Pomoc ok Generals Zero-hour
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pomoc ok Generals Zero-hour

Guest

Podrazumevano Pomoc ok Generals Zero-hour

Kupio sam CD za dodatak Generalsa , tj. patch,mape..... Ali kad prebacim foldere on mi kaze da mora da resetujem kompis. i posle kad opet hocu da pokrenem igru izbaci mi opet da mora da se restartuje i tako stalno? Jer zna neko gde treba da se stave ti folderi ili nesto tako...?

Zainteresovan član torque (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Čekaj malo... Jel ovo pitanje u vezi C&C:Zero Hour?
    ko jeste onda... Ja koliko znam Zero Hour je posebna igra tj. nije nikakav patch za originalni C&C. Dolazi na 2 CD-a i instalira se normalno kao i svaka druga igra, znači, nema nikakvog prebacivanja foldera i tome slično.

Gost 2
    Guest

Podrazumevano ;-)

Ovako,ovaj patch je u prodaji u Nisu,kao poseban CD,znaci kao dodatak za Zero Hour.Nije zvanican patch,vec je neko izgleda od nasih to uradio.Treba mi pomoc da resim problem oko ubacivanja novih patcheva u originalni Generals Zero Hour.Cim ubacim novi patch,kompis mi se restartuje i prilikom startovanja XP mi se pojavljuje Generate key.Sta da radim sa njim ? Prilikom ponovnog startovanja igre,opet mi trazi restartovanje kompisa da bi se startovao novi patch i tako u nedogled.Hvala unapred !!!

Guest

Podrazumevano Re: ;-)

Citat Original postavio Gost 2
    Ovako,ovaj patch je u prodaji u Nisu,kao poseban CD,znaci kao dodatak za Zero Hour.Nije zvanican patch,vec je neko izgleda od nasih to uradio.Treba mi pomoc da resim problem oko ubacivanja novih patcheva u originalni Generals Zero Hour.Cim ubacim novi patch,kompis mi se restartuje i prilikom startovanja XP mi se pojavljuje Generate key.Sta da radim sa njim ? Prilikom ponovnog startovanja igre,opet mi trazi restartovanje kompisa da bi se startovao novi patch i tako u nedogled.Hvala unapred !!!
    E bas to sto si ti rekao!!! i meni se isto to desava?

Slične teme

1. C & C Generals zero:hour -heelp!!!!
    Autor dsyu81 u forumu Strategije
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.06.2009., 09:39
  2. C & C Generals Zero Hour on line
    Autor Cyber Fucker u forumu Multiplayer
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.01.2007., 13:15
  3. Cdkey za Generals zero hour
    Autor Aleksaue u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.08.2006., 20:53
  4. Generals Zero:Hour patch 1.04
    Autor Dzefry011 u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.08.2005., 22:28
  5. C&C GeneralS Zero:Hour Reborn v.5.0 (The Last Stand)
    Autor FaXcooL u forumu Video igre
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.05.2005., 17:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •