Krsta čašćava

koji sto birate


  • Ukupno glasova
    81
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Adem1

Primećen član
Banovan
Poruka
915
razmisljam nesto...obicno se prave ankete o politickom misljenju forumasa... ajde jednu drugaciju politicku "podelu"...
cujem iz "proverenih" izvora da ce krsta povodom 2.000.000-tog posta organizovati skup u centru HAYAT-a gde ce biti pozvani svi forumasi. posto je sala ogromna, odlucili su da naprave tri velika "stola", reda, u kojima bi se smestili forumasi.
u prvom redu vec rezervisane stolice imaju pet forumasa, drugi red je slobodan, a treci takodje ima pet rezervisanih stolica. prvi red ne moze cuti treci, i obratno, ali srednji red moze cuti oba i levi i desni red. izvolite birajte gde zelite sesti.
da se razumemo, nije mi "cilj" stvoriti "neslogu", svadju ili slicne glupsoti, jednsotavno, sta mislite za kojim stolom bi bilo zabavnije za vas kao stalnog forumasa krste.
pokusao sam navesti neke od forumsa koji imaju vise psotova, uz jedan castan primer forumasice. doduse, ovde je konkurencija bila veca, ali sam ja izabrao to sto sam izabrao.
izivnjavam se zbog spominjanja nekih forumasa, inace tema kao takva ne bi bila moguca bez da "prekrsim" to pravilo, koje sam uvek postovao.
 
Миле саКлисе, ПАПРИКАРИУС, kisela bombona, Tihi, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
...
Конобар пиво за друштво у ћошку.

ja cascavam

produkty_pu_sklo05a.jpg
 
nekoliko puta je otvarano pitanje o nekom mogucem susretu forumasa krste...e to me nagnalo da otvorim ovu temu... znaci svi na okupu,l epo se provodimo i...:gace::brus::gace::brus:

pitam se jel bi prošlo bez ekcesa... pogotovo u ranojutarnjim satima kad bi žilama tekli već potoci alkohola :mrgreen:

a tim više jer svako od nas ima neke forumaše koji ga ne mogu smisliti:think:

zamisli da mene dopadne sto gde će sediti runjoglavac, torente, strela i recimo picign...ne bih stigao ni apiritiv da popijem već bi bio u KBCu na traumatologiji ko Mostarske petlje :hahaha::hahaha::hahaha:
 

pitam se jel bi prošlo bez ekcesa... pogotovo u ranojutarnjim satima kad bi žilama tekli već potoci alkohola :mrgreen:

a tim više jer svako od nas ima neke forumaše koji ga ne mogu smisliti:think:

zamisli da mene dopadne sto gde će sediti runjoglavac, torente, strela i recimo picign...ne bih stigao ni apiritiv da popijem već bi bio u KBCu na traumatologiji ko Mostarske petlje :hahaha::hahaha::hahaha:

А замисли мене за столом са Ивом, ЉУБОМ, Тачкастим, Она Хрватица са заставом......:hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top