Šta je sad ovo???

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Pre neki dan bi ozvaniceno da je ubuduce zabranjeno bilo kakvo okupljanje u centru grada!

A,sad pun plato ispred skupstine grada!!!:mrgreen:


Mislim...........kako ovo objasniti gej i lezbos populaciji!:mrgreen::whistling:

:whistling::whistling::whistling:
 
Чујем да је Дачић посла интервентну да хапси учеснике дочека јер је из одерда SERBIAN PRECRIME POLICE стигло саопштење да ће један за 10 година бити на протесту опозиције...
 
а на балкону су стајали неки такозвани репрезенатативци Србије
који су певали ову мрску клерофашистичку песму
СРАМОТА ОПЕТ ТЕ НЕБЕСКЕ СРБИЈЕ СТРАШНО

 
Poslednja izmena:
Па ово је "народно весеље" :hahaha::hahaha::hahaha:

А видео сам и данас како су забрањена сва окупљања ... Испред зграде Владе Србије

Што се хапшења 1389 тиче, заиста нису поштовали оно што је полиција говорила и што су нам свима говорили ... Ко не поштује полицију, зна се ... Сад што је то Миша Вацић, то је други проблем ... А иначе, погледао сам снимак хапшења ... он је знао да ће га ухапсити ...
 
Pre neki dan bi ozvaniceno da je ubuduce zabranjeno bilo kakvo okupljanje u centru grada!

A,sad pun plato ispred skupstine grada!!!:mrgreen:


Mislim...........kako ovo objasniti gej i lezbos populaciji!:mrgreen::whistling:

:whistling::whistling::whistling:

...а тек, ко ће да забрани када ојађени, понижени и обесправљени
народ почне да се окупља,...да видимо и то!

Они су заборавили, како су се они ОКУПЉАЛИ:roll:
Шта би било да је њима тада неко забранио да се окупљају....:think:

.
 
Велика група од преко десет хиљада грађана и 12 вођа одржала је јуче скуп у строгом центру града. Пуштале су се патриотске песме и махало се српским заставама. Полиција није реаговала а скуп је прoшaо без инцидената.

Песма подрше биткама у којима су Срби беспотребно гунули у борби са мирољубивим аустроугарима, немцима и американцима.

Сви као један траже правду од Бога и тиме дају директну подршка Српској Православној Цркви и клерофашисти Амфилохију
 
Poslednja izmena:
Велика група од преко десет хиљада грађана и 12 вођа одржала је јуче скуп у строгом центру града. Пуштале су се патриотске песме и махало се српским заставама. Полиција није реаговала а скуп је прoшaо без инцидената.

Песма подрше биткама у којима су Срби беспотребно гунули у борби са мирољубивим аустроугарима, немцима и американцима.

Свио као један траже правду од Бога и тием дају директну подршка Српској Православној Цркви и клерофашисти Амфилохију

Стани само да се врати боТа...из Кливленда..па да видиш..када их све у апс стави..
 
I eto, niko nije tukao kosarkase, niko im nije branio da se vole, cak su ih i okupljeni voleli, niko se nije suprotstavljao policiji (mislim, saobracajcima koji su rutinski patrolirali), niko nije ismejavao okupljene, niko nije okupljenima opovrgavao pravo na brak i usvajanje dece, niko nije bio diskriminisan, gledali smo sasvim mirno kako vise muskaraca stoje zagrljeni, niko nikom nije smetao... Mi smo jedan vrlo miroljubiv i tolerantan narod... :D


Зар је ико нормалан сумњао у то? :D
 
I eto, niko nije tukao kosarkase, niko im nije branio da se vole, cak su ih i okupljeni voleli, niko se nije suprotstavljao policiji (mislim, saobracajcima koji su rutinski patrolirali), niko nije ismejavao okupljene, niko nije okupljenima opovrgavao pravo na brak i usvajanje dece, niko nije bio diskriminisan, gledali smo sasvim mirno kako vise muskaraca stoji i grli se, odobravali smo i poljupce, niko nikom nije smetao... Mi smo jedan vrlo miroljubiv i tolerantan narod... :D

''Боже правде'' фуј то је заостало. Напредно је одрећи се Бога, кајмака и родитеља зарад шенгена.
 

Back
Top