video store girl

RIO_Mire

Početnik
Poruka
4
Vec nekoliko meseci redovno iznajmljujem filmove u videoteci gde radi jedna fina devojka. Sprijateljili smo se tek toliko da caskamo dok ja ne uzmem film ali nista vise od toga. S obzirom na njeno ponasanje, cini mi se da sam joj zaista simpatican pa reko, pomislih, mozda da krenem u akciju...!?

e sad, kako prici devojci koja radi u videoteci? mozda je malo cudno pitanje, jest' da nisam mutav i znam kako da pridjem devojci, ali jednostavno ovo mi se chini kao zaista neobicna/cudna situacija pa reko' mozda neko ima vec neko iskustvo ovoga tipa, ili bar neku originalnu spiku da pozajmi...?!???

eto toliko za prvo javljanje,
pozz
 
POZOVI JE U BIOSKOP.
popcorn[1].gif
 
RIO_Mire:
Vec nekoliko meseci redovno iznajmljujem filmove u videoteci gde radi jedna fina devojka. Sprijateljili smo se tek toliko da caskamo dok ja ne uzmem film ali nista vise od toga. S obzirom na njeno ponasanje, cini mi se da sam joj zaista simpatican pa reko, pomislih, mozda da krenem u akciju...!?

e sad, kako prici devojci koja radi u videoteci? mozda je malo cudno pitanje, jest' da nisam mutav i znam kako da pridjem devojci, ali jednostavno ovo mi se chini kao zaista neobicna/cudna situacija pa reko' mozda neko ima vec neko iskustvo ovoga tipa, ili bar neku originalnu spiku da pozajmi...?!???

eto toliko za prvo javljanje,
pozz
Pa svaki put započni razgovor, i ako vidiš da pali... idi tamo da pričas s njom a ne da uzmeš film :)
 
RIO_Mire:
Vec nekoliko meseci redovno iznajmljujem filmove u videoteci gde radi jedna fina devojka. Sprijateljili smo se tek toliko da caskamo dok ja ne uzmem film ali nista vise od toga. S obzirom na njeno ponasanje, cini mi se da sam joj zaista simpatican pa reko, pomislih, mozda da krenem u akciju...!?

e sad, kako prici devojci koja radi u videoteci? mozda je malo cudno pitanje, jest' da nisam mutav i znam kako da pridjem devojci, ali jednostavno ovo mi se chini kao zaista neobicna/cudna situacija pa reko' mozda neko ima vec neko iskustvo ovoga tipa, ili bar neku originalnu spiku da pozajmi...?!???



eto toliko za prvo javljanje,
pozz
:

Probaj da budes u video klubu pre kraj radnog vremena, uzmi neku kasetu koju TI ONA PREPORUCI i kreni zajedno sa njom prema busu (ako ide kuci busom).Ako imas auto NE NUDI SE DA JE ODVEZES DO KUCE.Razvij neku konverzaciju i ispipaj da li imate dodirnih tacaka (muzika, filmovi, mesta za izlaske).Tako nekoliko puta, pred kraj radnog vremena budi u video klubu i probaj da je otpratis do negde.Ne budi nametljiv NE TRAZI BROJ MOBILNOG NIKAKO.Ako vidis da joj caskanje sa tobom prija zagrizi metak i pozovi je na neko pice ili tako nesto sve pod parolom POZNANSTVA iz video kluba.Ako prihvati, ima neke sanse.E onda ide tezi deo.Caskaj neobavezno bez bilo kakvih insinuacija koje podesecaju na muvanje 2,3,5 puta ako treba.Moras da je zainteresujes.I dalje ne trazi broj fona, pazljivo je slusaj dok prica, gledaj U OCI,ne pricaj o stvarima koje ne voli ili je ne interesuju.Dobar znak je ako ti kaze da je necim nezadovoljna (na primer poslom).Zainteresuj se ya problematiku ali NE BARONISI da ces joj naci preko ortaka bolji posao.Kazi joj da promeni posao ali da lagano trazi nesto sto ODGOVARA NJENIM KVALITETIMA.Malo laskanja kod zena nije naodmet.
I jos jedna bitna stvar:Svaka zena u ocima muskarca zeli da izgleda RANJIVO I OSETLJIVO.Nabaci joj usput da ti na poslu nije delovalo da je takva i da te bas iznanadila kad ste se bolje upoznali.Znas, sve zene misle da ih samo mali broj ljudi ZAISTA POZNAJE KAKVE SU pa i ako nije takva odusevice se sto si je satro analizirao a bio si nenametljiv a u svakom slucaju devojke vole momke koje ih kapiraju kao ranjive, nezne, emotivne, skromne....
Tiha voda, breg roni...
:wink:
 
slazem se sa wormom,mislim da je to najmanje agresivan i napadan nacin(hej,sta ako si malo pogresno shvatio ceo vas taj odnos?Mislim ako je ona takva sa svima?).....a ako se pojavi neki konkretan signal go for it,primeni efendijinu taktiku pa sta ti bog da....srecno anyway
 
slab sam u tome.
ali ja bi iznajmio neku kasetu koja ona preporuci. pa bi rekao da su dobre. pa bi za nesto sto volite zajedno rekao da imate zajednicki ukus. za tu stvar i filmove. pa bi je pozvao da izadjete da joj se kao zahvalis sto ti je preporucila dobre filmove. ili bi joj cvet doneo kao zahvalnicu.
 
RIO_Mire:
Vec nekoliko meseci redovno iznajmljujem filmove u videoteci gde radi jedna fina devojka. Sprijateljili smo se tek toliko da caskamo dok ja ne uzmem film ali nista vise od toga. S obzirom na njeno ponasanje, cini mi se da sam joj zaista simpatican pa reko, pomislih, mozda da krenem u akciju...!?

e sad, kako prici devojci koja radi u videoteci? mozda je malo cudno pitanje, jest' da nisam mutav i znam kako da pridjem devojci, ali jednostavno ovo mi se chini kao zaista neobicna/cudna situacija pa reko' mozda neko ima vec neko iskustvo ovoga tipa, ili bar neku originalnu spiku da pozajmi...?!???

eto toliko za prvo javljanje,
pozz

Ma nije uopste cudno... Danas ljudi startuju jedni druge u autobusu... :P :roll: Nemoj da zuris da ne ispadnes neki seljak, u slucaju da je devojka fina i nije navikla na takve stvari... Pokusaj da pricas sa njom svaki put nesto duze nego obicno, pitaj je za godiste i odakle je, ako to do sada nisi uradio i posle nekoliko dana je jednostavno pozovi na pice. Srecno! :wink:
 
RIO_Mire:
Vec nekoliko meseci redovno iznajmljujem filmove u videoteci gde radi jedna fina devojka. Sprijateljili smo se tek toliko da caskamo dok ja ne uzmem film ali nista vise od toga. S obzirom na njeno ponasanje, cini mi se da sam joj zaista simpatican pa reko, pomislih, mozda da krenem u akciju...!?

Eeee, a u kom vidoje klubu dotichna radi, misim nemisim, ovaaaj, da ja malo prodivanim sas nju!? :wink: U vezi toga, naravno... :lol:
 
Dlakava_Strvina:
RIO_Mire:
Vec nekoliko meseci redovno iznajmljujem filmove u videoteci gde radi jedna fina devojka. Sprijateljili smo se tek toliko da caskamo dok ja ne uzmem film ali nista vise od toga. S obzirom na njeno ponasanje, cini mi se da sam joj zaista simpatican pa reko, pomislih, mozda da krenem u akciju...!?

Eeee, a u kom vidoje klubu dotichna radi, misim nemisim, ovaaaj, da ja malo prodivanim sas nju!? :wink: U vezi toga, naravno... :lol:

I da uletis iz zadnjeg plana a?Sikter bre!Pusti decka da radi... 8)
 
snoshaj efendija:
RIO_Mire:
Vec nekoliko meseci redovno iznajmljujem filmove u videoteci gde radi jedna fina devojka. Sprijateljili smo se tek toliko da caskamo dok ja ne uzmem film ali nista vise od toga. S obzirom na njeno ponasanje, cini mi se da sam joj zaista simpatican pa reko, pomislih, mozda da krenem u akciju...!?

e sad, kako prici devojci koja radi u videoteci? mozda je malo cudno pitanje, jest' da nisam mutav i znam kako da pridjem devojci, ali jednostavno ovo mi se chini kao zaista neobicna/cudna situacija pa reko' mozda neko ima vec neko iskustvo ovoga tipa, ili bar neku originalnu spiku da pozajmi...?!???



eto toliko za prvo javljanje,
pozz
:

Probaj da budes u video klubu pre kraj radnog vremena, uzmi neku kasetu koju TI ONA PREPORUCI i kreni zajedno sa njom prema busu (ako ide kuci busom).Ako imas auto NE NUDI SE DA JE ODVEZES DO KUCE.Razvij neku konverzaciju i ispipaj da li imate dodirnih tacaka (muzika, filmovi, mesta za izlaske).Tako nekoliko puta, pred kraj radnog vremena budi u video klubu i probaj da je otpratis do negde.Ne budi nametljiv NE TRAZI BROJ MOBILNOG NIKAKO.Ako vidis da joj caskanje sa tobom prija zagrizi metak i pozovi je na neko pice ili tako nesto sve pod parolom POZNANSTVA iz video kluba.Ako prihvati, ima neke sanse.E onda ide tezi deo.Caskaj neobavezno bez bilo kakvih insinuacija koje podesecaju na muvanje 2,3,5 puta ako treba.Moras da je zainteresujes.I dalje ne trazi broj fona, pazljivo je slusaj dok prica, gledaj U OCI,ne pricaj o stvarima koje ne voli ili je ne interesuju.Dobar znak je ako ti kaze da je necim nezadovoljna (na primer poslom).Zainteresuj se ya problematiku ali NE BARONISI da ces joj naci preko ortaka bolji posao.Kazi joj da promeni posao ali da lagano trazi nesto sto ODGOVARA NJENIM KVALITETIMA.Malo laskanja kod zena nije naodmet.
I jos jedna bitna stvar:Svaka zena u ocima muskarca zeli da izgleda RANJIVO I OSETLJIVO.Nabaci joj usput da ti na poslu nije delovalo da je takva i da te bas iznanadila kad ste se bolje upoznali.Znas, sve zene misle da ih samo mali broj ljudi ZAISTA POZNAJE KAKVE SU pa i ako nije takva odusevice se sto si je satro analizirao a bio si nenametljiv a u svakom slucaju devojke vole momke koje ih kapiraju kao ranjive, nezne, emotivne, skromne....
Tiha voda, breg roni...
:wink:
clap.gif
clap.gif
Svaka cast za savjet snosaj efendijo
clap.gif
clap.gif
 
evo update dogadjaja:

sve u svemu, vratio sam se pre par dana i danas sam otisao do kluba. Prilikom caskanja rekla mi je tuzno da sledece nedelje daje otkaz i da ce da se malo posveti faxu. Kad sam i ja slozio tuznu facu, ona je rekla "ti znas da ja imam tvoj broj mobilnog" i nasmesila se. (ima ga u bazi podataka). E a posto ja opet sutra idem na putovanje na nedelju dana (sranje!) znaci da mi je ovo bilo poslednje vidjenje. Pozdravismo se, i dok sam izlazio ona dobaci "mozda se nekad onda i vidimo"... E sad, ova poslednja recenica me je bacila malo u dilemu, mozda pomalo i obeshrabrila...

Sha raditi? Da li mislite da chekam (i koliko) ili da ipak nekako stupim u kontakt sa njom, ja prvi..?!?
 
RIO_Mire:
evo update dogadjaja:

sve u svemu, vratio sam se pre par dana i danas sam otisao do kluba. Prilikom caskanja rekla mi je tuzno da sledece nedelje daje otkaz i da ce da se malo posveti faxu. Kad sam i ja slozio tuznu facu, ona je rekla "ti znas da ja imam tvoj broj mobilnog" i nasmesila se. (ima ga u bazi podataka). E a posto ja opet sutra idem na putovanje na nedelju dana (*!) znaci da mi je ovo bilo poslednje vidjenje. Pozdravismo se, i dok sam izlazio ona dobaci "mozda se nekad onda i vidimo"... E sad, ova poslednja recenica me je bacila malo u dilemu, mozda pomalo i obeshrabrila...

TREBAO SI DA JE SACEKAS POSLE POSLA I TO BI BILO TO!
Eeeeeeej!

Sha raditi? Da li mislite da chekam (i koliko) ili da ipak nekako stupim u kontakt sa njom, ja prvi..?!?
:cry:
 
RIO_Mire:
Sha raditi? ...

Mi cemo raditi, a ti samo idi na put... samo reci ime kluba... :twisted: :twisted:

Ozbiljno - pa prospi joj neku recenicu da vidi da si i ti zainteresovan za nju: tuzna faca govori samo da ti je zao sto odlazi rentijerka kaseta, a ne ona licno...
"Lepo ti meni SMS-ni neku misao, a onda ce ti se vratiti - tek da u mislima budemo zajedno..." - bolje bez crvenog - mnogo je napadno...
Ili neku misao koja ti padne na pamet na licu mesta, koja pokazuje:
1. interesovanje (i s tvoje strane)
2. da putujes
3. da zelis da se druzis i van video store situacije
...
Pouka: signali su uvek mali i uvek treba DOBRO paziti i odgovarati na njih malim signalima (sladje je). SRECNO!!! :wink:
 
U pravu je moj komsija,sta si cekao do sada?Trazi ti njoj broj mobilnog da je kao pozoves kad se vratis s`puta reci joj da ti je draga,da ti je prijatno kad si sa njom,da se cudis sta toliko inteligentna devojka radi u video klubu...kad zasluzuje mnogo bolji posao...kreni ne gubi vreme!!!
 
slazem se sa efendijom najvecim delom. pripremi teren polako i bez zaletanja, a onda jedno vece je pozovi na zhurku. kod ortaka u kraju, ili negde u nekom klubu (naravno moras najpre da znas kakvu muziku voli, i da ti imas karte ako su potrebne, jer ti "ortak radi u klubu" ili sl.)
poziv na zurku retko koja devojka odbija, ako to ucini znaci da joj se ne svidjas, batali posao. a ako prihvati, onda je vec na tvom terenu, dotle si ti bio na njenom.
u svemu ostalom poslusaj efendiju. samo bih dodao njegovom izlaganju, nemoj da glumis nesto sto nisi. budi ono sto jesi, iskren, svoj na svome u svemu sto govoris i radis, bez foliranja. maske uvek lako padaju, sve i da na prvu loptu imas sitnu korist od toga.
 

Back
Top