Албанци да врате Косово

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца :mrgreen: Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи. :p

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима
 
ниси попила свој коктел неуролептика, анксиолитика и антидепресива

У пројект "велике албаније" нису уложене милијарде да би Косово било враћено, већ да би била наркобаза и фактор дестабилизације Европе

Јадна Ilinoida , немој да пропушташ шарене таблете други пут:mazi:
 
Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше

не би изазивали рат да тако мисле , не би к****м, освајали територију, њихови планови су стари преко 100 година , а директну релизацију су започели комунисти 1945 године

Косово неће бити враћено скоро, али хоће за 20 година, наравно, само силом :mazi:
 
не би изазивали рат да тако мисле , не би к****м, освајали територију, њихови планови су стари преко 100 година , а директну релизацију су започели комунисти 1945 године

Косово неће бити враћено скоро, али хоће за 20 година, наравно, само силом :mazi:

Имаш ли још који "израз" за мене :mrgreen:

Брате, само сам питала, немој се љутити, а ако неће да да преговарају, зна се шта је следеће, ако неће да врате милом - морамо силом :mrgreen:
 
Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца :mrgreen: Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи. :p

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима

Pre ce se desiti da Poljaci izglasaju pripajanje Nemackoj i Slovaci Madjarskoj nego da se Albanci vrate u sastav Srbije.
 
једино ако их неко споља притисне на поновне преговоре (мислим Србе и Албанце) :fotograf:

Aha, hoće. Evo, baš sam sad razgovarao sa jednim vanzemaljcem iz pete dimenzije. Kaže kako će ta vanzemaljska civilizacija doći da pomogne Srbiji, a Šiptari će poludeti od vanzemaljaca, i dobrovoljno poskakati u Drim. Potom će Hrvati i Brazilci shvatiti da su Srbi katolici i biće formirana velika Srbija od Merkura do Marsa.
:lol:
 
Ilinoida
Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи.

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима
Питање Космета најмање је српско-албанско питање, јер су о њему увек одлучивале велике силе. Каква је сада ситуација и са колико садистичког задовољства Сједињене Државе то испољавају, може се закључити да је Космет заувек отет од Србије. Но оно што је невидљиво, изнад је видљивог, јер се преко Космета на неки начин прелама и даља судбина света и будућих односа у њему. Многима ће ово изгледати претерано, али не заборавите да су Срби и Србија задњих 15-ак година много пострадали, али су тиме и задужили слободарски свет, пре свих Русију. Захваљујући нашем "изгибнућу", Русија је имала времена да стане на ноге, али и да у потпуности сними стратегију разградње и поробљавања државе преко "невладиних организација, хомосексуалних парада и демократије".

Да не дужим, видимо се 2016 године на слободном 2/3 српском Космету.


П.С. Не смем да кажем ко сам па зато пишем под псеудонимом, јер су ме нацисти са форума бановали.

.
 
Poslednja izmena:
Ilinoida
Питање Космета најмање је српско-албанско питање, јер су о њему увек одлучивале велике силе. Каква је сада ситуација и са колико садистичког задовољства Сједињене Државе то испољавају, може се закључити да је Космет заувек отет од Србије. Но оно што је невидљиво, изнад је видљивог, јер се преко Космета на неки начин прелама и даља судбина света и будућих односа у њему. Многима ће ово изгледати претерано, али не заборавите да су Срби и Србија задњих 15-ак година много пострадали, али су тиме и задужили слободарски свет, пре свих Русију. Захваљујући нашем "изгибнућу", Русија је имала времена да стане на ноге, али и да у потпуности сними стратегију разградње и поробљавања државе преко "невладиних организација, хомосексуалних парада и демократије".

Да не дужим, видимо се 2016 године на слободном 2/3 српском Космету.


П.С. Не смем да кажем ко сам па зато пишем под псеудонимом, јер су ме нацисти са форума бановали.

.

Slazem se , Samo jedna mala ntervencija .
Projekat nezavisnog Kosova i Metohije je projekat Tomnija Blera , koji je cak i imao problem u jednom momentu sa Klintonom zbog toga . Naime , Bler je morao da zadrzi Amere u Evropi , jer je Britanija nista u Evropi , ako nema Amera . Samo kao Americki postari nesto znace .
Ovo drugo je tacno .
 
Ilinoida
Питање Космета најмање је српско-албанско питање, јер су о њему увек одлучивале велике силе. Каква је сада ситуација и са колико садистичког задовољства Сједињене Државе то испољавају, може се закључити да је Космет заувек отет од Србије. Но оно што је невидљиво, изнад је видљивог, јер се преко Космета на неки начин прелама и даља судбина света и будућих односа у њему. Многима ће ово изгледати претерано, али не заборавите да су Срби и Србија задњих 15-ак година много пострадали, али су тиме и задужили слободарски свет, пре свих Русију. Захваљујући нашем "изгибнућу", Русија је имала времена да стане на ноге, али и да у потпуности сними стратегију разградње и поробљавања државе преко "невладиних организација, хомосексуалних парада и демократије".

Да не дужим, видимо се 2016 године на слободном 2/3 српском Космету.


П.С. Не смем да кажем ко сам па зато пишем под псеудонимом, јер су ме нацисти са форума бановали.

.

Брате, слажем се, а и ако буде у почетку само 2/3, и то је успех, знаш како кажу има једна изрека: "КАКО ПОЈЕСТИ СЛОНА ?"

ДЕО ПО ДЕО:rostilj:

:mrgreen:

Па мислим да ми имамо шансу. Прво да убацимо руске трупе у Северни део Косовске Митровице, а после:sanke:

Жао ми је што су те бановали, и ја сам банована српкиња, :mrgreen:вазда ми шаљу неке поруке :cistinaocare: :mrgreen:
 
Сановник
Slazem se , Samo jedna mala ntervencija .
Projekat nezavisnog Kosova i Metohije je projekat Tomnija Blera , koji je cak i imao problem u jednom momentu sa Klintonom zbog toga . Naime , Bler je morao da zadrzi Amere u Evropi , jer je Britanija nista u Evropi , ako nema Amera . Samo kao Americki postari nesto znace .
Ovo drugo je tacno .
Колко видим, (дво)глава злочиначке организације јесу Римокатоличка и Јудаистичка Црква, док су сви испод (америка, британија, нато, масони, сатанисти...) само њени удови и остали органи.

С обзиром на горе речено, аутоматски се намећу два решења:
Решење бр. 1: одсећи све удове и остале органе, тако да глава нема чиме да управља,
Решење бр. 2: одсећи главу, па ће сви удови и остали органи бити бескорисни.



Ilinoida
Брате, слажем се, а и ако буде у почетку само 2/3, и то је успех, знаш како кажу има једна изрека: "КАКО ПОЈЕСТИ СЛОНА ?"

ДЕО ПО ДЕО


Па мислим да ми имамо шансу. Прво да убацимо руске трупе у Северни део Косовске Митровице, а после
Прави приступ проблему.


Жао ми је што су те бановали, и ја сам банована српкиња, вазда ми шаљу неке поруке
Ма у реду је, хвала на разумевању.

.
 
Poslednja izmena:
Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца :mrgreen: Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи. :p

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима


Heroin in vutra?:mrgreen:
 
Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца :mrgreen: Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи. :p

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима

pazi sad 'vako,oni ce jos pokusati i juzni deo sumadije da nam maznu,sto ce naravno znaciti da ce mo se vratiti na teritorije beogradskog pasaluka,posto zabranjuju obraz i ostale nasilne organizacije,vrlo je moguce da ce i to proci mirno.Oni su jedini koji svetu salju sliku da necemo odustati od kosova,i da malena srbija,hoce i moze da se odupre i velesilama poput FASISTICKE amerike i zapadnih zemalja.NEMA KOMPROMISA!KOSOVO JE CELO NASE!I bioo bi zahvalan siptarima ako odgovore negativno na ovu temu,jer ce biti sladje(meni licno,a nadam se i ostalima),kada budemo ulazili u tiranu :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top