MONSTRUOZNO!

P R E N O S I M

OBRATITE PAŽNJU NA TEKST ISPOD SLIKA!

http://www.noa.rs/index.php?topic=148.0

Te dečaka i njihove roditelje treba poslati na psihoterapiju, kako bi se pokušalo smanjenje devijantnog ponašanja i buduća sklonost izvršenju teških krivičnih dela, koja je u slučaju ove dece više nego verovatna.
Takođe, u cilju preventive, njihova imena treba dostaviti MUP-u, radi praćenja njihovog budućeg kriminalnog delovanja, koje je, ukoliko ozbiljna psihoterapija izostane ili ne uspe da kontroliše njihove poremećaje, sasvim izvesno.
 
P R E N O S I M

OBRATITE PAŽNJU NA TEKST ISPOD SLIKA!

http://www.noa.rs/index.php?topic=148.0

Volim životinje i imam kućne ljubimce.Ovakav vid nasilja otkriva i drugu vrstu problema, a to je, kako je nekom detetu u opšte palo na pamet da muči tako životinju? u kakvom okruženju to dete živi i sa kim?Ništa to nije stvar slučajnosti.Ne bih mogla da krivim tu decu, već njihove roditelje, možda ta deca doživljavaju neki vid nasilja nad sobom, kada na taj način ispoljavaju svoju nemoć.Jer kako se ponašaju odrasli i jači, prema njima, oni to iskazuju prema životinji, koja je u ovom slučaju nemoćna pred njima.
 
Volim životinje i imam kućne ljubimce.Ovakav vid nasilja otkriva i drugu vrstu problema, a to je, kako je nekom detetu u opšte palo na pamet da muči tako životinju? u kakvom okruženju to dete živi i sa kim?Ništa to nije stvar slučajnosti.Ne bih mogla da krivim tu decu, već njihove roditelje, možda ta deca doživljavaju neki vid nasilja nad sobom, kada na taj način ispoljavaju svoju nemoć.Jer kako se ponašaju odrasli i jači, prema njima, oni to iskazuju prema životinji, koja je u ovom slučaju nemoćna pred njima.

Sa ovim se potpuno slazem,a i sa Caliburnom
 
Ne smem da pogledam, znam da ako pogledam necu moci da se smirim jako, jako dugo. Kapiram iz komentara da se radi o deci koja zlostavljaju neku zivotinjicu. I ja, kao i ti Look, u takvim slucajevima dobijam cudne nagone...ubilacke:evil:
I slazem se sa donamilevom - sve su to male psihopate, koje ce porasi u velike psihopate i preci sa mucenja i ubijanja zivotinja na mucenje i ubijanje ljudi. Mada se psihijatri ne bi slozili sa mnom, licno nemam neku zelju da ispitujem pozadinu takvog ponasanja - boli me uvo sta je uzrok, monstrume treba zatvoriti i baciti kljuc.
 
Kako su nasa deca izgubila sve ono lepo i detinje u nima? Jako sam tuzna :sad2: i zbog kuca i zbog tame koju ta deca nose u sebi.
Ova moja matora kobila, pre neki dan zove i place preko telefona jer je nasla stene koje je neko ostavio u kutiji kod prodavnice. Hoce sve da ih donese kuci i u svakom vidi prelepe okice...
Ne mogu ni da zamislim kako je dusa neke dece pusta :sad2::sad2: Oni ne znaju i ne mogu da osete ljubav :sad2:
 
Takvi monstrumi nastaju i odrastaju u porodicama u kojima se prema zivotinjama ne gaje nikakve emocije i vole se samo zivotinje koje mogu da se pojedu i iskoriste.
Pre neki dan baba vozdi dete iz obdanista i sa moja dva deteta ja idem pored nje i unuke .U jednom dvoristu dve ogromne kuce(nisam sigurna koja je rasa a nije ni bitno) da bi moji odusevljeni prisli kao da je rec o malim stencima a baba dreknula da ih ne diraju i dodala kako bi ona to sve pobila.I dete je slusa...
Rekla sam joj ako truje svoje dete da se mane mojih
 
Te dečaka i njihove roditelje treba poslati na psihoterapiju, kako bi se pokušalo smanjenje devijantnog ponašanja i buduća sklonost izvršenju teških krivičnih dela, koja je u slučaju ove dece više nego verovatna.
Takođe, u cilju preventive, njihova imena treba dostaviti MUP-u, radi praćenja njihovog budućeg kriminalnog delovanja, koje je, ukoliko ozbiljna psihoterapija izostane ili ne uspe da kontroliše njihove poremećaje, sasvim izvesno.

To je tačno, ali kod nas još uvek ne postoji takva organizacija službi. Trebalo bi da budemo srećni ako se uopšte podnese prijava protiv roditelja te dece. Te male psihopate koje će izrasti u velike jednog dana, sigurno će slagati da su sve izmislili, ali makar da im dodje policija na vrata.
 
Pre par nedelja setam sa svojim psom i lutalicom kome sam tog dana kupila lepu ogrlicu bas onako fensi i super joj se slaze uz boju krzna, prosto sljasti (modirali smo se:mrgreen:). Na trotoaru nam u sustret ide zena sa detetom od 3-4 godine i jednim malim u kolicima. Pas staje na sred trotoara tako da ova ne moze da prodje sa kolicima (mogla bi da malo zaobidje) i blene negde u daljinu. Zena pita "Ciji je ovo pas, sa ovom ogrlicom" :rotf: Rekoh "Moj, sto?". Kaze "Pomeri ga, oces da mi rastrgne decu":eek: I sta ce sutra to dete da misli o psima nego da su zveri koje samo cekaju malu decu da klopaju pa ce preventive radi da se late nekih mastovitih nacina unistavanja istih:roll: Ljudi su toliko neobavesteni, primitivni, zatucani da ja nemam reci.
 
Ja sam danas jednu klinku od nekih 10 god.oterala u onu stvar odakle se oterala.
Moj macor Gari je spavao na kolima i ona preko kola je htela da ga bije.
Mene je naravno uhvatio nalet besa kad vidim tako izopacenu decu i svasta sam joj rekla jer sam prljava na jeziku kad se iznerviram.
 
Pa, niska i opaka svest se razvija od malih nogu ...
I u mom starom kraju je bilo uvek decaka koji su zlostavljali i ubijali zivotinje.. ni dan danas nisu neka fina bića... imaju nagone niže od životinjskih.
Ništa mi tu kao pojedinci ne možemo... možemo samo da pokušamo malo da prosvetlimo one koji mogu nešto konkretno da učine, da shvate da mučenje bilo kog živog bića ne sme proći neprimećeno i nekažnjeno..

Ovo budi strašan bes :evil:
 
Takva deca idu u školu sa drugom decom, maltretiraju nejake, razvijaju se u bahate i preke ljude, opasne po okolinu. Smatraju da mogu da čine ono što žele. Razvijaju se u ljude, zasnivaju porodicu... zamislite njihove potomke i svest i vaspitanje koju im prenose... ma to je igranka bez prestanka.
 
Takva deca idu u školu sa drugom decom, maltretiraju nejake, razvijaju se u bahate i preke ljude, opasne po okolinu. Smatraju da mogu da čine ono što žele. Razvijaju se u ljude, zasnivaju porodicu... zamislite njihove potomke i svest i vaspitanje koju im prenose... ma to je igranka bez prestanka.

Ne moram da zamišljam, dovoljno je da se osvrnem oko sebe i vidim u kakvom svetu živimo. :(
 
Jedva cekam da profunkcionise taj Zakon ciji nam je izvod postavila Marsupilami!Samo kazne, kazne, kazne....A u skole uvesti predmet, kao ocuvanje flore i faune, pored biologije,ili tako nesto.
Sto li pogledah slike?
Bogu zahvaljujem sto moja deca nisu takva, cak me kritikuju sto je Lisa u boksu, kazu to je ponizavajuce za zivotinju. Ali, posto sam pored glavnog puta, za sada mora tako.
Pa valjda je neko od odraslih video taj prizor?
 
Oprostite, nisam htela da otvaram novu temu a morala sam da vam kazem, pa se zakacila na ovu zbog cijeg sadrzaja nisam ljudski spavala , mislim sadrzaja MONSTRUOZNO!,Ovo sto vam zelim reci je sasvim suprotno.
Naime, na lokalnoj TV u Nisu, koja ima prilicno visok rejting, bio prilog o azilu za pse.Nisam gledala od pocetka ali ono sto sam videla, prelelepo. Ima ih oko 400, uslovi sasvim pristojni.
Ljudi dovode decu da ih vide kao u ZOO vrt.
Bravo za moj Nis, bravo za DZZ i hvala Bogu sto Nis nece ostati samo dvopadezno paprikaliste.
Eto, ja samo da se pohvalim!
 
E pa ja moram jos jednom da prokomentarisem. Dosla mi sestricina u Beograd da studira i zove sestra, kumi moli da odem i pogledam sta joj je sa vodokotlicem koji ne radi. Ja tek stigla sa posla, pokupim moju lepsu polovinu, natovarimo se ko mazge alatom i odemo kod nje. Posto imam psa u stanu povedem i njega da ne bude jadnicak ceo dan sam. Kad smo stigli sa vrata krenu gundjanje tipa da li pas mora da udje, neka ostane ispred stana upravo smo sredili stan!!!! Zavrsilo se tako sto sam ja bila u hodniku sa psom dok je ovaj moj sredio sta je mogao. Odosmo ko ludi a ja hocu da puknem od besa.
Nisam odavno dozivela ovakvo ponizenje, bezobrazluk i nevaspitanje a da ne pricam da je meni pas clan porodice.
Nisam se pokupila i otisla samo zbog mame moje i navodno dobrih familijarnih odnosa. Vise me videti nece.
Nije bas zlostavljanje zivotinja u pitanju ali mislim, s obzirom na stav, da su i za to sposobne. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Neki put i deca znaju da očitaju lekciju odraslima:
Moj Sava je velika zloća,a ujedno i pas kojem je sve dozvoljeno za razliku od drugih, pa tako i jedini izlazi na ulicu. Uglavnom švrćka ispred kapije ili na jednu stranu, dok na drugu ne bi ni za živu glavu, ima neku svoju granicu u glavi,a isto tako i nekoliko komšija koji su mu se ko zna kada i zašto zamerili ( ili ga se jednostavno plaše) i redovno ih "napada". Zapravo, strah je kod njih toliko veliki da nikada nisu ni pomislili da ih Sava ne bi povredio. Pre par dana desio se jedan od "okršaja": mladić je prolazio, Sava zalajao,a ovaj u panici skoči i padne na Savu. Valjda ljut zbog smešne scene,a i u povećoj panici, počeo je da skuplja flaše i gađa Savu,a naišao je i na neko drvo. Za svo to vreme Sava naravno ne prestaje da kidiše ali i ne napada! U to naiđe moj unuk sa mamom, prdavac od 15 meseci i gestikulacijom i čuvenim "A,A" ( to je pas još ne zna da kaže AV,a mačka mu je "AP") i uz osmeh lupi Savi ćušku, rukom ga pogura da uđe i nastavi da se smeje!
Na to je komšija zastao postiđen,a naravno i začuđen kako malo dete ukroti "takvu zver"!
Tu decu treba žaliti zapravo jer su u odrastanju ostali bez onoga što čini čoveka: plemenitosti i ljubavi, potrebe da nekoga štitiš,a i osećaš se zaštićenim pored njega!Ja bukvalno uživam u posmatranju predivnog odnosa mog unuka sa psima, već sam postala i dosadna zbog toga! On neće dati zalogaj majci ili meni, ali će dati njima ( doduše "menja se" da Smoki a dobije granule), dok se Don i Sava svaki put na vratima pobiju ko će pratiti Jovana, tako da je sa 15 meseci prilično samostalan!Dok roditelji svoju decu staru sedam godina nadgledaju i čuvaju ,Jovan izlazi sam u dvorište, jer su mu tu psi i ničega se ne plaši!
 
Oprostite, nisam htela da otvaram novu temu a morala sam da vam kazem, pa se zakacila na ovu zbog cijeg sadrzaja nisam ljudski spavala , mislim sadrzaja MONSTRUOZNO!,Ovo sto vam zelim reci je sasvim suprotno.
Naime, na lokalnoj TV u Nisu, koja ima prilicno visok rejting, bio prilog o azilu za pse.Nisam gledala od pocetka ali ono sto sam videla, prelelepo. Ima ih oko 400, uslovi sasvim pristojni.
Ljudi dovode decu da ih vide kao u ZOO vrt.
Bravo za moj Nis, bravo za DZZ i hvala Bogu sto Nis nece ostati samo dvopadezno paprikaliste.
Eto, ja samo da se pohvalim!

Mozda smo gledale isto. Radnici javno komunalnog preduzeca napravili su mali zoo vrt iz ljubavi, zelje, svojim sredstvima, rukama... Sad imaju i neku finansijsku pomoc. Sve je delovalo uredno. Radnici kazu da im je to divan predah u toku dana kada brinu o zivotinjama. Svakako je bilo prijatno za videti u odnosu na ono sto uglavnom vidimo i slusamo.
 
E pa ja moram jos jednom da prokomentarisem. Dosla mi sestricina u Beograd da studira i zove sestra, kumi moli da odem i pogledam sta joj je sa vodokotlicem koji ne radi. Ja tek stigla sa posla, pokupim moju lepsu polovinu, natovarimo se ko mazge alatom i odemo kod nje. Posto imam psa u stanu povedem i njega da ne bude jadnicak ceo dan sam. Kad smo stigli sa vrata krenu gundjanje tipa da li pas mora da udje, neka ostane ispred stana upravo smo sredili stan!!!! Zavrsilo se tako sto sam ja bila u hodniku sa psom dok je ovaj moj sredio sta je mogao. Odosmo ko ludi a ja hocu da puknem od besa.
Nisam odavno dozivela ovakvo ponizenje, bezobrazluk i nevaspitanje a da ne pricam da je meni pas clan porodice.
Nisam se pokupila i otisla samo zbog mame moje i navodno dobrih familijarnih odnosa. Vise me videti nece.
Nije bas zlostavljanje zivotinja u pitanju ali mislim, s obzirom na stav, da su i za to sposobne. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tvoj je budala sto je i u opste usao u stan.Izvini.
 

Back
Top