Ljubav pobijedjuje strah

Koja vrsta ljubavi (prema sebi, njemu, njoj.....) vam je pomogla da prevazidjete (i)racionalan strah (od samoce, letenja, doktora....)? Sta se to desilo da ste konacno odlucili suociti se sa tim strahom i prevazici ga?

Vera u Betmena.. i moć skakanja sa zgrade na zgradu, Spajdermena... i okretnost Žene mačke... i neizbežno ‚‚ti dam ti dam ti dam‚‚ Štrumpfete.... pomogli su mi da se oslobodim straha od akvarijumskih ribica.To se zove akvarijumskoribična fobija.:zcepanje:
 
Pa ozbiljno ja od kad sam se registrovala ne znam da postoji jos neka koja ima veze sa Bondom :mrgreen:.....ali posto je "nasa moderna" neko ko ima posla samo sa elitom ne znam sta da ti kazem :lol:



@tema pa jos nije naisla prava ljubav koja ce mi otkloniti sve strahove


Znaci treba da dodam ELITA u potpis :mrgreen:

Ma ja nesto razmisljam da li je pokretac ta ljubav ili ljubav prema sebi (ili on ucini da zavolim sebe???)
 
strah...osetila sam ga prosle godine kad mi je sin usao u asmatican napad....i to ne odmah.....provlacio mi se kroz snove....mesecima.....rad rad i rad.....davanje voljenima....davanje sebe....jedino tako mogu da se nosim sa sobom i zivotom.....da nemam vremena preterano da mislim.....
 
Poslednja izmena:
Koja vrsta ljubavi (prema sebi, njemu, njoj.....) vam je pomogla da prevazidjete (i)racionalan strah (od samoce, letenja, doktora....)? Sta se to desilo da ste konacno odlucili suociti se sa tim strahom i prevazici ga?

Mislim da nemam iracionalne strahove, samo racionalne. U stvari, lazem. Imam strah od leptirica, onih debelih nocnih vestica uf bljaks fuj jos ako mi uleti u kosu panichim-to mi moja draga mamika prenela nesvesno taj glupi strah tj fobiju. I ne znam kakve veze ima sada ljubav sa tim.
 

Back
Top