Za koga biste glasali ako izbori budu skorije na vidiku?

Za koga biste glasali?

  • DS

  • SNS

  • DSS-NS

  • SRS

  • SPS

  • G17

  • LDP-LSV

  • stranke manjina

  • necu glasati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Сандрина овде пише шта јој жути диктирају, с тим што наравно њена креативна машта све то зачини неком псовком или сличним примитивизмом...

sad će da ti guli kožu kad ovo pročita:zcepanje::zcepanje:

videćeš:per:

imao sam ja već prilike slušati te njene psovačke epopeje pre 2-3godine:(
 
znaci glasaces za DS? :dontunderstand:

Ne znači Tihi jer sve ove nameštene ankete ne odražavaju pravo stanje na terenu;)

Ne misliš valjda da u Beogradu stvarno može da se desi da ona grupa oko ljakse grobara bajčetinca , prevari toliko ljudi koliki procenat su oni stavili u tim anketama...ne budi dete, ovi su itekako pročitani od svih...čak i od onih kojima dele parizer i 'leba na Voždovcu ( ae da ih ne navodim, al' zna se koji su ):D
 
znaci glasaces za DS? :dontunderstand:
Тихи сети се мало како је спиновала теме када сам причао о бахатости ЗЕС, о томе како су Г17 и ДХСС лажна десница, она одмах пребаци на СНС а понегде је то зачинила и са реченицама типа- па ево и Ђилас и Тадић нису лоши...
У прва два моја месеца на форуму, када сам год покушавао да оголим власти она је све то окретала на причу о СНС, па види за кога је, ја гарантујем или ДС или Г17...
 
Ја бих увела нов начин гласања : побројати кандидате па ако има нпр. 12 листа делити им бодове од 1 до 12 а онда то сабирати. Бодове поделити на 250 делова и сваки део да носи један мандат а у односу на број добијених гласова (апсолутно) рачунати поредак. Било би далеко поштеније.

Da, to je jedan vid preferencijalnog glasanja. Dobar je sistem, samo što mislim da bi bio teško shvatljiv našem narodu, pored toga što ostavlja mogućnost za manipulaciju, čemu su naši političari vrlo skloni. To je sistem po kom bi glasač mogao da ima, na primer 6 glasova (po principu, 1.mesto, 2. mesto itd.), a 12 izborih lista, pa da se nakon izbora prebroji ko ima najviše prvih, drugih mesta i prema tome se određuje koja lista dobija. Još je bolje da se ovo primenjuje na direktnim izborima. Pa recimo ako jedna izborna jedinica daje sedam poslanika, glasač ima 3 glasa i deli 1., 2. i 3. mesto. Tako mu se ostavlja mogućnost ukoliko ima više dobrih kandidata da svima dodeli po neki glas, čime bi najbolji bili izabrani za poslanike.
 

sad će da ti guli kožu kad ovo pročita:zcepanje::zcepanje:

videćeš:per:

imao sam ja već prilike slušati te njene psovačke epopeje pre 2-3godine:(
Ух, досад је била мало нежнија, досад ме је само оптуживала да ме неко спрема за државну функцију, да сам нечији клон. Могу мислити какав ли ће сад десетерац сада да наређа. Битно је да сам ја њу разобличио да је фол опозиционар и фол патриота па нек ради шта хоће...
 
Ух, досад је била мало нежнија, досад ме је само оптуживала да ме неко спрема за државну функцију, да сам нечији клон. Могу мислити какав ли ће сад десетерац сада да наређа. Битно је да сам ја њу разобличио да је фол опозиционар и фол патриота па нек ради шта хоће...

au au :mrgreen:

odoh ja off line....das ne gledam taj masakr koji će uslediti:rotf:

:zcepanje::zcepanje:



:bye:
 
Тихи сети се мало како је спиновала теме када сам причао о бахатости ЗЕС, о томе како су Г17 и ДХСС лажна десница, она одмах пребаци на СНС а понегде је то зачинила и са реченицама типа- па ево и Ђилас и Тадић нису лоши...У прва два моја месеца на форуму, када сам год покушавао да оголим власти она је све то окретала на причу о СНС, па види за кога је, ја гарантујем или ДС или Г17...

:rotf::rotf::rotf: Bako...bako...što su ti tako velike uši...:mrgreen::worth:

A ovo za Đilasa i BoTu...pa bre oni su mega vega giga doktori za nepismenog grobara i ljigavog *******og bez sekunde radnog staža i sirotinje na mega kvadrat pre no što se dovatiše politikanstva...i ne samo oni, zato tiću tamo i pkri se ušima jer svako sa gram mozga , a upućen ko su mu "lideri" sranke bi se pokrio ušima i zavuk'o u mišju rupu , a ne se javno deklarisao za ove paćenike:sad2::dash:

pa ne znam za to al sto neces da se izjasnis za koga ces glasati?

Pa hebem mu sunce, za koga bre da se izjasnim ?:evil:

Ko nam je to doneo toliko dobra i napretka i ko to od svih njih nije lopina , korumpiran i nepotkupljiv, a nadasve ko to od svih njih zaista misli svojom glavom, a ne po diktatu ko zna čijem kako to već lepo objasni ( na ličnom primeru) ovaj bajčetinac odozgo, pa da mu ja još verujem ?:dontunderstand::dash:
 
Poslednja izmena:

au au :mrgreen:

odoh ja off line....das ne gledam taj masakr koji će uslediti:rotf:

:zcepanje::zcepanje:


:mrgreen:


:bye:

Људи, што више Сандрина пљује по СНС, број гласача СНС све више расте,у ствари ја заиста мислим да би напредњаци од срца требало да јој се захвале јер им феноменално одрађује кампању. :hahaha::mrgreen:

:rotf: E nek' ste se našli vas dva brata 'rvata , pa nek' ide život:worth::whistling:

Nije " Sinaderova mačkica a. svučić" džaba potezao čak do Knina i nosio darove " svojima" :super::mrgreen:
 
Кјо јесте Хрват али је културан и духовит саговорник а нормално да ће Вучић да оде у посету Србима у Книну који данас поприлично тешко живе, рецимо имају велики проблем са запошљавањем, немају отворене школе у својим местима итд., дакле услови за живот им нису добри и Вучић је управо покушао да укаже на то за разлику од твојих Тадића, Ђиласа и Шутановца који се прекодунавских Срба сете само за време изборне кампање...
 
Da si postavio anketu tipa Protiv koga bih glasala pa i da se izjasnim ( missim da je svima ovde to odavno jasno, prošlos' počinje juče i slično grobarsko proseravanje :rumenko::mrgreen:)...ovako, mrka kapa...niko od pobrojanih ne zaslužuje ni da se pljucne u zaletu, a ne da se troši vreme izlaskom na glasačka mesta, pa bila ona i preko puta kuće...ulice...svejedno:D


To je i poenta,i ja isto mislim:ok:
 
А ко је осуђени силоватељ?

Ima jedan, medj` "druzinom" u SRS-u.......Mada, njegova biografija dovoljno govori o tome koliko su svi u SRS gov.na, ali i u SNS, jer su s njim u istu tikvu duvali mnogo godina...
E sad....Ovim nikako ne zelim reci da u DS nisu gov.na, nego samo koliko je bespredmetno uopste pomisljati da se izadje na glasanje.
 
Ima jedan, medj` "druzinom" u SRS-u.......Mada, njegova biografija dovoljno govori o tome koliko su svi u SRS gov.na, ali i u SNS, jer su s njim u istu tikvu duvali mnogo godina...
E sad....Ovim nikako ne zelim reci da u DS nisu gov.na, nego samo koliko je bespredmetno uopste pomisljati da se izadje na glasanje.

Знам али тај један није кандидат СРС-а ни за шта или грешим? :think:ж
Има и у СНС један са ванбрачним дететом па још главни ...
 
Kandidat?
Poslanik je u skupstini Srbije.
Samo to, nije da je neka funkcija.:dash::dash:

Имали смо и горе посланике ... један је беше убио жену па ником ништа.
Није пропуст у странци него у онима који су дозволили да се такви ваде на имунитет.
 
Имали смо и горе посланике ... један је беше убио жену па ником ништа.
Није пропуст у странци него у онима који су дозволили да се такви ваде на имунитет.

Nije se on vadio na imunitet............OSUDJEN je, pre nego je postao to sto jeste.....
Ali je nebuloza to sto ti kazes , u stlu:Pa sta, imali smo mi i gore poslanike??????

Mozda smo imali i gore, ali je poenta sto takvi kao on(pa i taj gori) NE SMEJU da sede u skupstinskim klupama.I njihovo ime na stranackoj listi predstavlja samar svakom normalnom gradjaninu Srbije.
 
Nije se on vadio na imunitet............OSUDJEN je, pre nego je postao to sto jeste.....
Ali je nebuloza to sto ti kazes , u stlu:Pa sta, imali smo mi i gore poslanike??????

Mozda smo imali i gore, ali je poenta sto takvi kao on(pa i taj gori) NE SMEJU da sede u skupstinskim klupama.I njihovo ime na stranackoj listi predstavlja samar svakom normalnom gradjaninu Srbije.

Слажем се, само ми реци, ако су напредњаци бољи од остатка радикала, шта је спречавало Тому Николића да не да дотичном да буде посланик? На изборима 2004., 2007. и 2008. Томислав Николић је одлучивао ко ће са листе од 250 посланика ући у парламент. Ако треба поставићу линк изборне листе СРС па да видиш да није ушло првих 80 људи (или колико су већ посланика имали) већ су бирани по неком другом критеријуму а то су радили потпредседници странке и генсек тј. Николић, Вучић, Поп-Лазић, Мирчић, Гојковић (док није одбегла) и Тодоровић - а Тома је ту био главни.

Ако су тако морални због чега је Вучић ономад у Упитнику (има и снимак на нету) никад горе напао оног Гавриловића да лаже кад каже да је посланик СРС убио жену а пре само пар месеци у Правди рекао именом и презименом ко је то урадио иако ни сам Гавриловић то својевремено није хтео да каже. Како је смео да порекне да је то тако а сад тврди да је знао?

Можда поједини кадрови СРС не ваљају али Николић и Вучић су те кадрове могли да мењају а нису.
 

Back
Top