Gnezdo

Greska, greska, sve je bilo greska, greska smo duso bili ja i ti. T su stihovi jedne novokomponovane pesme, a ja cu ti reci, nista nije slucajno. Mozda u tebi tinja neka opasna lezbejka ili gej. ;)

E, ja to nisam iskljucio..
Mislim, otkud ja sad znam kako ce sta izgledati za deset godina?
S tim sto cu ja biti lezbejka naravski :mrgreen:..
 
uuu bila ja u gradu, ne znam tachno koliko je sati bilo i sad rek'o aj da svratim negde da popijem pice i popushim...i odem ja tamo negde na Terazijama, udjem, cao-cao, gledam..reko' aj necu pivo, naruchim neki koktel i tu guzzva i devojka grli ovu do nje..pa ok, drugarice..kad ja odem gore, popnem se uz stepenice i sednem, vidim prazan sto super, kad preko puta mene tip sedi tipu u krilu i ljube se..uhh i ja ne znam dal shto me uhvatilo pice ili ko zna zashto, smeshkam se tipu koji sedi u krilu..i on prilazi meni i pita zashto se smejem..ja reko;''pa slatki se'' ..a on meni ''on je sladji'' i pokazuje na svog ''dechka''? aaaaa a do njih josh neki dvoje tipova i preko puta neke cice..znachi odmah sam popila pice i izashla..istripovala sam se da se prenosi vazduhom..misim, zamislila sam sebe da cu ustati i pocheti da hvatam devojke za sise :mrgreen:
 
nisam
al znam jednu hc sto lici na kamiondziju a i ponasa se ko isti
i to kazem ja koja se isto ponasa ko blaga verzija kamiondzije!iako ne licim.
al ona je....fazon vozac slepera za duge destinacije! :eek:
 
ja znam jednu koja vozi šleper...
...i baš bi voleo da znam kako izgleda ćaskanje desetak šofera kod jedne šoferice, uveče dok čekaju papire kod špeditera...:per:

...misim meni bi to možda ličilo na ono kad bude sezona parenja kerova, pa se skupi njih 20tak oko jedne kučke...
...a možda se i varam...
 

Back
Top