Kosovski hakeri napali sajt B92


:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
хе, након неколико МИНУТА, проблем је решен!

И то је разлог за неку бригу.
Ма, јадан Б92 и све оне силне НВО ,
јадничци, ....ма сви имају нешто против њих,
стално су на мети неких "непријатељских ељемената",
........ и стално нешто гунђају, стално им крив неки.....криви......а
када СТВАРНО доживе то што стално глуматају нико им помоћи неће,
биће :bye::bye:, ћао, нема више!

.
 
Pazite ovo:

Jako sam zabrinut za razvoj demokratije i ljudskih sloboda u Srbiji. Prvo zabrana gej parada, pa zatim napad na jedino slobodno glasilo u zemlji. Sta je sledece? Dokle ce te mracne srbo-fasisticko-nacionalisticke sile iz devedesetih da nas terorisu? Da li ce nam ovakvima kakavi jesmo (bez gej parade, slobodnog emitovanja pescanika&b92) dati da budemo na listi slobodarskih zemalja belog sengena? Izgleda Srbijo, da si zrela za prikljucenje Rusiji.
(zabrinut, 22. septembar 2009 13:23)

Manje_Zlo, otkad ti, tj. ja, komentarišeš vesti na B92?
 
Колико је ово лако урадити, немате појма... SQL инјекција... Пар другара и ја смо нешто слично радили око двехиљадите са америчким сајтовима...

U pravu si potpuno. Nisam nikad proveravala njihov sajt ali verujem da je moguće naći dosta rupa za upad :cool: Sql inj je najbolja stvar na svetu :heart::worth:

google :

http://tinyurl.com/mhshqh
 
Poslednja izmena:
U pravu si potpuno. Nisam nikad proveravala njihov sajt ali verujem da je moguće naći dosta rupa za upad :cool: Sql inj je najbolja stvar na svetu :heart::worth:

google :

http://tinyurl.com/mhshqh

Ма има тих форица са allurl/inurl колико хоћеш и разних задњих врата и слично... Једино што постоје и сајтови где админи раде свој посао како треба па је ту мало теже променити индекс или нешто друго своје уплоадовати... Све у свему поента поста је да ови о којима је тема нису ништа посебно или претешко урадили... Још увек нисам чуо за неку заиста озбиљну хак групу са Косова...
 
Ма има тих форица са allurl/inurl колико хоћеш и разних задњих врата и слично... Једино што постоје и сајтови где админи раде свој посао како треба па је ту мало теже променити индекс или нешто друго своје уплоадовати... Све у свему поента поста је да ови о којима је тема нису ништа посебно или претешко урадили... Још увек нисам чуо за неку заиста озбиљну хак групу са Косова...

Ovo je samo bio primer kako naći ranjivi link... Proverih neke linkove, uglavnom su Mysql koji ne podržavaju komandu Union...Pre 2 meseca mogao je biti hakovan sajt ministarsva poljoprivrede (mysql ver. 5. ) ali niko nije bio zainteresovan za defacement, nego su im poslali savet kako da se zaštite (besplatan :ok:)

Izvinjavam se za off-topic. Mene interesuje B92 kao i svaki drugi sajt :mrgreen: tj. samo u jednom kontekstu.
 

Back
Top