Manhunt

mr.mrmot

Obećava
Poruka
84
Jel ste igrali?Ja sam uzeo pre neki dan,svidece vam se ako volite nasilje...Npr.u jednoj misiji kidnapovali vam sve clanove porodice,i ako vas primeti neki od cuvara,raznesu glavu jednom od njih,a to se bas prikaze.Pa onda,palicom za bejzbol mozete rasturiti glavu nekom i videti delove....Lepa igra,u svakom slucaju...
 
stvarno mi nije jasno kako to da niko nije komentarisao ovu igru.

Igra je vrhunska.Jeste da ima nasilja i da je sve prikazano necenzuirsano, ali stvarno je odlicna.

Po meni nadmasila je mnoge igrice, zbog toga sto u sebi ima vise akcionih zanrova - pucanje na sve sto mrda ali je realnije nego npr. u Max Payne, sunjanje je bolje nego u Splinte cell,Nema one opste poznate besmrtnosti i paklica painkillera na svakom cosku, u ovoj igri morate paziti koliko ste ranjeni, koliko municije imate, kao i koje oruzje nosite - ponekad je satara za meso pozeljnija od sacmarice.

Igru pocinjete samo sa jednom najlonskom kesom koja ce vam posluziti da ugusite protivnika (ali samo jednog protivnika jednom kesom, za drugog morate nabaviti drugu kesu, hehe). Dalje cete koristiti sajlu za davljenje, komad stakla, noz, macetu, sataru, bejzbol palicu, pajser.

jedina zamjerka koju imam je sistem snimanja, svaki nivo ima oko 4-5 checkpointa koji ponekad traju dosta dugo :roll: ali ostalo je OK. Trenutno sam stigao do 11 nivoa. Odoh igrati dalje. caos
 
stigo sam do nivoa toje valjda oko 11,gde se nalazim u napustenom zatvoru a oni mamlazi izlaze kao ludi ,pobio sam ih preko 20 ,gde je tu kraj,jel ima neka druga caka i kako se prelazi taj nivo??!!
hvala za odgovore.
 

Back
Top