Postoje li......?
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Postoje li......?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Postoje li......?

Devojke zeljne izazova, one koje su do sada zelele mnogo a od muskaraca dobijale mrvice ili nista....?
    Naravno, ovo je Balkan, gde devojke koje vole da pricaju o seksu i svojim iskustvima odmah dobijaju razne etikete koje im u najmanju ruku i ne prilice....
    Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?

Zainteresovan član worm (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ima ... kako da nema?

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Re: Postoje li......?

Citat Original postavio BG Pastuv
    Devojke zeljne izazova, one koje su do sada zelele mnogo a od muskaraca dobijale mrvice ili nista....?
    Naravno, ovo je Balkan, gde devojke koje vole da pricaju o seksu i svojim iskustvima odmah dobijaju razne etikete koje im u najmanju ruku i ne prilice....
    Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?
    Ima ali ovde na forumu ne.Ovde su sve opustene, ne da ne dobijaju mrvice, dobijaju GROMADE bajo moj.Za njih ne postoje izazovi,sve su prezivele i dozivele.Imaju opake frajere, uigrane su sa partnerima.One se ne odmaraju izmedju 2 orgazma vec svrsavaju izmedju dva odmora (naravno, ako se ne radi o SERIJI od 5-6 orgazama u intervalima, razmaka 0,002s izmedju svakog.Ceka samo da vidis i cujes TRISTA CUDA... 8)
    S obzirom na tvoj nick, ambiciozno si krenuo u projekat ali ti ne bih savetovao da izlazis na crtu ovim forumskim opasnicama...Svi zentamo od njih.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio snoshaj efendija
    Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?
    Ima ali ovde na forumu ne.Ovde su sve opustene, ne da ne dobijaju mrvice, dobijaju GROMADE bajo moj.Za njih ne postoje izazovi,sve su prezivele i dozivele.Imaju opake frajere, uigrane su sa partnerima.One se ne odmaraju izmedju 2 orgazma vec svrsavaju izmedju dva odmora (naravno, ako se ne radi o SERIJI od 5-6 orgazama u intervalima, razmaka 0,002s izmedju svakog.Ceka samo da vidis i cujes TRISTA CUDA... 8)
    S obzirom na tvoj nick, ambiciozno si krenuo u projekat ali ti ne bih savetovao da izlazis na crtu ovim forumskim opasnicama...Svi zentamo od njih.
    Ko se bre zenta :shock: ...momak mozda i uspe u nechemu....

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Ne!!!
    A sta ? (si hteo da kazes? :shock: )

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio iggymag
    Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?
    Ko se bre zenta :shock: ...momak mozda i uspe u nechemu....
    Ma daj! Nisu sve ovdje nadžak babe!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?
    Naravno da ima,sta si tacno hteo da pitas,pa da lepo prodiskutujemo.......

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

[quote="Kathrin"]
    Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?
    Naravno da ima,sta si tacno hteo da pitas,pa da lepo prodiskutujemo.......

Kato, duso, pa nije Pastuv hteo da " prodiskutuje " sa tobom, vec konkretno ....

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Ja mislim da dosta muskaraca misli da se na ovom forumu moze nabaciti neka lepa avanturica.Ne znam na sta je BG_pastuv mislio zaista.
    U svakom slucaju mnogi muskarci koji dolaze na forum sa takvim pretenzijama ne znaju da su sve devojke ovde olicenje cednosti.90% njih koje posecuju ovaj forum je zavrsilo ili pohadja ugledne zenske katolicke i ostale verske skole (ono, internati,duhovna i moralna cistoca,udruzivanje u sestrinstva... )
    :wink:

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Uf, bre! pretera ga sad! Pogledaj malo onaj film... kako beshe... eh da! "Sestre Magdalene", videces koliko je muskarac surov prema zenskim potrebama. A to se vuklo kroz istoriju... Jel su ih spaljivali po lomachama (dodushe mahom po Engleskoj) pa su im zato ostale samo ruzne ribe i ruzno potomstvo... E moj efendija, puko si... :? :wink:

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Citat Original postavio Dlakava_Strvina
    Uf, bre! pretera ga sad! Pogledaj malo onaj film... kako beshe... eh da! "Sestre Magdalene", videces koliko je muskarac surov prema zenskim potrebama. A to se vuklo kroz istoriju... Jel su ih spaljivali po lomachama (dodushe mahom po Engleskoj) pa su im zato ostale samo ruzne ribe i ruzno potomstvo... E moj efendija, puko si... :? :wink:
    To su Frencuzi zasrali.Istorijski, kenjali su Englezima stalno:Vi ste za nas pitchkin dim i Henriku VIII dosadi i kaze:'Daj da vidim sta je to pitchkin dim...'I dohvati i pocne da pali zene.
    A kardinal Riselje je imao drugaricu iz detinjstva koja mu se stalno poveravala (znas, ono, on bubuljicavi klinja, nema devojku, stalno na ekskurzijama uz uciteljicu sa fotoaparatom SMENA8 itd. pa mu se ortakinje poveravaju)I ona mu se poverila godinama kasnije, kad je vec bio mlad kardinal da joj decko trazi da mu 'pushi k...c' i da ne zna sta to znaci.On nije znao (zbog celibata) ali mu sine ideja posle par dana.Uzme par kriminalaca, osudi ih na smrt spaljivanjem, organizuje javno spaljivanje, zovne drugaricu da zajedno gledaju i kad su oni jadni poceli da gore on joj sapne:'jel ti sad jasno kako se pusi k....c' a ona pomisli:'Boze kako je pametan...'.
    Samo vi pitajte efendiju... :wink:

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?
    Nadam se da ih ima!!! Ja sam za direktne otvorene razgovore: odmah znas s kim imas posla i da po potrebi NEMAS posla, ako ti ne odgovara - stedi se vreme i dr.
    Znam zensku osobu kojoj je jedan od kriterijuma veliki tuki. I sad problema, kako to doznati na Balkanu, a da ne bude etiketa. Pa kada jos ne zadovoljava, kako pobeci...
    A ovo za etikete- tu mi se dize pritisak: etiketiraju nemocni (u svim vidovima) i treba ih "ukinuti".

Za efendiju: covece ne treba te "citati" za vreme rucka, udavih se od smeha. Btw - poceo sam copy-paste, da skupljam, pa da se uveseljavam po potrebi...

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I sta si ti to hteo da kazes!?Hajde malo se zamisli,pa probaj ponovo!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="rosomed"]I sta si ti to hteo da kazes!?Hajde malo se zamisli,pa probaj ponovo!

Za slučaj da ne proba ponovo, hoćeš da ti, ukratko prepričam šta je hteo da kaže, ili ćeš i ti, onako bez razmišljanja da " uletiš " ???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Dlakava_Strvina
    To su Frencuzi zasrali.Istorijski, kenjali su Englezima stalno:Vi ste za nas pitchkin dim i Henriku VIII dosadi i kaze:'Daj da vidim sta je to pitchkin dim...'I dohvati i pocne da pali zene.
    A kardinal Riselje je imao drugaricu iz detinjstva koja mu se stalno poveravala (znas, ono, on bubuljicavi klinja, nema devojku, stalno na ekskurzijama uz uciteljicu sa fotoaparatom SMENA8 itd. pa mu se ortakinje poveravaju)I ona mu se poverila godinama kasnije, kad je vec bio mlad kardinal da joj decko trazi da mu 'pushi k...c' i da ne zna sta to znaci.On nije znao (zbog celibata) ali mu sine ideja posle par dana.Uzme par kriminalaca, osudi ih na smrt spaljivanjem, organizuje javno spaljivanje, zovne drugaricu da zajedno gledaju i kad su oni jadni poceli da gore on joj sapne:'jel ti sad jasno kako se pusi k....c' a ona pomisli:'Boze kako je pametan...'.
    Samo vi pitajte efendiju... :wink:

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja mislim da dosta muskaraca misli da se na ovom forumu moze nabaciti neka lepa avanturica.Ne znam na sta je BG_pastuv mislio zaista.
    U svakom slucaju mnogi muskarci koji dolaze na forum sa takvim pretenzijama ne znaju da su sve devojke ovde olicenje cednosti.90% njih koje posecuju ovaj forum je zavrsilo ili pohadja ugledne zenske katolicke i ostale verske skole (ono, internati,duhovna i moralna cistoca,udruzivanje u sestrinstva... )
    :wink:
    sad me je sramota ubo si me idem da ucim kad sam vec nikakva bar da imam cagu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Gde ste vi odlutali.......btw crkog od smeha citajuci deo o ,pametnom kardinalu``
    ..........
    Medna, kako to da ti ne razumes sta je pisac hteo da kaze....?!

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Ha ha ha! Ja odavno skupljam Efendijina pisanija. Čitajući štivo o kardinalu prosula sam kafu i po monitoru i po stolu i po sebi...

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

[quote="krvolok"]
    Citat Original postavio rosomed
    I sta si ti to hteo da kazes!?Hajde malo se zamisli,pa probaj ponovo!

Za slučaj da ne proba ponovo, hoćeš da ti, ukratko prepričam šta je hteo da kaže, ili ćeš i ti, onako bez razmišljanja da " uletiš " ???
    A jel ti delujem lakomisleno?!

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Gde ste vi odlutali.......btw crkog od smeha citajuci deo o ,pametnom kardinalu``
    ..........
    Medna, kako to da ti ne razumes sta je pisac hteo da kaze....?!
    Sumnjam da si i sam sebe provalio???Zasto me ne bi iznenadilo,da znam ko je sa druge strane!!!

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ma šorni ga Pajo........

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio -Eva-
    Ha ha ha! Ja odavno skupljam Efendijina pisanija. Čitajući štivo o kardinalu prosula sam kafu i po monitoru i po stolu i po sebi...
    Ne pijem kafu, ali jednom prilikom sam klopao rucak i citao... Strasno, zamalo da se udavim.

Pazi, jos gore je da ti u trenutku * padne na pamet neka od pricica... Jes' malo verovatno, ali moguce... pa ti objasni. Sto rece APOTEKARKA (blamovi u sex-u) kako posle da objasnis svetu.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Dakle,
    ima li hrabrih devojaka?
    Izvolte pitajte

Slične teme

1. Da li postoje
    Autor sinnkе u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.06.2007., 12:30
  2. Da li postoje kod nas postoje vradzbine ???
    Autor sidro u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.04.2005., 22:48
  3. Da li postoje kod nas postoje vradzbine ???
    Autor sidro u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.03.2005., 11:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •