Oставка Ивице Дачића

Ивица Дачић у року од 3 дана треба да поднесе неопозиву оставку.

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Parsifal

Aktivan član
Poruka
1.008
Мало пре сам дошо из Кнез Михајлове и најблаже речено осећам се понижено. Неколико десетина група црнокошуљаша мрких погледа и агресивног понашања циркулише Кнезом, Теразијама, Славијом... док малтене на свакој већој раскрсници у ширем ценру града, током читаве ноћи стоји марица пуна тих истих ликова.

- Да ли је Бин Ладен напао Србију?

- Можда су Хрвати осим Војводине, кренули да преузму и Бјелиград?

- Шта, јурите навијаче? Па што их јурите по граду, што не одете на следећу утакмицу и побијете их с калашњиковима. На крају крајева, то нису режимска, већ деца неких других Срба и Српкиња.

.
 
Poslednja izmena:
Мало пре сам дошо из Кнез Михајлове и најблаже речено осећам се понижено. Неколико десетина група црнокошуљаша мрких погледа и агресивног понашања циркулише Кнезом, Теразијама, Славијом... док малтене на свакој већој раскрсници у ширем ценру града, током читаве ноћи стоји марица пуна црнокошуљаша.

- Да ли је Бин Ладен напао Србију?

- Можда су Хрвати осим Војводине, кренули да преузму и Бјелиград?

- Шта, јурите навијаче? Па што их јурите по граду, што не одете на следећу утакмицу и побијете их с калашњиковима. На крају крајева, то нису варежимска деца, већ неких других Срба и Српкиња.

...заиграће мечка (полиција) и пред вратима оних који је сада овако
шетају к`о у циркусу!:whistling:

.
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Pa sta ako se mrste,mrsti se ti i njima,ne zivis u nekoj tamo engleskoj nego Srbiji,naviklo se
Ма дај бре, само да их видиш па да ти се смучи живот. Тренирају строгоћу над народом зато јер су им уши извукли француски и аустралијски амбасадори. Па шта очекују од земље коју су 15 година уништавали и убијали, наметнули јој режим и као награду довели неколико стотина светских хомосексуалаца да нас подуче "толеранцији".


.
 
Poslednja izmena:
Сад сам дошао из Кнеза, код скупштине је био дочек па због тог агомила мурије. Иначе видео сам групу руских туриста. нико их не дира, а још један крупнији момак носи мајцу Русија. Изгледа да су хулигани усмерени на западне држављане :mrgreen:
 
Сад сам дошао из Кнеза, код скупштине је био дочек па због тог агомила мурије. Иначе видео сам групу руских туриста. нико их не дира, а још један крупнији момак носи мајцу Русија. Изгледа да су хулигани усмерени на западне држављане :mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha:
garant kamuflaza nekog francuza:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top