Iz koje ste polozili voznju?

Na kojim kolima polazes? Siguran sam da mozes naci nekog ko ima takva kola. Npr moj drug ima Reno Klio i mogao sam obezbediti za devojku da vezba pred polaganje.

Reci mi nekog ko ima VW Lupa :D Oticicu ja u skolu jedan cas pred polaganje, zeza me vreme fax ne smem da izostajem...
Ja se uzdam u to sto je auto dizelas i nije tesko za kretanje iz mesta, pod rucnom itd... A i mali je autic
 
Reci mi nekog ko ima VW Lupa :D Oticicu ja u skolu jedan cas pred polaganje, zeza me vreme fax ne smem da izostajem...
Ja se uzdam u to sto je auto dizelas i nije tesko za kretanje iz mesta, pod rucnom itd... A i mali je autic

Nema veze koliki je auto. Meni je bilo lakse da vozim Volvo 740, nego svog Kadetta.

Dobro, za tebe pocetnika je OK dizel, al posle ti je svejednom, kad se uhodas, naucis...

mhmh, VW Lupo? Ne znam nikog ko ima to malo govance :mrgreen:
 
pih. Nista, daj to i idi na poligon. Gradska voznja ima trilion caki gde mozes pasti. A poligon samo dve-tri. Idi proteraj poligon, a gradsku polako, pustaj sve pesake, davaj migavac, pogledaj malo desni retrovizor zbog biciklista (wtf!?!), obilazi i najmanju prepreku s migavcem i drzi rastojanje na semaforu.
 

Back
Top