Remont hidrauličnih letvi volana
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Remont hidrauličnih letvi volana

Zagor Bg
    Guest

Podrazumevano Remont hidrauličnih letvi volana

Da li neko zna gde se može izvršiti remont hidrauličnih letvi volana i kolika je odprilike cena?
    Da li se remont može izvršiti u sopstvenoj režiji zamenom semeringa i gde se oni mogu nabaviti? Pozdrav svima!

Zainteresovan član Strajder (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Remont hidrauličnih letvi volana

Citat Original postavio Zagor Bg
    Da li neko zna gde se može izvršiti remont hidrauličnih letvi volana i kolika je odprilike cena?
    Da li se remont može izvršiti u sopstvenoj režiji zamenom semeringa i gde se oni mogu nabaviti? Pozdrav svima!
    nisi naveo masinu pa ti se ne moze tacno odgovoriti...nisam siguran,mozda PPT Trstenik radi takve stvari ali ne pojedinacne slucajeve pa tako nista od toga...
    ali ima tu nesto jos vaznije, Zagore Tenej (btw. da li znas sta ovo Tenej znaci ), stekao sam iz tvojih dosadasnjih postova utisak da si racionalan lik pa cu dati jedan savet...NIKAKAV remont i budzenja kod upravljackog i kocionog sistema nikome ne preporucujem...koliko ti god izgledao skup nov deo, kupi ga...vreme popravljanja automobila je ostalo iza nas, sada je vreme zamene delova...sopstvena rezija remonta ti je najgora moguca solucija i najbolje je da tu ideju odmah izbacis iz svoje glave...iskren pozdrav i nemoj pogresno da me shvatis i da se uvredis

Zagor Bg
    Guest

Citat Original postavio Strajder
    Citat Original postavio Zagor Bg
    nisi naveo masinu pa ti se ne moze tacno odgovoriti...nisam siguran,mozda PPT Trstenik radi takve stvari ali ne pojedinacne slucajeve pa tako nista od toga...
    ali ima tu nesto jos vaznije, Zagore Tenej (btw. da li znas sta ovo Tenej znaci ), stekao sam iz tvojih dosadasnjih postova utisak da si racionalan lik pa cu dati jedan savet...NIKAKAV remont i budzenja kod upravljackog i kocionog sistema nikome ne preporucujem...koliko ti god izgledao skup nov deo, kupi ga...vreme popravljanja automobila je ostalo iza nas, sada je vreme zamene delova...sopstvena rezija remonta ti je najgora moguca solucija i najbolje je da tu ideju odmah izbacis iz svoje glave...iskren pozdrav i nemoj pogresno da me shvatis i da se uvredis
    Sve ja to znam ali imam redak auto Talbot Solaru i letva mi curi na jednu stranu.Nije mnogo (200-300 gr) na 1500 km ali ima i malo lufta. Imam jednu rezervnu mehaničku ali mi se nikako ne odvaja od servo upravljača.Čak mi je i moj drugar mehaničar rekao da sam cepidlaka i da bi sa takvom letvom on vozio najmanje još godinu dana. Puno pozdrava!

Zainteresovan član Strajder (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

covece Talbot Solara :shock: ...stvarno imas problem...raspitacu se sutra na poslu, ali nista ne obecavam...stavise, najverovatnije mrka kapa ...

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

covece Talbot Solara :shock: ...stvarno imas problem...raspitacu se sutra na poslu, ali nista ne obecavam...stavise, najverovatnije mrka kapa ...
    Ta letva sigurno nije projektovana specijalno za Solaru, koristilo je sigurno bar još nekoliko firmi. Pogledaj pažljivo na kućištu sigurno postoji oznaka proizvođača ili kataloški broj. Uostalom, javi se Boletu iz Zemuna.

Zagor Bg
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Espanol
    Ta letva sigurno nije projektovana specijalno za Solaru, koristilo je sigurno bar još nekoliko firmi. Pogledaj pažljivo na kućištu sigurno postoji oznaka proizvođača ili kataloški broj. Uostalom, javi se Boletu iz Zemuna.
    Hvala momci! Mislim da bi ovaj forum mogao da se više bavi baš ovakvim pragmatičnim životnim stvarima u smislu pomoći oko delova, njihovog remonta, majstor Rile saveta. Problematika tipa Lamburdžini vs Porše je sa mog aspekta besmislena osim u kontekstu konkretnih tehničkih podataka ili fotke da čovek malo napari oči. Pozdrav svima!

Nov član
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mnogo je tesko naci nekog za remont hidraulicne letve volana. Ljudi koji dobro rade remont hidraulicnih i mehanickih letvi volana se nalaze u Cacku. Cak i u par servisa automobila, kao sto je citroen ili opel ce vas uputiti na njih. Firma se zove Hidraulik Cacak. Kontakt telefon je 064/223-23-41.

Nov član
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

remont letvi upravljača za sve tipove vozila radi (bar dosad uspešno!) jedna privatna firma iz Trstenika. Ako nisi još uvek rešio problem, javi se daću ti broj.

Ističe se yugo 45 (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    74

18.07.2004., 07:51 > datum i vreme kad je ovaj post pisan piše
    iznad nika i avatara onog koji je napisao post ,

mislim da je zagor za ovih 6 godina uspeo da reši svoj problem, šta vas dvojica mislite o tome ?
    Sirotan misli da vazduh nema ni masu ni težinu, i ne shvata da se kreće zajedno sa Zemljom, zato je zbunjen kao položajnik pred električnim šporetom.

Superbird nije na forumu
    There's no school like the oldschool, and I'm the f-ing headmaster
    Iskusan Superbird (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2005.
    Pol
    muški
    Sabac - Cavic (Bronx) ---> Novi Sad - Liman
    Reputaciona moć
    102

A u drugom postu pise
    mozda PPT Trstenik radi takve stvari
    My soul is painted like the wings of butterflies

Aktivan član
    Učlanjen
    03.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

E hvala ti brale.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Ja jedino do sada gde sam cuo da crkavaju ove letve volana su nemci prvenstveno VW Program.

Jos nisam cuo da je nekom na japancu ili amerikancu propala letva volana.

Poznat Dule 021 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    Ja jedino do sada gde sam cuo da crkavaju ove letve volana su nemci prvenstveno VW Program.

Jos nisam cuo da je nekom na japancu ili amerikancu propala letva volana.
    Eto ja sam cuo bas obrnuto da japanci uglavnom imaju problem sa letvama a da na nemcima odlazi u veoma retkim slucajevima.
    Naravno das ce Tihi jedva docekati da daje ovakve izjave a pritom nikad nigde nije nista lose cuo za japance a na japancima itekako ima problema kao i na bilo kojim drugim automobilima.
    Evo dokaza tj. argumenata.
    http://balkans.aljazeera.net/vijesti/toyota-povlaci-vise-od-sest-miliona-vozila
    Isto tako ima i Accord problema sa letvom volana a Tihi nije "cuo" za taj problem jer je jedini koji vozi taj model u svojem sirem okruzenju. Sto je najgore sve svoje odvale formira na osnovu jednog jedinog i njegovog primerka. Tako nam je kacio i ocene sa engleskog sajta gde su neki koreanci ocenjeni odlicno jer su imali malo kvarova a to je presmesno jer tih automobila ima u broju 3 u celoj Engleskoj a on nam to poredi sa VW koji je daleko najprisutniji automobil u vecini zemlaja sveta.
    Poslednji put ažurirao/la Dule 021 : 19.08.2015. u 15:21

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •