Она је многе грађане Србије назвала СИЛЕЏИЈАМА!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Зашто тако наивно извлачити једну реченицу из контекста. Ко је пратио синоћ утисак, зна о чему се причало.

Али кад већ поменусте, многи грађани Србије јесу силеџије, насилници, ма стока.


a koliko je ovde bilo predivnih gradjana koji su u svojim komentarima

pozivali na nasilje i batinjanje, odobravali i oduševljavali napadima na

strane gradjane i uopšte nisu mentalne siledžije već ih ona Bećkovićka

nazvala SILEDŽIJAMA !

ma stvarno - sramota :mrgreen: blah ....
 
a koliko je ovde bilo predivnih gradjana koji su u svojim komentarima

pozivali na nasilje i batinjanje, odobravali i oduševljavali napadima na

strane gradjane i uopšte nisu mentalne siledžije već ih ona Bećkovićka

nazvala SILEDŽIJAMA !

ma stvarno - sramota :mrgreen: blah ....

nije tacno

****** su prvi poceli i izazvali reakcije, reciprocitet se podrazumeva

tabanja nije bilo, i ne treba

parade nije bilo, i ne treba nam
 
Она Мирјана Карановић је одвратна! Не знам, нити ме интересује њено породично стање, али брате, њен "наступ" синоћ асоцира на понашање огорчене уседелице којој су сви криви што је остала уседелица!

Ау, брате...

Боље би јој било да оде да сними неки филм, рецимо сад улогу неке Хрватице коју је силовао Србин, да се смири мало.


А јесте ли чули и ону из организације ЛГБТ кад је у својој тиради у једном моменту поменула да је "требало неколико хиљада полицајаца да обезбеђује параду"?
Параду од 300-500 учесника да обезбеђује неколико хиљада полицајаца?
И то да плати већина грађана ове земље који су у емисији окарактерисани као силеџије и насилници? Па, стварно свашта! :hahaha:
 
Зашто тако наивно извлачити једну реченицу из контекста. Ко је пратио синоћ утисак, зна о чему се причало.

Али кад већ поменусте, многи грађани Србије јесу силеџије, насилници, ма стока.

..prichalo se(histerisalo na momente) o tome kako je drzhava izgubila od huligana zato shto su ****** odustali od parade..sve u svemu, jadno..
 
21.jpg
 
Она Мирјана Карановић је одвратна! Не знам, нити ме интересује њено породично стање, али брате, њен "наступ" синоћ асоцира на понашање огорчене уседелице којој су сви криви што је остала уседелица!

Ау, брате...

Боље би јој било да оде да сними неки филм, рецимо сад улогу неке Хрватице коју је силовао Србин, да се смири мало.


А јесте ли чули и ону из организације ЛГБТ кад је у својој тиради у једном моменту поменула да је "требало неколико хиљада полицајаца да обезбеђује параду"?
Параду од 300-500 учесника да обезбеђује неколико хиљада полицајаца?
И то да плати већина грађана ове земље који су у емисији окарактерисани као силеџије и насилници? Па, стварно свашта! :hahaha:

..trebala je da popije duplu ljutu pre emisije..mis'im..:roll:
 
А Хомен? Јесте ли чули шта је он изјавио?

"Ову битку смо изгубили али рат се наставља и ми ћемо да победимо. Нико није јачи од државе."

Дакле, води се рат!

Осим овога, говорио је и о дефинитивној забрани покрета 1389, Двери, Образа, и тд.
Ајд да видимо да ли ће овим забранама да добију тај рат који воде.
 
Она Мирјана Карановић је одвратна! Не знам, нити ме интересује њено породично стање, али брате, њен "наступ" синоћ асоцира на понашање огорчене уседелице којој су сви криви што је остала уседелица!

Ау, брате...

Боље би јој било да оде да сними неки филм, рецимо сад улогу неке Хрватице коју је силовао Србин, да се смири мало.


А јесте ли чули и ону из организације ЛГБТ кад је у својој тиради у једном моменту поменула да је "требало неколико хиљада полицајаца да обезбеђује параду"?
Параду од 300-500 учесника да обезбеђује неколико хиљада полицајаца?
И то да плати већина грађана ове земље који су у емисији окарактерисани као силеџије и насилници? Па, стварно свашта! :hahaha:

...Видела сам добро све.
Да ли је М. Карановић увек била онако хистерична, па
ни једну реченицу није могла да изговори, а да не виче и не млатара
рукама,...

А, о оној буцки, ..............не бих,
можда се и поврати у нормалу....:zper:

.
 
dobro se sećam kako su ovi isti navijači, i to mnogo ratoborniji, agresivniji i „primitivniji“, godinama, od 9.marta pa zaključno sa 5. oktobrom, tretirani kao dragoceni saborci i dobrodošli saveznici, takoreći, udarna pesnica demokratskih snaga i heroji demokratskih promena.

A onda su, preko noći, postali „stoka“ i „primitivci“ koji nas brukaju pred gostima u svečanoj loži „Marakane“. U koju, uzgred rečeno, mnogi nikada verovatno ne bi ni kročili da nije bilo tih istih „primitivaca“ da za njih gutaju suzavac i razbijaju policijske kordone. A ko im je kriv kada nisu shvatili da je suštinska demokratska promena (a možda čak i suština demokratije same!?) u tome što, umesto „onih njihovih“, sada „mi/naši“ medijski manipulišemo, obmanjujemo, „kraduckamo“ i sedimo u počasnim ložama."
 
a koliko je ovde bilo predivnih gradjana koji su u svojim komentarima

pozivali na nasilje i batinjanje, odobravali i oduševljavali napadima na

strane gradjane i uopšte nisu mentalne siledžije već ih ona Bećkovićka

nazvala SILEDŽIJAMA !

ma stvarno - sramota :mrgreen: blah ....

...Било је МНОГО више оних који су заговарали да се парада не одржи
управо да не би било разбијених глава и сл....
и јесу ли и они СИЛЕЏИЈЕ:?:

Оља је све оне који су на неки начин утицали да се не одржи парада
тако назвала!

.
 
dobro se sećam kako su ovi isti navijači, i to mnogo ratoborniji, agresivniji i „primitivniji“, godinama, od 9.marta pa zaključno sa 5. oktobrom, tretirani kao dragoceni saborci i dobrodošli saveznici, takoreći, udarna pesnica demokratskih snaga i heroji demokratskih promena.

A onda su, preko noći, postali „stoka“ i „primitivci“ koji nas brukaju pred gostima u svečanoj loži „Marakane“. U koju, uzgred rečeno, mnogi nikada verovatno ne bi ni kročili da nije bilo tih istih „primitivaca“ da za njih gutaju suzavac i razbijaju policijske kordone. A ko im je kriv kada nisu shvatili da je suštinska demokratska promena (a možda čak i suština demokratije same!?) u tome što, umesto „onih njihovih“, sada „mi/naši“ medijski manipulišemo, obmanjujemo, „kraduckamo“ i sedimo u počasnim ložama."
:ok::ok::ok:
Е свака част за ово! Тотална истина. :super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top