Светске завере

У какву завјеру вјерујете

  • Никакву

  • Завјеру богаташа

  • Завјеру слободних зидара

  • Завјеру Јевреја

  • Никакву

  • Завјеру богаташа

  • Завјеру слободних зидара

  • Завјеру Јевреја


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

cp6aj

Zainteresovan član
Poruka
280
Постоји већ тема о завјерама али ова је мало другачија.
Примијетио сам да многи људи вјерују да постоје свјетске завјере, које се тичу читавог свјета.
Тако неки мисле да богати мулти-милионери желе више моћи и контроле над људима, да им јеновац толико битан да изазивају ратове ради профита и сл. Да уништавају природу ради профита и да желе радничку класу да подјарме као робове. Ову теорију обично подржавају комунисти.
Неки већ мисле да је то богатство само оружје за постизање идеолошког циља. Да су људи који га посједују слободни зидари. Да су слободни зидари утицајни, у то нико не сумња, али да они заиста поред зараде новца за себе у изазивањима ратова и економских и еколошких криза виде још неку сврху. Дакле неки сматрају да су слбодни зидари много утицајнији него што се обично сматра и да желе успоставити нови светски поредак.
Трећа група су људи који сматрају да су јевреји изнад масона, да су мсаони заправо само њихове лутке. У прилог томе се користе јавне истине да су Ротшилди и Рокефелери јевреји. А људи из треће групе тврде да су они и масони.
Дакле, припадате ли некој од ових група.

П.С. немојте ме опет бановати нисам изрекао никакав говор мржње.
 
Не верујем у горе наведене завере, посебно не у ону везану за Јевреје. Њу видим као средство којим антисемити оправдавају своју мржњу.
 
Не верујем у горе наведене завере, посебно не у ону везану за Јевреје. Њу видим као средство којим антисемити оправдавају своју мржњу.

i arapi su semiti.

verujem u surovost i neljudskost materijalno mocnih, knp dejvida rokfelera, kraljice elizabete, vlasnika rudnika dijamanata, saudijskog plemstva i sl.
 
Postavljacu teme, dobra je tema ali lose forumulisana.

Ja smatram da je zavera mnogo kompleksnija. Odredjene porodice medju kojima su i ovi koje je Arion spomenuo, drze sve ovo sto si nabrojao u anketi zajedno.

Antropološki ogledi o žrtvovanju

Sve o praksi žrtvovanja od najstarijih vremena:

http://rapidshare.com/files/269623805/O_zrtvovanju.zip
 
Poslednja izmena od moderatora:
Znaci imamo 2 sektora "vladara iz senke" koji se bore za prevlast. Jedan je ovaj Hazarsko-jevrejski, medju kojima su potomci Dzingis-Kana na celu sa Rotshildovima. Drugi sektor su aristokratkse kraljevske familije koje su vladale Evropom. Na njihovom celu je britanska kraljevska porodica. Napravljena je iluzija da danas vise ne vladaju aristokrati i da imamo demokratiju.

Iste familije koje su vladale u Vavilonu i kasnije hiljadama godina vladaju i danas. Evo dokaza:

Vrlo bitna stvar u vezi Busha:

Prema Aristokratskom i Kraljevskom Rodoslovu, Burke's Peerage, baziranom u Londonu, na svim američkim izborima, uključujući i George-a Washington-a, u 1789, pobedio je kandidat koji je imao najviše evropskih kraljevskih gena. Trideset tri od 42 predsednika su u direktnom genetskom tj. krvnom srodstvu sa dvojicom ljudi: Charlemagne-om, najpoznatijim francuskim monarhom, i Alfred-om Velikim, engleskim kraljem.

Na kraju se, tako, pokazalo da Bush familija i Roosevelt familija pripadaju istom porodičnom stablu i da su u genetskoj vezi sa Aleksandrom Velikim, koji je negde oko 300-te godine p.n.e. porobio ceo region koji obuhvata današnji Egipat, Izrael, pa preko ondašnjeg Vavilona sve do Indije. Bush familija i Roosevelt familija su s njim u krvnom srodstvu. Oni su takođe u genetskoj relaciji sa Piso familijom, rimskom aristokratskom familijom, koja je orginalno napisala jevanđelja (biblijske priče). Oni su takođe u genetskoj relaciji i sa Konstantinom Velikim, rimskim imperatorom koji je te priče pretvorio u hrišćansku religiju, što znači da su ljudi koji su te priče napisali i čovek koji je osnovao tu religiju, u stvari, pripadali istoj familiji.

Oni su u srodstvu i sa Dagobert-om, jednoj od ključnih familija Merovingian-ske loze. Za tu familiju se kaže da je ona bila zadnja od Merovinga koja je opstala, što nije tačno. Bush familija je takodje u genetskoj vezi sa George-om III, koji je bio na vlast još kad je Benjamin Franklin davao lažnu impresiju slobode američkom narodu, dok su u stvari samo zamenili javnu kontrolu Britanije, tajnom, koja i dan danas traje.

I tako kad gledamo, a ovo je bilo samo nekoliko predaka Bush-ove loze, vidimo u stvari da je ta ista familija bila stalno na vlasti, još odkako se pojavila sa Srednjeg Istoka.
 
Poslednja izmena:
@Parkeris, dečko dragi,

ne dozvoli zavođenje na način bajki tajnin organizacija i fantazmagoriju drevnoga porekla. Incijalizacija, obredi, dostupnost podataka, napredovanje je samo unutrašnja potreba ljudskog bića, kada tu ezoterijsku paradigmu njabolje koriste ove organizacije.

Mnogo je napisano doktorata u 19veku o svim ovim organizacijama. Dostupna vam je literatura za izučavanje. Nema tu ni Vavilona, ni anunakija, ni Merovinga, ni Busha u lobanjama i kostima.

Najveća moć je tih organizacija, je Vas svih koji verujete u njih. Tu je skrivena moć fantazmagorije. Oni to koriste indirektno. Jednostavno i prizemno rečeno Crno plemstvo Evrope uz pomoć Američke nerazumne sile. Veo misterije u koje je upao zapad je veoma složenog antropološkog dejstva.

Dokazano je da imamo potrebu za tumačenjem svega što možemo da objasnimo, inicijalizacijom, ezoterijom, konspiracijom, pa čak i sexom, ... sve je to dopamin u slična hemija u ljudskom mozgu.

... lučenje tih hemijskih supstanci i privid, tj dirigovana slika preko osećaja i opažaja nam je potrebna kao i hrana ...

Srdačan pozdrav
(nadam se da sam bio donekle razumljiv)
 
Не верујем у горе наведене завере, посебно не у ону везану за Јевреје. Њу видим као средство којим антисемити оправдавају своју мржњу.

Misliš ?

Ceniš ?

Veruj u zavere, jer ih i životinje imaju. Zašto ljudi ne bi imali. Nismo još bogovi. Nešto smo između.

Kada budeš proveo malo vremena sa jevrejima, videćeš koliko te ne prihvataju suštinski kao biće.

Ne veruj u biblijske SZ priče. Nisu jevreji otišli, išetali se iz Egipta. Oni su izbačeni. S tim narodom nešto zaista nije u redu. Imaju oni svoj defekt, naročito kada jevrejin tvrdi da svi jevreji treba da pate i budu stalno izlagani antisemitizmu kako bi bili još čvršći. ? ? ? Prag im je 3mil, jevreja, na kom treba da se održavaju. ? ? ?

(kao što ni sa nama nije sve ok u nekom drugom smislu, sa njima je žestoka enigma !)

Mani se jevreja, i romantičarskih priča o njima i njihovom jadu i njihovih pričica.
Prokletstvo je ipak zakon.
Oni su debelo svesni toga i sebe u svojim ogromnim civilizacijskim manama i vrlinama.
 
Poslednja izmena:
@Parkeris, dečko dragi,

ne dozvoli zavođenje na način bajki tajnin organizacija i fantazmagoriju drevnoga porekla. Incijalizacija, obredi, dostupnost podataka, napredovanje je samo unutrašnja potreba ljudskog bića, kada tu ezoterijsku paradigmu njabolje koriste ove organizacije.

Mnogo je napisano doktorata u 19veku o svim ovim organizacijama. Dostupna vam je literatura za izučavanje. Nema tu ni Vavilona, ni anunakija, ni Merovinga, ni Busha u lobanjama i kostima.

Najveća moć je tih organizacija, je Vas svih koji verujete u njih. Tu je skrivena moć fantazmagorije. Oni to koriste indirektno. Jednostavno i prizemno rečeno Crno plemstvo Evrope uz pomoć Američke nerazumne sile. Veo misterije u koje je upao zapad je veoma složenog antropološkog dejstva.

Dokazano je da imamo potrebu za tumačenjem svega što možemo da objasnimo, inicijalizacijom, ezoterijom, konspiracijom, pa čak i sexom, ... sve je to dopamin u slična hemija u ljudskom mozgu.

... lučenje tih hemijskih supstanci i privid, tj dirigovana slika preko osećaja i opažaja nam je potrebna kao i hrana ...

Srdačan pozdrav
(nadam se da sam bio donekle razumljiv)

Parkeriss, izvini sto pre tebe odgovaram na ovaj nonsens.

@Mystic_

u zivotu nisam video vise reci , a manje smisla. pa sta li se onda luci u mozgovima ljudi poput onih u bilderberg grupi, trilateralnoj komisiji, rojal tribunalu, raznim G,...? sigurno nista dobro, cim sebi daju za pravo da unistavaju citave narode, da gladnom svetu diktiraju cene i kvote hrane i lekova, da se obasipaju materijalnim dok deca umiru od gladi, da izigravaju plemstvo i dobrocinstvo pred unesrecenima, da zbog jos malo moci tenkovima gaze preko kuca i ljudi, da sude o pravu na zivot!

nista cinicnije nisam procitao, povraca mi se, zivota mi!
 
Tako je. Žao mi je. Kao i sve pobrojane paRADIGME I Konspiracionizam ima slično dejstvo dopamina kao i sex, sa drugačijim intezitetom I osećajem. Nasilje takođe, milosrđe takođe, ljubav ... idr...

Nažalost dete drago,
to što si nabrojao je tamna strana ljudskog društva.

Ljudskog bića.
Mi komplikujemo i usložnjavamo stvari. Jer postoje sile kojima još ne upravljamo i ne rukovodimo, a civilizacijski ih neodgovorno koristimo.


Srdačan pozdrav
 
Poslednja izmena:
Tako je. Žao mi je. Kao i sve pobrojane paRADIGME I Konspiracionizam ima slično dejstvo dopamina kao i sex, sa drugačijim intezitetom I osećajem. Nasilje takođe, milosrđe takođe, ljubav ... idr...

Nažalost dete drago,
to što si nabrojao je tamna strana ljudskog društva.

Ljudskog bića.
Mi komplikujemo i usložnjavamo stvari. Jer postoje sile kojima još ne upravljamo i ne rukovodimo, a civilizacijski ih neodgovorno koristimo.


Srdačan pozdrav

prvo da se izvinim za izliv besa. zao mi je i nisam hteo da te uvredim.

ne izaziva li ta tamna strana ljudskog drustva, te sile manjine, koja upravlja vecinom, frustraciju kod tebe? nekako mi se cini da ne mogu da podnesem da budem deo stada, kojim rukovode pastiri cije motive ne smem da dovedem u pitanje.
 
Misliš ?

Ceniš ?

Veruj u zavere, jer ih i životinje imaju. Zašto ljudi ne bi imali. Nismo još bogovi. Nešto smo između.

Kada budeš proveo malo vremena sa jevrejima, videćeš koliko te ne prihvataju suštinski kao biće.

Ne veruj u biblijske SZ priče. Nisu jevreji otišli, išetali se iz Egipta. Oni su izbačeni. S tim narodom nešto zaista nije u redu. Imaju oni svoj defekt, naročito kada jevrejin tvrdi da svi jevreji treba da pate i budu stalno izlagani antisemitizmu kako bi bili još čvršći. ? ? ? Prag im je 3mil, jevreja, na kom treba da se održavaju. ? ? ?

(kao što ni sa nama nije sve ok u nekom drugom smislu, sa njima je žestoka enigma !)

Mani se jevreja, i romantičarskih priča o njima i njihovom jadu i njihovih pričica.
Prokletstvo je ipak zakon.
Oni su debelo svesni toga i sebe u svojim ogromnim civilizacijskim manama i vrlinama.

Ne verujem u SZ priče, nemam nikakvog iskustva sa Jevrejima, nikada nisam bila u Izraelu tako da ne mogu da sudim o nečemu sa čim nisam imala nikakvog dodira. Jednostavno, ne verujem da su se Jevreju urotili protiv čitavog sveta i nemam ništa protiv tog naroda. Ne verujem u gore navedene zavere, što ne znači da ne verujem da postoje neke druge. Takođe ne verujem u rasnu/vresku/nacionalnu netrpeljivost. Nema goreg zla nego mrziti nekog ko ti ništa nije uradio samo zbog toga što jeste to što jeste.

Bogovi nismo, ali životinje jesmo itekako.
 
Ne verujem u SZ priče, nemam nikakvog iskustva sa Jevrejima, nikada nisam bila u Izraelu tako da ne mogu da sudim o nečemu sa čim nisam imala nikakvog dodira. Jednostavno, ne verujem da su se Jevreju urotili protiv čitavog sveta i nemam ništa protiv tog naroda. Ne verujem u gore navedene zavere, što ne znači da ne verujem da postoje neke druge. Takođe ne verujem u rasnu/vresku/nacionalnu netrpeljivost. Nema goreg zla nego mrziti nekog ko ti ništa nije uradio samo zbog toga što jeste to što jeste.

Bogovi nismo, ali životinje jesmo itekako.

Oh, kako je ovo divno receno.
Jedina manjkavost ovog teksta je mladalacka naivnost. Spremnost pod izgovorom da se lako udje u globalisticku laskavost, podilaznost, poturenost.... beskonacna demokratija i prava... ma, hajte molim vas ! ?

Povrsnost je smatrati jevreje kao bilo koje druge narode. Oni su prepuni vrlina,a li i mana.
Boldirano je za jevrejina sve sto si pobrojala (rasno/vresko/nacionalno). Sve je za njih tu sadrzano. Za nas ostale u svetu je drugacije i mekse raslojeno.
Oni su "odabrani" i to furaju do kraja sveta. ...

Tako je bilo i tako ce biti. Upamti.

Zao mi je...
Istina je prikrivena
 
Poslednja izmena:
prvo da se izvinim za izliv besa. zao mi je i nisam hteo da te uvredim.

ne izaziva li ta tamna strana ljudskog drustva, te sile manjine, koja upravlja vecinom, frustraciju kod tebe? nekako mi se cini da ne mogu da podnesem da budem deo stada, kojim rukovode pastiri cije motive ne smem da dovedem u pitanje.

Pomiri se sa tim, ali otpori ipak postoje.
Nada je iracionalna, ali moguca.

Budi posvecenik toga i jednog dana ces uci u kavez sa zverima i krotiti ih.

;)

Sve u svoje vreme.
 
Oh, kako je ovo divno receno.
Jedina manjkavost ovog teksta je mladalacka naivnost. Spremnost pod izgovorom da se lako udje u globalisticku laskavost, podilaznost, poturenost....

Povrsnost je smatrati jevreje kao bilo koje druge narode. Oni su prepuni vrlina,a li i mana.
Boldirano je za jevrejina sve sto si pobrojala (rasno/vresko/nacionalno). Sve je za njih tu sadrzano. Za nas ostale u svetu je drugacije i mekse raslojeno.
Oni su "odabrani" i to furaju do kraja sveta. ...

Tako je bilo i tako ce biti. Upamti.

Zao mi je...
Istina je prikrivena

Svaki narod ima i vrline i mane. Istina nikada nije bila i nikada neće biti za široke narodne mase.

Mislim da daleko više zla mogu da nam nanesu Amerikanci. I oni su u poslednje vreme počeli da tvrde da su odabrani narod i da hoće da nas povedu ka pravdi, miru, demokratiji...:roll:
 
Svaki narod ima i vrline i mane. Istina nikada nije bila i nikada neće biti za široke narodne mase.

Mislim da daleko više zla mogu da nam nanesu Amerikanci. I oni su u poslednje vreme počeli da tvrde da su odabrani narod i da hoće da nas povedu ka pravdi, miru, demokratiji...:roll:

nisu to amerikanci. to je vojno-finansijski konglomerat. pre neku nedelju sam se vratio iz amerike i mogu da ti kazem da izmedju "amerikanca" i gvatemalca/meksikanca/poljaka/brazilca/i sl. nema nikakve razlike. sve je to obican narod koji sanja americki san i borise za dolar vise.
 
@Parkeris, dečko dragi,

ne dozvoli zavođenje na način bajki tajnin organizacija i fantazmagoriju drevnoga porekla. Incijalizacija, obredi, dostupnost podataka, napredovanje je samo unutrašnja potreba ljudskog bića, kada tu ezoterijsku paradigmu njabolje koriste ove organizacije.

Mnogo je napisano doktorata u 19veku o svim ovim organizacijama. Dostupna vam je literatura za izučavanje. Nema tu ni Vavilona, ni anunakija, ni Merovinga, ni Busha u lobanjama i kostima.

Najveća moć je tih organizacija, je Vas svih koji verujete u njih. Tu je skrivena moć fantazmagorije. Oni to koriste indirektno. Jednostavno i prizemno rečeno Crno plemstvo Evrope uz pomoć Američke nerazumne sile. Veo misterije u koje je upao zapad je veoma složenog antropološkog dejstva.

Dokazano je da imamo potrebu za tumačenjem svega što možemo da objasnimo, inicijalizacijom, ezoterijom, konspiracijom, pa čak i sexom, ... sve je to dopamin u slična hemija u ljudskom mozgu.

... lučenje tih hemijskih supstanci i privid, tj dirigovana slika preko osećaja i opažaja nam je potrebna kao i hrana ...

Srdačan pozdrav
(nadam se da sam bio donekle razumljiv)

Aman covece o cemu ti pricas. Sta nema Merovinga, Vavilona, Busha? Ja nisam izneo tamo neka laprdanja vec naucno obradjen podatak Prema Aristokratskom i Kraljevskom Rodoslovu, Burke's Peerage. Znaci ako tako mozemo da kazemo - dokaz da je ista familija bila stalno na vlasti.

I ne razumem sta hoces da kazes? Po tebi znaci samo Jevreji i Jevreji?? Pominjes Crno plemstvo? Pa? Oni i jesu Crno plemstvo - krunisane kobre.

I sta hoces da kazes da ako mrzimo zaverenike mi ih time hranimo? Pa? Mislis da ja to ne znam? Ako saljes negativnom negativnu energiju, on samo raste. Kao slag od jagode da gadjas slagom od jagode - samo ce biti jos veci. I sta s tim???
 
nisu to amerikanci. to je vojno-finansijski konglomerat. pre neku nedelju sam se vratio iz amerike i mogu da ti kazem da izmedju "amerikanca" i gvatemalca/meksikanca/poljaka/brazilca/i sl. nema nikakve razlike. sve je to obican narod koji sanja americki san i borise za dolar vise.

Na to sam i mislila, samo se baš i nisam najbolje izrazila. I tajne službe. Oni u čijem posedu su novac i informacije. A narod k'o narod, bori se da sastavi kraj sa krajem iz dana u dan.
 
Samo naivan covek moze misliti da je upitanju borba naroda. U pitanju je borba internacionalnih bankara i aristokrata koji su se dogovorili da naprave svet pod jednom svetsko Vladom, ali se bore oko toga koja ce porodica biti najmocnija. Tajne sluzbe su prakticno privatne organizacije tih porodica, koje su predstavljene kao drzavne, ali to je daleko od istine.
 
Ja svoju teoriju ne temeljim na nekim tamo okultnim porijeklima i mističnim radnjama, ali ne poričem da ima nečega čudnog. Pogotovo kad je riječ o nastanku Hrišćanstva, slobodnog zidarstva, talmudizma i Starog Egipta.
Ja svoju teoriju temeljim na sledećim podatcima.
Mnogi istakuti komunisti su bili jevreji (hazari): Karl Marks (pravo ime Moses Merdici Levi), Lenjin i Trocki što vam je svima poznato. Ali ja summnjam i na Staljina, jer mislim da kod gruzijaca nema imena Josif, a čuo sam da staljinovo prezime na gruzijskom znači mali jevrejin, ne znam koliko je to tačno. Da dodam da je lenjin samo dijelimično Jevrej. U knjizi A. Složenjicina sam pročitao da mu je otac bio kamijsko-uralskog (ili tako nešto) porijkla, a sa majčine strane djed-Jerejin, baba kćerka njemca i šveđanke. Prava internacionala.
Poznato vam je i da su Roza Luksmburg i Karla Cetkin jevrejke.
Osnivač američke komunističke partije je jevrejin Gas Hal.
Jevreji su i neki veoma uticajni ljudi kao što su bankari Rošildi i Morgan koji je bio moćan na početku 20 vjeka. Zatim Rokefeleri, od kojih je najpoznatiji Dejvid Rokefeler.
Roosevelt porodica su jevreji.
Jevreji su praktično okupirali zapadu administraciju.
Henri Kisindžer- ugledni američki političar-dimplomata je Jevrej.
Robert Kagan - američki političar za vanjske odnose.
Medlin Olbrajt (pravo ime Mari Jana Korbelova- mnogo jevreja mjenja imena po potrebi), svi znamo ko je ta kučka.
NATO general Vesli Klark je jevrej.
Dijana Fajnštajn-američki senator.
Viliam Koen - američki političar, bivši sekretar odbrane.
Ričard Holbruk - američki diplomata i bankar.
Džordž Soros - američki političar, bankar.biznismen #29 najbogatiji čovjek svijeta, jedan od direktora američkog kontraverznog Savjeta za međunarodne odnose o mok je pisao Ralf Eperson.
A tu je i nama mrski Havier Solana.
Ima njih još, ali besmisleno je sad sve nabrajati.
Skoro sve ove podatke možete naću na engleskoj vikipediji, a za neke ćete se bogami morati potruditi. Pa ako mi nevjerujete, možda ćete povjerovati knjigama kao što su
"200 godina zajedno" i "Iza komunizma", a korisna je i "međunarodni jevrejin". Samo se čudim kako to da knjiga kao što je "da vinčijev kod" za čas posla postane popularna a za evo knjige malo ko i zna.
Čisto onako radi informacije reći ču vam da (što isto tako možete nači na vikipediji) su holivudski režiseri Vudi Alen i Stiven Spilberg jeveji.
Isto tako jevreji su Alber Ajnštajn čija se žena skoro i ne pominje, a nakon što se rastao sa njom i radio na novoj teoriji nije ništa napravio.
Zatim Frojd i Oto von Vajniger, s tim što ovaj zadnji nije volio svoj narod. Ovo su njegove riječi:"Apsolutni Židov nema duše. Stoga ne čudi da u Starom Zavjetu nema verovanja u besmrtnost
duše. Kako će onaj ko nema dušu osetiti potrebu za njenom besmrtnošću? Kod Židova nema ni
istinske mistike, ako se izostave puste predrasude i interpretativna magija zvana Kabala.
Židovski monoteizam nema s pravom verom u Boga ama baš nikakve veze."
 
Ja se ne bih upuštao u pitanja vere. Samo mislim da postoji jedna vrsta pasivnog terora. A vala i aktivnog. Čini mi se ponekad da je žrtva postala agresor. Nema ničeg goreg kad se eksploatiše krivica. Čovek više ne može da dobije nagradu iz oblasti kulture ako se nije bavio Holokaustom. A pare za takve projekte zna se odakle stižu. I ko lobira za glavne nagrade.
 

Back
Top