Vremenski putnik

Zabranjena_Arheologija

Aktivan član
Poruka
1.104
Ljudi,na mene je text ostavio jak utisak...

Da izdvojim najinteresantnije:

1.Lek za sidu i rak postoji: Radijacija ih uspesno leci.
2.Putovanje kroz vreme? Citat: "Stroj za putovanje se temelji na rotirajucim singularnostima unutar magnetskog polja. Smjerom mjenjamo vrijeme u koje zelimo putovati, ali iz nekog razloga nemozemo u buducnost."


Link: http://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/vremenski-putnik-t1238.htm

Inace,forum je odlican! Odlicne info,bogato znanje... Morate da ga prelistate.

Obavezno pogledajte odsek za Kriptozoologiju,dobar je!
 
NE MOGU DA VERUJEM znaci znao sam da ce ameri jesti go%$a i da ce nas rusi izdati,ali nisam imao pojma da i kinezi.Ako je ovo tacno sto ovaj covek kaze moze samo da ocekujemo propast svaka cast ovom liku.Mada bih voleo da popricam sa njim ako je stvarno dosao iz buducnosti :D
 
Nema sanse da Treci svetski rat traje sedam godina kako onaj tip kaze. Koliko poznajem moguci scenario nuklearnog rata u pitanju nisu godine, cak ni meseci ,vec sekunde. Ko prvi ispali rakete tako da one prodju odbranu i pogode svoje ciljeve.. dobio je rat.

Jedna raketa- jedan unisteni grad. Nije to kao pre pedeset godina.

Treci svetski rat bice unistavajuci ali i veoma kratak.

Ja sam i srecan na neki nacin jer da nije bilo atomskih bombi klasican treci svetski rat bi izbio jos pedesetih godina proslog veka a danas bismo ocekivali peti ili sesti. Ovako ziveli smo godinama u miru, a nestacemo u jednom satu ili danu i necemo se maltretirati po rovovima i biti topovsko meso..
 
Ja cekam repos fanove da vidim sta ce sad da kazu o smaku sveta2012
nema planete X i ovo-ono, sto se cele price tice nije jedina takva
elem,ima brdo vidovnjaka koji predvidjaju treci sv.rat cak i identicno kao ovaj lik,
znaci prvo nafta pa Ameri ,Rusi i Kinezi pa nedostatak vode itd.
vec receno x puta, lik je fake sigurno.
 
Ja cekam repos fanove da vidim sta ce sad da kazu o smaku sveta2012
nema planete X i ovo-ono, sto se cele price tice nije jedina takva
elem,ima brdo vidovnjaka koji predvidjaju treci sv.rat cak i identicno kao ovaj lik,
znaci prvo nafta pa Ameri ,Rusi i Kinezi pa nedostatak vode itd.
vec receno x puta, lik je fake sigurno.

Ne moras biti vidovnjak da bi zakljucio da je III svetski rat neminovan, i to vrlo uskoro ako se nesto ne promeni
 
Ja cekam repos fanove da vidim sta ce sad da kazu o smaku sveta2012
nema planete X i ovo-ono, sto se cele price tice nije jedina takva
elem,ima brdo vidovnjaka koji predvidjaju treci sv.rat cak i identicno kao ovaj lik,
znaci prvo nafta pa Ameri ,Rusi i Kinezi pa nedostatak vode itd.
vec receno x puta, lik je fake sigurno.

Alo mali ne diraj repo-fanove :rtfm:

Ja cekam vas rendzere da vam vidim ledja :rtfm:
 
ne bi bilo lose da probamo da nadjemo common ground, ako me razumete, i da promenimo retoriku , jer ovakvi razgovori samo stvaraju frustraciju i jos spama. prosto me obeshrabruje da sukobljavam misljenje sa neistomisljenicima , svaki drugi dan izbije carka na krv i noz. :rtfm:
 
Alo mali ne diraj repo-fanove :rtfm:

Ja cekam vas rendzere da vam vidim ledja :rtfm:

Videces im ledja, Parkicu, kada na qurtzu nokat izraste.
Ali zato smo se mi nagledali ledja kako placuci odavde odlaze....mislim da sm bio jasan.

I ne prozivaj ni krive ni duzne ljude po forumu.
Skaces pred rudu, optuzujes, iznos budalastine da ja koristim moderatorov pass da delim kazne, prozivas rendzere gde god i kako stignes, Milicu zoves u lice lazljivicom.

Koliko je tebi godina, Parkeru?
12 ili 15?
 
Ja sam pokusao, ali nece to moci tako...

Pogledaj temu o Kolajderu.
Lepo pocnem, dodje robot boy i ismejava me.
Ja nis, on opet...ja opet nis...on opet.

E sada, nema toga. Sada idemo letece wc solje, cirkus colorado i budja leba
 
pa dobro bre, ima li ovde nekih drugih ljudi osim vas, vas i samo vas? zar niste primetili da u poslednje vreme nema niceg zanimljivog da se procita ovde? bolje da preimenuju pf u svadje i prepirke.
Ako si im reko,stvarno treba neki red ovde msm ne pricajte gluposti u redu je da se malo nasalite ali kada skrenete sa teme meni puca film.Zato pisite pametne stvari svadjajte se preko privatnih poruka :ok::ok::ok::ok::ok::ok:
 
Ljudi,na mene je text ostavio jak utisak...

Da izdvojim najinteresantnije:

1.Lek za sidu i rak postoji: Radijacija ih uspesno leci.
2.Putovanje kroz vreme? Citat: "Stroj za putovanje se temelji na rotirajucim singularnostima unutar magnetskog polja. Smjerom mjenjamo vrijeme u koje zelimo putovati, ali iz nekog razloga nemozemo u buducnost."


Link: http://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/vremenski-putnik-t1238.htm

Inace,forum je odlican! Odlicne info,bogato znanje... Morate da ga prelistate.

Obavezno pogledajte odsek za Kriptozoologiju,dobar je!

Radijacija može biti lek za AIDS,ali ne i baš za rak.Tom prilikom se telo dosta muči.S jednim čovekom sam pričao na tu temu,pričao mi je kako mu se jedna prijateljica teško razbolela.On joj je poručio da se mane radijacije i ona ga je poslušala.Preporučio jojh je jednu sjajnu knjigu sa dobrim savetima za prirodno lečenje čajevima i dijetom,za svaku bolest ima poseban način lečenja.Posle samo malo više od mesec dana se oporavila.Otišla je kod lekara i on se iznenadio rezultatom!Žao mi je što je još nemam,ali ću je prvom prilikom nabaviti.
 

Back
Top