donji vesh vs sex

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
dragi forumashi i forumashice
odgovorite, molim, iskreno i sa sto vise detalja:
da li, kada imate nameru da imate sex, sa stalnim, ili partnerom novijeg datuma, oblacite neki specijalan vesh, ili onaj svakodnevni, u kome se najudobnije osecate? da li je vas svakodnevni vesh uvek mozda specijalan? ili, ne nosite vesh uopste?
mozete da date i neku sliku, vas i vaseg vesha, nije na odmet da sve uzmemo u obzir prilikom izvlacenja finalnog zakljucka
 
volim pamučni veš...i lepo mi stoje bokserice(naravno,ženske)... čipku volim da vidim al na nekom modelu il tako to...tange samo u izvesnim situacijama:D

al mom momku uopšte nije ni bitno šta nosim:mrgreen:...pošto ne može da dočeka da me svuče i divlje poseduje:lol::lol::lol:
 
Meni je vaznije sta nosim ispod odece i sta mi je prvo do tela, nego ista drugo, zato volim da kupujem lep ves (ne obavezno i seksi), ali ono tipa na dodir prijatan materijal, nezne boje, dezeniran... Ja naj :heart: ves sa nekim simpaticnim i luckastim natpisima ;)

Bolje se osecam u sportskim boksericama koje dobro stoje nego u cipkastim tangicama koje su vizuelni mamac :manikir: Jednom sam samo izasla sa deckom bez vesa i nikad vise, mislim, bilo je sjajno videti mu facu kad sam mu sapnula tu tajnu, ali ja sam se sve vreme osecala kao gola i nisam bila opustena :(
 
.. ma pamuk đir , a cipele za sex i veš "samo" kad se taj dan probudim i sva sam si UF! Rijetko ali desi se i taj dan..:mrgreen:

Ba te led , ko bi se nakupovo svih sexy gačona/tanguša/ovih ,onih.. ..kad ti muški sve pocepaju :mrgreen:
 
dragi forumashi i forumashice
odgovorite, molim, iskreno i sa sto vise detalja:
da li, kada imate nameru da imate sex, sa stalnim, ili partnerom novijeg datuma, oblacite neki specijalan vesh, ili onaj svakodnevni, u kome se najudobnije osecate? da li je vas svakodnevni vesh uvek mozda specijalan? ili, ne nosite vesh uopste?
mozete da date i neku sliku, vas i vaseg vesha, nije na odmet da sve uzmemo u obzir prilikom izvlacenja finalnog zakljucka
nosim obicne pamucne gatjice oivicene cipkom, nista specijalno za specijalne prilike
tangerone ljeti 'er je vruce
.. i tako.... sve dok je na dobrom dupetu ne moze da ne stoji dobro :manikir:
 

Back
Top