo:

za takve i za masu onih recimo kolima se zakucaju u kola ispred, ubiju devojku a posle pričaju da se ne sećaju ničega jer su bili pijan pa ih e neki lik iz kafića vozio, za one koji prošu kroz crveno pobiju porodicu u kolima u koja udare a onda u hitnoj krenu da biju i sestre i doktore, lome sve oko seebe, za one koji su u stanju da zaustave ola na sred ulice (pri čemu potpuno blokiraju saobracaj) da bi se sa neki ispricali
    ma ima ih u svakom gradu, to su oni tz opasni...
    e mene baš to i nervira što će ta desetorica i dalje biti živa
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •