Da li bi Bošnjaci tražili unitarizaciju BiH ako bi Srbi imali albanski natalitet

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Recimo da se kod Srba u BiH javi bejbi bum i da srpska porodica ima prosečno od 5 do 7 dece. U tom slučaju, imajući u vidu bošnjački pp i migracijski saldo, Srbi bi za 30-40 godina postali apsolutna većina u BiH, pa bi na referendumu celu BiH (ako bi Bosna bila unitarna) mogli da pripoje Srbiji. Da li bi u tom slučaju Bošnjaci ostali principijelni i i dalje branili multietničnost BiH, tj. da građani BiH odlučuju a ne entiteti?
 
To bi znacilo da muslimani spadnu na jedno dete sto je nemoguce.Oni vec sad imaju 3-4 dece u proseku da bih Srbi stigli treba da imaju minimum 6 dece. I hrvati takodje. A onda bi BiH pukla po savovima.

Ne! Muslimanski prosek je 3. Oni imaju jako negativan migracijski saldo, vise ljudi ode iz FBiH nego sto se rodi!
P.S. Ne kaze se oni bih nego oni bi.
 
Recimo da se kod Srba u BiH javi bejbi bum i da srpska porodica ima prosečno od 5 do 7 dece. U tom slučaju, imajući u vidu bošnjački pp i migracijski saldo, Srbi bi za 30-40 godina postali apsolutna većina u BiH, pa bi na referendumu celu BiH (ako bi Bosna bila unitarna) mogli da pripoje Srbiji. Da li bi u tom slučaju Bošnjaci ostali principijelni i i dalje branili multietničnost BiH, tj. da građani BiH odlučuju a ne entiteti?

Na sreću ,odlučuju građani entiteta a oni su u Republici Srbskoj i Srbi i Makedonci i Bošnjaci i Slovenci i Crnogorci i Hrvati i svi ostali koji je smatraju za svoju domovinu.Nema razloga da se građani dele po verskoj i etničkoj pripadnosti.RS je republika svih njenih građana.
 
Na sreću ,odlučuju građani entiteta a oni su u Republici Srbskoj i Srbi i Makedonci i Bošnjaci i Slovenci i Crnogorci i Hrvati i svi ostali koji je smatraju za svoju domovinu.Nema razloga da se građani dele po verskoj i etničkoj pripadnosti.RS je republika svih njenih građana.

Nijedna odluka se ne može donijeti mimo državnih bh.institucija.
 
Recimo da se kod Srba u BiH javi bejbi bum i da srpska porodica ima prosečno od 5 do 7 dece. U tom slučaju, imajući u vidu bošnjački pp i migracijski saldo, Srbi bi za 30-40 godina postali apsolutna većina u BiH, pa bi na referendumu celu BiH (ako bi Bosna bila unitarna) mogli da pripoje Srbiji. Da li bi u tom slučaju Bošnjaci ostali principijelni i i dalje branili multietničnost BiH, tj. da građani BiH odlučuju a ne entiteti?

Naravno da ne bi. Bosnjaci bi se onda borili za nezavisnost Pederacije.
Sta ti znaci ``dalje branili multietničnost BiH`` ?
Oni brane multietnicnost ???????????? :confused: :hahaha: :rotf:
Posebno se u tome istakla jedinica 'El-mudžahedin`.
Oni se bore za sebe i svoje interese, ocekuju da ce uskoro preci 50% pa da mogu da rade sta hoce.
 
Recimo da se kod Srba u BiH javi bejbi bum i da srpska porodica ima prosečno od 5 do 7 dece. U tom slučaju, imajući u vidu bošnjački pp i migracijski saldo, Srbi bi za 30-40 godina postali apsolutna većina u BiH, pa bi na referendumu celu BiH (ako bi Bosna bila unitarna) mogli da pripoje Srbiji. Da li bi u tom slučaju Bošnjaci ostali principijelni i i dalje branili multietničnost BiH, tj. da građani BiH odlučuju a ne entiteti?

U tom slucaju dolazi do rivaliteta u kom muslimani prave 10-12 dece :mrgreen:
Sa politike se prelazi na jehbanje , sto dovodi do opshte pometnje u regionu :hahaha:
Demokratija odlazi u peMziju , a primat preuzima sex , kao politicka opcija :rotf::rotf:
 
Nema fanaticnijeg branitelja BIH. Mozes posluziti kao primer odbrane BIH svakom Bosnjaku. Koga briga za Srbe, nek idu preko Drine.... BIH je bitna. Zar ne ?

Niko i nepada BiH.Ono o čemu mi ovde govorimo su reforme koje treba da omoguće bolju budućnost građanima oba entiteta.Bez suvereniteta eniteta nema bolje budućnosti,nema nikakve budućnosti.
 
Recimo da se kod Srba u BiH javi bejbi bum i da srpska porodica ima prosečno od 5 do 7 dece. U tom slučaju, imajući u vidu bošnjački pp i migracijski saldo, Srbi bi za 30-40 godina postali apsolutna većina u BiH, pa bi na referendumu celu BiH (ako bi Bosna bila unitarna) mogli da pripoje Srbiji. Da li bi u tom slučaju Bošnjaci ostali principijelni i i dalje branili multietničnost BiH, tj. da građani BiH odlučuju a ne entiteti?

Bosna je jos jedna od americkih igralista....tako da!
I ne mogu da verujem da ti zapravo mislis kako bilo koga zabole tuki za tebe!:rotf:
 
Naravno da ne bi. Bosnjaci bi se onda borili za nezavisnost Pederacije.
Sta ti znaci ``dalje branili multietničnost BiH`` ?
Oni brane multietnicnost ???????????? :confused: :hahaha: :rotf:
Posebno se u tome istakla jedinica 'El-mudžahedin`.
Oni se bore za sebe i svoje interese, ocekuju da ce uskoro preci 50% pa da mogu da rade sta hoce.

Slazem se, muslimani misle da ce brojcano preplaviti Srbe i uzeti celu drzavu za sebe.Na zalost njihovu, Srbi imaju mehanizme da to sprece, a ako bi Rusi samo posmatrali eventualnu frku, bez da pomognu Srbima, onda hebm mu mater !!
Samo mi nisu jasni pojedini beogradski imbecili koji sire pricu satro sta nas briga za bosnu, mi imamo srbiju! a sta bi bilo da nema srpske i da 1500 000 ljudi dodje u bg jer nema gde?? glupani nedovedeni....
 
Kako to mislis ``mi Srbi`` ? :confused: :think:
A ti si Srbin ?????????? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
I da to mi je jednako. Fanaticniji si u odbrani BIH od najvecih Bosnjackih nacionalista.

Baš mi je drag što sam veći patriota i od njih.

Makar nisam licemjer kao vi, da pljujem po Bosni, a da svojatam njenu istoriju.

E kume, ne može nekada ovo, nekada ono, uzimati ono što mi se sviđa, pa odbaciti ono što mi se ne sviđa...
 

Back
Top