presents

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Cao forumasice, koliko ste darezljive? :heart:
Sta se poslednje nekom poklonile i kojom prilikom? :telefon:
Da li vam prija kada vas neko potpuno neocekivano iznenadi nekom sitnicom ili gestom? :manikir:

Evo ja cu prva:
Mojoj mami se dopao jedan blagi karmincic (ali je to tek onako usput prokomentarisala) i ja sam joj ga kupila sto ju je jako obradovalo, jer je jedini koji koristi toliko potrosila da ga je mazala prstima. :heart::heart:
 
ja volim da poklanjam sitnice ljudima koji su mi dragi...
...bilo da su to neki slatkisi(ako znam da ih osoba voli) ili neke sitnice poput kozmetike,sminke isl.
Bas sam juce mamu obradovala buketom jesenjeg cveca,onog sto se prodaje na ulici...a ima ga u raznim bojama...
nekako mi se dopala kombinacija boja,a isla sam do nje i pomislila kako bi na njenom trpezarijskom stolu bas lepo izgledalo :)
i moram priznati da sam se bas lepo osecala znajuci da joj se dopalo...
Naravno,zvaka pa i najmanja paznja mi prija,dovoljna je nekad i lepa rec...komentar vezan za izgled...cak i pogled :) da se odmah osetim bolje...male stvari i onako cine zivot :)

eh da... pu prva :mrgreen:
Mileva :bye: ;)
 
ja volim da poklanjam sitnice ljudima koji su mi dragi...
...bilo da su to neki slatkisi(ako znam da ih osoba voli) ili neke sitnice poput kozmetike,sminke isl.
Bas sam juce mamu obradovala buketom jesenjeg cveca,onog sto se prodaje na ulici...a ima ga u raznim bojama...
nekako mi se dopala kombinacija boja,a isla sam do nje i pomislila kako bi na njenom trpezarijskom stolu bas lepo izgledalo :)
i moram priznati da sam se bas lepo osecala znajuci da joj se dopalo...
Naravno,zvaka pa i najmanja paznja mi prija,dovoljna je nekad i lepa rec...komentar vezan za izgled...cak i pogled :) da se odmah osetim bolje...male stvari i onako cine zivot :)

eh da... pu prva :mrgreen:
Mileva :bye: ;)

Mmm, dobra ideja, moracu da ti je ukradem (nadam se da ne polazes autorska prava na gest), to je tako lepo...
Jos ako se doda neki list, kesten i/ili zir...
 
Cao forumasice, koliko ste darezljive? :heart:
Sta se poslednje nekom poklonile i kojom prilikom? :telefon:
Da li vam prija kada vas neko potpuno neocekivano iznenadi nekom sitnicom ili gestom? :manikir:

Volim da poklanjam i rado to cinim kad god mi se ukaze prilika.Nije bitno da li je to sa nekim povodom ili ne niti da li je to nesto novo kupljeno ili nesto sto ja vec imam,a tom nekom se svidja.
Poslednji put sam kupila svojoj snaji predivnu solju za caj (obozava da pije caj) kao i svecnjak koji je odmah stavila na sto u dnevnoj sobi :D

Takodje volim i kada ja budem ta koja je iznenadjena...na razne nacine :zper:
 
volim da kupim poklon mesecima unapred,kad na nesto naletim ,ili kad osoba kojoj poklanjam kaze da je nesto lepo videla ili pozelela.tako postoje osobe kojima je jako lako kupiti ili napraviti poklon i osobe kojima nikada ne znas sta ce im se svideti.to su obicno osobe koje preferiraju samo luksuz i koje su pune kritika u fazonu,sta da radim sa tim,a sto nisi ono...
tako sam pre neki dan pravila pokloon za bas takvu drugaricu i vidim da se stvarno odusevila.u tacnu od pruca sam stavila dimljeni losos,budjavi sir,kamember,slane srdele,flasu crnogorskog vranca,a u cvecari su mi zavili u onaj divni plavi eko papir,pa jos zalepili skoljkice.pravi morski ugodjaj.
 
ja volim da kupim i poklonim nesto skroz autenticno i neobicno i cesto provedem mnogo vremena da nekom smislim neki bas zanimljiv i neobican poklom, jer pre svega volim da se taj neko iskreno obraduje i prijatno iznenadi
Ne dajem cesto poklone, ali kad dajem, onda su vrlo zanimljivi
 
Jucer smo muz i ja za ruckom pricali o poklonima.... ja ih nesto ne volim, a njemu su se ogadili za 18 rodjendan:(
Meni su drage sitnice, i lipse mi je dobiti neku sitnicicu nego nesto skupo....ja kad poklanjam poklanjam tako sto ne ocekujem nista uzvrat, a tako mislim i ljudi koji meni poklanjaju, no medjutim kako cu frendici koja mi je poklonila poklon od 200E poklonit neku sitnicu?:eek: Ja ne mogu,bude me blam..i zato ne volim te skupe poklone ne zbog novca vec zbog toga sto se ubijem trazeci nesto sto vridi i valja:eek:

Sto se tice mog muza i poklona covjek ima traume :zcepanje::rotf:
Nikad ne slusa domacu glazbu, nista, mozda ponekad azru, leb i sol...ali to je jako rijetko....on je malo vise u metalnim vodama:rotf: i za 18 rodjendan dobije kazetu od MARINKA ROKVICA:eek:
Kad mi je to isprica meni ga bas bilo za:rotf:
Juce sam ga cili dan zvala Marinko:heart::hahaha:
 
Дарежљива сам, јако.
И поклањам скупе поклоне, необавезујуће и обавезујуће.:)

Али што умем да се увредим кад знам да неко има лову, а поклони ми неку глупост од 200 динара, не могу вам описати.

Имам другарицу која баш нема лове, оно, вечито је у стисци, још од родитељског дома.
Никад у животу нисам очекивала да ми било шта донесе за рођендан или славу, али је редован и радозван гост.

Док, с друге стране, имам другарицу која плива у лови, која ми је три године за редом, као рођендански поклон, куповала несесер за 200 динџи на улици.
Е, ја њој више ништа не купујем.
Боле ме уши.
 
Mene poterali rodjendani ove nedelje....imala sam ih tri...od toga jedan 18-ti...:dash:

Poslednji je kumčetov...dobio je flešku ,nove sluške za komp.i trenerku......
A meni je ćera poklonila cvet,kad se vratila iz škole...samo se pitam odakle joj viseća muškatla?:sad2:
 
I ja ( kao i vecina izgleda ) volim da iznenadjujem svoje najblize poklonima i da me iznenadjuju...obicno pokloni nisu neke velike vrednosti, vec su mastovite sitnice i stvari, koje osobama kojim poklanjam znace nesto i zele ih....
Nisam materialista....lepse mi je da mi poklone ducat zagrljaja, poljubaca, osmeha nego bilo sta 2....pare se zarade, nista specialno mi i ne treba, jer imam sve sto mi treba...
 
Дарежљива сам, јако.
И поклањам скупе поклоне, необавезујуће и обавезујуће.:)

Али што умем да се увредим кад знам да неко има лову, а поклони ми неку глупост од 200 динара, не могу вам описати.

Имам другарицу која баш нема лове, оно, вечито је у стисци, још од родитељског дома.
Никад у животу нисам очекивала да ми било шта донесе за рођендан или славу, али је редован и радозван гост.

Док, с друге стране, имам другарицу која плива у лови, која ми је три године за редом, као рођендански поклон, куповала несесер за 200 динџи на улици.
Е, ја њој више ништа не купујем.
Боле ме уши.

:lol: Tema me podsetila prvo na sve lose poklone. Ali meni ne igra ulogu koliko neko ima novca vec bas odabir poklona. Nedavno dobila sam kao dar iz Venecije majicu i pantalone :eek::eek: cca sve ukupno hiljadarka, ali stvarno najmanje je vazna cena, ali da odem na bilo koju pijacu nasla bih bolje. Pa je l' to u redu pitam se ja? :lol: Da li ta osoba misli stvarno da bih ja to pozelela da imam, da mi je potrebno, bas to. Sigurno ne, nego hajde da te skinem sa spiska nekom krpom za koju znam ces svakako dati nekome. Licno radije bih isla putem 'nisam stigla nista da ti kupim' ako me vec toliko mrzi da pokupim razglednicu naskrabam par reci i ubacim u ram, da ne pricam o maskama koje se mogu pokupiti za ich na svakom koraku. Ali hej, u svakom poklonu ima poruka, i sta drugo nego da se smejem, iako je tuznjikavo.

Inace mala prica o poklonu posto je sada aktuelno kod mene, zove otac kaze 37 godisnjica braka, naruci cvece i ispisi neku kartu majci. Okaj.. trazi, nigde buket kakav zelim, nadjem fotku i cvecaru gde mogu da naprave takav aranzman, e sad glupo je samo cvece, voli slatko pa hajde nadji rucno pravljene praline upakovane kako zelim, pa kurira da dostavi, mahaj se dva dana oko slanja papira i uplate, onda kartu pa tekst.. dva dana se 'zabavljam' oko tudjeg poklona za koji taj ne zna ni kako izgleda.

Inace istih mi je preko glave, ne volim ih nimalo, i ne znam kako da prihvatim los poklon a da se ne vidi 'odusevljenje', i zanima me kako ostali reaguju. Je l' lose poslati poruku 'auu mogao/la si bolje' ili se odusevljenje podrazumeva ma kakav da je?
 
Cao forumasice, koliko ste darezljive? :heart:
Sta se poslednje nekom poklonile i kojom prilikom? :telefon:
Da li vam prija kada vas neko potpuno neocekivano iznenadi nekom sitnicom ili gestom? :manikir:

Evo ja cu prva:
Mojoj mami se dopao jedan blagi karmincic (ali je to tek onako usput prokomentarisala) i ja sam joj ga kupila sto ju je jako obradovalo, jer je jedini koji koristi toliko potrosila da ga je mazala prstima. :heart::heart:

Vrlo sam darežljiva.

Poslednje što sam poklonila je jedan žuti novčanik u etno stilu. Poklonila sam ga prijateljici.

Iskreno, ne prija mi iznenadni pokloni - mislim na materijalne poklone.
Za mene je najbolji poklon koji neko moze da mi da je osmeh i lepa reč.
 
Ja pitam kome šta treba i to kupujem/poklanjam. Sa prijateljima sam odavno prešla tu granicu sramežljivosti, lepo kažemo jedni drugima šta nam treba ili šta nam se sviđa, i to poklanjamo. Poslednje što sam kupila bio je brus iz woman secret, najboljoj drugarici.

Ponekad me iznenade čokoladicom ili nečim sličnim i to mi se baš sviđa :heart:
Ili ja njima umesim nešto što vole i oni budu srećni :heart:
 
Дарежљива сам, јако.
И поклањам скупе поклоне, необавезујуће и обавезујуће.:)

Али што умем да се увредим кад знам да неко има лову, а поклони ми неку глупост од 200 динара, не могу вам описати.

Имам другарицу која баш нема лове, оно, вечито је у стисци, још од родитељског дома.
Никад у животу нисам очекивала да ми било шта донесе за рођендан или славу, али је редован и радозван гост.

Док, с друге стране, имам другарицу која плива у лови, која ми је три године за редом, као рођендански поклон, куповала несесер за 200 динџи на улици.
Е, ја њој више ништа не купујем.
Боле ме уши.

Poklonu se ne gleda u zube...:confused:
 
Ja pitam kome šta treba i to kupujem/poklanjam. Sa prijateljima sam odavno prešla tu granicu sramežljivosti, lepo kažemo jedni drugima šta nam treba ili šta nam se sviđa, i to poklanjamo. Poslednje što sam kupila bio je brus iz woman secret, najboljoj drugarici.

Ponekad me iznenade čokoladicom ili nečim sličnim i to mi se baš sviđa :heart:
Ili ja njima umesim nešto što vole i oni budu srećni :heart:

Setih se, poklonila sam spavacicu drugarici, bez zvanicnog povoda, cisto jer se nismo godinama videle, i saznam da je zatrudnela kada je prvi put obukla. Ta vest me je bas obradovala. Kao poklon. :)
 

Back
Top