Албанци да врате Косово
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Албанци да врате Косово

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Албанци да врате Косово

Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи.

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Хвала свим Албанцима унапред на одговорима
    Косово је срце Србије

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Албанци да врате Косово

Svasta

Aktivan član dr.mr (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Oce evo samo sto nisu

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

ниси попила свој коктел неуролептика, анксиолитика и антидепресива

У пројект "велике албаније" нису уложене милијарде да би Косово било враћено, већ да би била наркобаза и фактор дестабилизације Европе

Јадна Ilinoida , немој да пропушташ шарене таблете други пут

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku
    Svasta
    пусти немој сад да лупаш главом, видиш да сам у пацифичким преговорима
    Косово је срце Србије

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio OrangeC Pogledaj poruku
    ниси попила свој коктел неуролептика, анксиолитика и антидепресива

У пројект "велике албаније" нису уложене милијарде да би Косово било враћено
    "Ударај ме само буди сит и здрав"
    Косово је срце Србије

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio dr.mr Pogledaj poruku
    Oce evo samo sto nisu
    Нису још све преговарачке опције исцрпљене
    Косово је срце Србије

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше
    не би изазивали рат да тако мисле , не би к****м, освајали територију, њихови планови су стари преко 100 година , а директну релизацију су започели комунисти 1945 године

Косово неће бити враћено скоро, али хоће за 20 година, наравно, само силом

Aktivan član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

cuti, jos ce i da te poslusaju sada kada su provalili da su najgora i najsiromasnija vukojebina evrope..........taman smo se kurtalisali bede, a ti bi da nam se vrati sa kamatom

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio OrangeC Pogledaj poruku
    не би изазивали рат да тако мисле , не би к****м, освајали територију, њихови планови су стари преко 100 година , а директну релизацију су започели комунисти 1945 године

Косово неће бити враћено скоро, али хоће за 20 година, наравно, само силом
    Имаш ли још који "израз" за мене

Брате, само сам питала, немој се љутити, а ако неће да да преговарају, зна се шта је следеће, ако неће да врате милом - морамо силом
    Косово је срце Србије

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Fond za humanitarno pravo, Makenzijeva 67, Beograd
    Reputaciona moć
    0

Мислим да ипак постоји могућност да се ово деси, наравно зависи од добре воље Албанаца Ја истински хоћу да верујем, да сваки Албанац у себи бар једном помисли, како би било лепо да сами порекну и повуку независност, да лепо врате што је наше, као ЛЕП ГЕСТ према Србији, и да коначно почнемо да живимо нормално као људи.

Шта Албанци, (грађани), мисле о овој идеји, нека се изјасне, да ли би хтели да лепо и у миру живимо, да нам врате наше, да лепо се не лажемо шта је чије, кад се зна

Pre ce se desiti da Poljaci izglasaju pripajanje Nemackoj i Slovaci Madjarskoj nego da se Albanci vrate u sastav Srbije.

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Aitchison Pogledaj poruku
    cuti, jos ce i da te poslusaju sada kada su provalili da su najgora i najsiromasnija vukojebina evrope..........taman smo se kurtalisali bede, a ti bi da nam se vrati sa kamatom
    А замисли да ме послушају

"Хоћу да верујем да ће јеленче лећи поред лава...."
    Косово је срце Србије

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Schutz Pogledaj poruku
    Pre ce se desiti da Poljaci izglasaju pripajanje Nemackoj i Slovaci Madjarskoj nego da se Albanci vrate u sastav Srbije.
    једино ако их неко споља притисне на поновне преговоре (мислим Србе и Албанце)
    Косово је срце Србије

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Fond za humanitarno pravo, Makenzijeva 67, Beograd
    Reputaciona moć
    0

једино ако их неко споља притисне на поновне преговоре (мислим Србе и Албанце)
    Aha, hoće. Evo, baš sam sad razgovarao sa jednim vanzemaljcem iz pete dimenzije. Kaže kako će ta vanzemaljska civilizacija doći da pomogne Srbiji, a Šiptari će poludeti od vanzemaljaca, i dobrovoljno poskakati u Drim. Potom će Hrvati i Brazilci shvatiti da su Srbi katolici i biće formirana velika Srbija od Merkura do Marsa.

Početnik
    Učlanjen
    19.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ilinoida

Питање Космета најмање је српско-албанско питање, јер су о њему увек одлучивале велике силе. Каква је сада ситуација и са колико садистичког задовољства Сједињене Државе то испољавају, може се закључити да је Космет заувек отет од Србије. Но оно што је невидљиво, изнад је видљивог, јер се преко Космета на неки начин прелама и даља судбина света и будућих односа у њему. Многима ће ово изгледати претерано, али не заборавите да су Срби и Србија задњих 15-ак година много пострадали, али су тиме и задужили слободарски свет, пре свих Русију. Захваљујући нашем "изгибнућу", Русија је имала времена да стане на ноге, али и да у потпуности сними стратегију разградње и поробљавања државе преко "невладиних организација, хомосексуалних парада и демократије".

Да не дужим, видимо се 2016 године на слободном 2/3 српском Космету.

П.С. Не смем да кажем ко сам па зато пишем под псеудонимом, јер су ме нацисти са форума бановали.

.
    Poslednji put ažurirao/la OvonijeParsifal : 22.09.2009. u 18:10

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    853

Citat Original postavio OvonijeParsifal Pogledaj poruku
    Ilinoida
    Питање Космета најмање је српско-албанско питање, јер су о њему увек одлучивале велике силе. Каква је сада ситуација и са колико садистичког задовољства Сједињене Државе то испољавају, може се закључити да је Космет заувек отет од Србије. Но оно што је невидљиво, изнад је видљивог, јер се преко Космета на неки начин прелама и даља судбина света и будућих односа у њему. Многима ће ово изгледати претерано, али не заборавите да су Срби и Србија задњих 15-ак година много пострадали, али су тиме и задужили слободарски свет, пре свих Русију. Захваљујући нашем "изгибнућу", Русија је имала времена да стане на ноге, али и да у потпуности сними стратегију разградње и поробљавања државе преко "невладиних организација, хомосексуалних парада и демократије".

П.С. Не смем да кажем ко сам па зато пишем под псеудонимом, јер су ме нацисти са форума бановали.

.
    Slazem se , Samo jedna mala ntervencija .
    Projekat nezavisnog Kosova i Metohije je projekat Tomnija Blera , koji je cak i imao problem u jednom momentu sa Klintonom zbog toga . Naime , Bler je morao da zadrzi Amere u Evropi , jer je Britanija nista u Evropi , ako nema Amera . Samo kao Americki postari nesto znace .
    Ovo drugo je tacno .

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio OvonijeParsifal Pogledaj poruku
    Ilinoida

.
    Брате, слажем се, а и ако буде у почетку само 2/3, и то је успех, знаш како кажу има једна изрека: "КАКО ПОЈЕСТИ СЛОНА ?"

ДЕО ПО ДЕО

Па мислим да ми имамо шансу. Прво да убацимо руске трупе у Северни део Косовске Митровице, а после

Жао ми је што су те бановали, и ја сам банована српкиња, вазда ми шаљу неке поруке
    Косово је срце Србије

Početnik
    Učlanjen
    19.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Сановник
    Slazem se , Samo jedna mala ntervencija .
    Projekat nezavisnog Kosova i Metohije je projekat Tomnija Blera , koji je cak i imao problem u jednom momentu sa Klintonom zbog toga . Naime , Bler je morao da zadrzi Amere u Evropi , jer je Britanija nista u Evropi , ako nema Amera . Samo kao Americki postari nesto znace .
    Ovo drugo je tacno .
    Колко видим, (дво)глава злочиначке организације јесу Римокатоличка и Јудаистичка Црква, док су сви испод (америка, британија, нато, масони, сатанисти...) само њени удови и остали органи.

С обзиром на горе речено, аутоматски се намећу два решења:
    Решење бр. 1: одсећи све удове и остале органе, тако да глава нема чиме да управља,
    Решење бр. 2: одсећи главу, па ће сви удови и остали органи бити бескорисни.

Ilinoida
    Брате, слажем се, а и ако буде у почетку само 2/3, и то је успех, знаш како кажу има једна изрека: "КАКО ПОЈЕСТИ СЛОНА ?"

ДЕО ПО ДЕО

Па мислим да ми имамо шансу. Прво да убацимо руске трупе у Северни део Косовске Митровице, а после
    Прави приступ проблему.

Жао ми је што су те бановали, и ја сам банована српкиња, вазда ми шаљу неке поруке
    Ма у реду је, хвала на разумевању.

.
    Poslednji put ažurirao/la OvonijeParsifal : 22.09.2009. u 18:43

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

evo dok se ti napajkis ono ce se vratiti

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Heroin in vutra?
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

paja1408 nije na forumu
    ucim istoriju kako bi sagledao sadasnjost i predvideo buducnost
    Buduća legenda paja1408 (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    562

kad god vidim temu o kosovu...pomislim da ce neko imati nesto novo da kaze----i pametno....i po pravilu dzaba se obradujem...

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio paja1408 Pogledaj poruku
    kad god vidim temu o kosovu...pomislim da ce neko imati nesto novo da kaze----i pametno....i po pravilu dzaba se obradujem...
    Sve sto sam imao da kazem o Kosmetu rekao sam,i drzim se toga.Nicija nije do zore gorela pa nece ni amerska!
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio paja1408 Pogledaj poruku
    Следећи пут ћу да отворим тему: "Америка повукла независност Косова" да те бар на тренутак обрадујем
    Косово је срце Србије

Propki nije na forumu
    Вратио се да видим имал' још нормалних овде.
    Domaćin Propki (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

pazi sad 'vako,oni ce jos pokusati i juzni deo sumadije da nam maznu,sto ce naravno znaciti da ce mo se vratiti na teritorije beogradskog pasaluka,posto zabranjuju obraz i ostale nasilne organizacije,vrlo je moguce da ce i to proci mirno.Oni su jedini koji svetu salju sliku da necemo odustati od kosova,i da malena srbija,hoce i moze da se odupre i velesilama poput FASISTICKE amerike i zapadnih zemalja.NEMA KOMPROMISA!KOSOVO JE CELO NASE!I bioo bi zahvalan siptarima ako odgovore negativno na ovu temu,jer ce biti sladje(meni licno,a nadam se i ostalima),kada budemo ulazili u tiranu
    Живео Путин и антиглобалистичка револуција!
    Членов Организации Объединенных славянских Наций

Slične teme

1. Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 06.04.2014., 19:32
  2. Албанци нису Илири
    Autor Istocni Vetar u forumu Istorija
    Odgovora: 1623
    Poslednja poruka: 18.02.2013., 14:14
  3. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 28.06.2010., 13:16
  4. АЛБАНЦИ И КОСОВО
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika