Zene i devojke: Da li bi vam smetalo da vam je decko imao prijateljicu "brazilku"....

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Brazilka = Kacka petlja -> aka Plavi most i tako dalje...

Danas sam video jako lepe primerke na ulasku u Novi Sad, kod Kacke petlje i kapiram ako bih bio jako u frci sto da ne! Mislim ono necemo bas da se ljubimo mnogo i nece biti emocija! :zcepanje: Samo ne znam kakve su izbliza, ne znam da li smrde i to... :think:

Nego, zamislite, nadjete decka super sve ono svidja vam se (ima kesha :zcepanje: ) i posle nekog vremena vam kaze da je pre vas ;) imao obicaj da se druzi sa tim devojcicama.... ;)

Sta bi ste uradile? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Mamu mu, MORACU to jednom stvarno da uradim!!! :zcepanje:

Natempiram pocetak smene, pa da vidim... :lol: Mislim, pazi, izgledaju super iz daljine, plavuse, lepo telo, nisu neke debele... :lol: Ako je pocetak smene, mozemo mozda i da se ljubimo!

:rotf:

A to nije puno para, mozda 1000-2000 dinara... Za te pare nema sanse u gradu da uradis nesto... Platis 2 ture i na kraju te devojke ispale... :roll:
 
Cuj.. Nemam ja standard ko Pera da ponesem u grad 4160 dinara!! ;)

A ni on brate sa tim keshom nije uspeo nista da uradi, tako je nekako bila prica... I sta onda tek ja da kazem.. :(

E, ovo 4160 dinara je otišlo u legendu...:) A ja čak ne mogu da se sjetim konkretno o čemu se radilo u temi...ali ovaj broj se ne zaboravlja...:D

p.s.izvinjavam se na off-u...:lol:
 
E, ovo 4160 dinara je otišlo u legendu...:) A ja čak ne mogu da se sjetim konkretno o čemu se radilo u temi...ali ovaj broj se ne zaboravlja...:D

p.s.izvinjavam se na off-u...:lol:

To je jedan od onih brojeva na kojima je ceo svet zasnovan! Kao Pi=3.1417 i tako dalje.. I ono kao sto je puzeva kucica uvijena kao logaritamska spirala, i suncokretovo seme i tako dalje... :lol:
 
Brazilka = Kacka petlja -> aka Plavi most i tako dalje...

Danas sam video jako lepe primerke na ulasku u Novi Sad, kod Kacke petlje i kapiram ako bih bio jako u frci sto da ne! Mislim ono necemo bas da se ljubimo mnogo i nece biti emocija! :zcepanje: Samo ne znam kakve su izbliza, ne znam da li smrde i to... :think:

Nego, zamislite, nadjete decka super sve ono svidja vam se (ima kesha :zcepanje: ) i posle nekog vremena vam kaze da je pre vas ;) imao obicaj da se druzi sa tim devojcicama.... ;)

Sta bi ste uradile? :mrgreen:

A sta bih uradila...Niko nije nije savrsen...Htelo se coveku.Zato postoji test na sidu...Neka se proveri.;)
 
Brazilka = Kacka petlja -> aka Plavi most i tako dalje...

Danas sam video jako lepe primerke na ulasku u Novi Sad, kod Kacke petlje i kapiram ako bih bio jako u frci sto da ne! Mislim ono necemo bas da se ljubimo mnogo i nece biti emocija! :zcepanje: Samo ne znam kakve su izbliza, ne znam da li smrde i to... :think:

Nego, zamislite, nadjete decka super sve ono svidja vam se (ima kesha :zcepanje: ) i posle nekog vremena vam kaze da je pre vas ;) imao obicaj da se druzi sa tim devojcicama.... ;)

Sta bi ste uradile? :mrgreen:
Rekla bih mu da ne vraća bez odgovarajućeg uverenja iz laboratorije.
 
Nego, zamislite, nadjete decka super sve ono svidja vam se (ima kesha :zcepanje: ) i posle nekog vremena vam kaze da je pre vas ;) imao obicaj da se druzi sa tim devojcicama.... ;)

Sta bi ste uradile? :mrgreen:

Mislim da ne bih bila sa njim. Ne iz straha od bolesti ili zato sto osudjujem prostitutke... nego bi mi bila sumnjiva osoba kojoj prija da 'poseduje" osobu sa kojom se tuca... razumem radoznalost i recimo jednu posetu, ali ako je to nekome hobi- malo mi je sumnjivo...
 
Ако је то онај што седи испред ТВ-а и пије пиво, и још којешта...онда уз таквог то и иде! ;)

Мислим да не бих била са таквим типом.
А кажеш, има кеш. Ако има кеш, шта ће му та од испод моста, ако већ плаћа, што није платио нешто скупље и финије?
 
Rekla bih mu da ne vraća bez odgovarajućeg uverenja iz laboratorije.

Eh a ako je kasno, ono, vec ste duze u vezi i taklo to... :lol:

nego bi mi bila sumnjiva osoba kojoj prija da 'poseduje" osobu sa kojom se tuca... razumem radoznalost i recimo jednu posetu, ali ako je to nekome hobi- malo mi je sumnjivo...

Postujmo razlicitosti! :hahaha:

Ако је то онај што седи испред ТВ-а и пије пиво, и још којешта...онда уз таквог то и иде! ;)

Pa nije taj, nego njegov drugar! :lol:
 
Brazilka = Kacka petlja -> aka Plavi most i tako dalje...

Danas sam video jako lepe primerke na ulasku u Novi Sad, kod Kacke petlje i kapiram ako bih bio jako u frci sto da ne! Mislim ono necemo bas da se ljubimo mnogo i nece biti emocija! :zcepanje: Samo ne znam kakve su izbliza, ne znam da li smrde i to... :think:

Nego, zamislite, nadjete decka super sve ono svidja vam se (ima kesha :zcepanje: ) i posle nekog vremena vam kaze da je pre vas ;) imao obicaj da se druzi sa tim devojcicama.... ;)

Sta bi ste uradile? :mrgreen:
sa njim nista.... sto bi trebalo da uradim? :neutral:
 

Back
Top