Писмо шведском амбасадору

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

OvonijeParsifal

Početnik
Banovan
Poruka
20
"Поштовани амбасадоре Брингеус

Прочитао сам у штампи ваше изјаве дате задњих дана, па и ону у којој истичете да је хомосексуална парада важна за једну земљу, те сте сходно томе, уместо српског народа - а у име окупационог режима, били домаћин званицама поменуте параде.

Србија није Шведска. Не говоримо истим језиком, различитих смо вера, друштвеног уређења (Србија је окупирана), менталитета, историјске - па и климатске околности нам се такође разикују. Но и поред тога, као и швеђани, тако и срби имају јаку жељу да свој и живот своје деце проживе на што срећнији и достојнији начин. Ви и нације које заједно са вама чине коалицију моћи ове планете, нисте нам то допустили. Од државе сте нам направили концентрациони логор, ускраћивали сте нам храну, воду, гориво, право на слободу кретању, али и право на будућност и безбрижан сан. Беспоштедно сте нас сатанисали, вређали, понижавали, протеривали и убијали.

Са "променама" сте нам обећали мед и млеко, а добили смо пљачкашки режим и потпуно осиромашење народа, где је већина њих гладна, незапослена и поражена спознајом да им за време трајања њиховог живота, никада неће бити боље. Зато одсецају прсте, штрајкују глађу и протестују пред вратима суровог режима. Да ли сте и њих позвали на пријем у врту своје резиденције? Да ли сте их посетили у њиховим сиромашним домовима? Можда сте им - као утицајан дипломата, помогли на неки други начин?

Због свега овога, све док Србија не постане држава слободних и добростојећих људи, хомосексуална парада ће нам бити послења рупа на свирали.

Надам се да ће се у вашој амбасади наћи неки баштован да вам преведе ово писмо, јер је очигледно да ви не говорите српски језик, да не разумете српски народ и да нас не волите.

С поштовањем, .........................


П.С. Бићу слободан да ово писмо - као и ваш евентуални одговор, поставим на једном форуму као тему."
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Миле саКлисе
У априлу месецу бејах на неком пријему где је говорио дотични амбасадор и коментар је био нас пар кога шмека из групе млаих Балакнаца,јер искрено делује помало онако гејасто.
Сасвим могуће, али и не мора да значи, јер је мушка хетеро популација у Европи одавно феминизирана - на тај начин се успешно гуши импулс за било којим обликом побуне против режима.
 
Миле саКлисе
Сасвим могуће, али и не мора да значи, јер је мушка хетеро популација у Европи одавно феминизирана - на тај начин се успешно гуши импулс за било којим обликом побуне против режима.

Да га видиш уживо не би доводио у питање резон,нема ја нипта против што то он јесте његова ствар,само образлажем зашто је први и најжешће опалио по отказивању
 
Миле саКлисе
Да га видиш уживо не би доводио у питање резон,нема ја нипта против што то он јесте његова ствар,само образлажем зашто је први и најжешће опалио по отказивању
Једино ми преостаје да прихватим твоју процену полне оријентације дотичног амбасадора, што свакако појашњава мотиве за одржавање пријема.
 
Миле саКлисе
Једино ми преостаје да прихватим твоју процену полне оријентације дотичног амбасадора, што свакако појашњава мотиве за одржавање пријема.

Он се водио као домаћин јер је организатор била Динапак компанија из Шведске
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top