veliki brat uzivo

odaberesh: Brzi / Spor internet
ako i pored toga netje da pusti, znachi da ti browser i ne fercera najbolje

... bash glup nachin za pojachavanje, stishavanje, pozivanje full screen-a
mogli su malo bolje srediti player
 
Zasto je meni, u gornjem, levom uglu, uvek crveni x u belom okviru i zna li neko, tacno, da li da klinkem na brzi ili spor internet, koristim Windows XP, nista drugo ne znam reci o kompijuteru...:D

Moze pomoc? :)
 
Ništa od tih čuda ne gledam.
To ljudi koji nemaju šta da rade gledaju ljude koji nemaju šta da rade. :mrgreen:
Moja sestra je zaluđenik...!

Pa ni ja negledam, a redovno posecujem ovu temu pa reko da vidim kako ce da vozi......
Ustvari gledao sam samo finis kada su bili Maca i Miki u kuci zajedno, bas mi bilo zanimljivo.......:D

Ne znam, moja nije toliko brza, ali je problem ja i kad ukljucim na spor, ono nece... :confused:

Zvekni ga na Chrome, instaliraj flash player i to je to....... Jedino ako imas dial up, onda :sad2: ti samo ovo preostaje.
 
Ne znam, moja nije toliko brza, ali je problem ja i kad ukljucim na spor, ono nece... :confused:

koji browser koristis
Sta je browser tacno... :mrgreen:

Pa ni ja negledam, a redovno posecujem ovu temu pa reko da vidim kako ce da vozi......
Ustvari gledao sam samo finis kada su bili Maca i Miki u kuci zajedno, bas mi bilo zanimljivo.......:D



Zvekni ga na Chrome, instaliraj flash player i to je to....... Jedino ako imas dial up, onda :sad2: ti samo ovo preostaje.

Nemam Dial Up, vec ADSL... :D
 

Back
Top