Napravi musko od plastelina...

Moje dame... Znate li da cenite to kad naletite na muskarca koji vas stvarno voli... Ili vas ipak posle "nauci pameti" neki neotesanko...

"Napravi musko od plastelina
i oblikuj ga po svojoj volji
jedino tako nacices nekog
koji ce biti od mene bolji"
pa, nisam cenila bas sve koji su me voleli, a pameti su me naucili bas oni koji su me voleli isto koliko i ja njih
od neotesanih generalno ne naucim nista, sem kako da ih lagano i neupadljivo zaobidjem
 
Moje dame... Znate li da cenite to kad naletite na muskarca koji vas stvarno voli... Ili vas ipak posle "nauci pameti" neki neotesanko...

"Napravi musko od plastelina
i oblikuj ga po svojoj volji
jedino tako nacices nekog
koji ce biti od mene bolji"

Ne samo da znam nego sam 2x bolja prema njemu , toliko da sam umela da ih razmazim i posle vise nisu dobri :evil:

Ne umem ja da pravim od plastelinna a i ne treba meni plastelin.
Meni treba da je kao od drveta cvrst (po mogucstvu hrastovina) i da odgovara mom kalupu , znaci da je vec formiran jer ne umem da smirglam a za glat masu cemo se snaci :) :manikir:
 
Ja sam se sa samo 15 godina zaljubila na prvi pogled i po prvi put zavolela. Iako sam tek izasla iz osnovne skole, u njemu sam prepoznala onog Pravog. Mozda zvucim nezrelo, neiskusno i naivno, ali ja sam se toliko zaljubila da sam resila da rizikujem i upustim se u vezu na daljinu, verujem mu i, uprkos tome sto ni u kome nisam nasla podrsku za vezu sa njim, mi smo ostali zajedno. Nisam pogresila sto sam sledila svoje srce, ja se inace ovako ne izrazavam, ali upravo je to bilo u pitanju, svi oko mene su bili negativnog stava, a ja sam im samo u glavi iskljucila ton, i evo nas, nekoliko godina kasnije, ali nismo zaljubljeni kao pre-nego vise :heart:

Niko nije savrsen. Kad od decka/devojke ocekujemo sve same vrline, moramo poci od toga da i sami imamo mane. Cak i da imam taj plastelin, ne bih ga ni takla, jer su njegove mane izmedju ostalog ono sto ga cini drugacijim i posebnim :zaljubljena:
 
Ja sam se sa samo 15 godina zaljubila na prvi pogled i po prvi put zavolela. Iako sam tek izasla iz osnovne skole, u njemu sam prepoznala onog Pravog. Mozda zvucim nezrelo, neiskusno i naivno, ali ja sam se toliko zaljubila da sam resila da rizikujem i upustim se u vezu na daljinu, verujem mu i, uprkos tome sto ni u kome nisam nasla podrsku za vezu sa njim, mi smo ostali zajedno. Nisam pogresila sto sam sledila svoje srce, ja se inace ovako ne izrazavam, ali upravo je to bilo u pitanju, svi oko mene su bili negativnog stava, a ja sam im samo u glavi iskljucila ton, i evo nas, nekoliko godina kasnije, ali nismo zaljubljeni kao pre-nego vise :heart:

Niko nije savrsen. Kad od decka/devojke ocekujemo sve same vrline, moramo poci od toga da i sami imamo mane. Cak i da imam taj plastelin, ne bih ga ni takla, jer su njegove mane izmedju ostalog ono sto ga cini drugacijim i posebnim :zaljubljena:

da li postoji osoba na forumu koja toliko zraci ljubavlju...:klap:
 
Ja sam se sa samo 15 godina zaljubila na prvi pogled i po prvi put zavolela. Iako sam tek izasla iz osnovne skole, u njemu sam prepoznala onog Pravog. Mozda zvucim nezrelo, neiskusno i naivno, ali ja sam se toliko zaljubila da sam resila da rizikujem i upustim se u vezu na daljinu, verujem mu i, uprkos tome sto ni u kome nisam nasla podrsku za vezu sa njim, mi smo ostali zajedno. Nisam pogresila sto sam sledila svoje srce, ja se inace ovako ne izrazavam, ali upravo je to bilo u pitanju, svi oko mene su bili negativnog stava, a ja sam im samo u glavi iskljucila ton, i evo nas, nekoliko godina kasnije, ali nismo zaljubljeni kao pre-nego vise :heart:

Niko nije savrsen. Kad od decka/devojke ocekujemo sve same vrline, moramo poci od toga da i sami imamo mane. Cak i da imam taj plastelin, ne bih ga ni takla, jer su njegove mane izmedju ostalog ono sto ga cini drugacijim i posebnim :zaljubljena:

:):ok:
 
Ja sam se sa samo 15 godina zaljubila na prvi pogled i po prvi put zavolela. Iako sam tek izasla iz osnovne skole, u njemu sam prepoznala onog Pravog. Mozda zvucim nezrelo, neiskusno i naivno, ali ja sam se toliko zaljubila da sam resila da rizikujem i upustim se u vezu na daljinu, verujem mu i, uprkos tome sto ni u kome nisam nasla podrsku za vezu sa njim, mi smo ostali zajedno. Nisam pogresila sto sam sledila svoje srce, ja se inace ovako ne izrazavam, ali upravo je to bilo u pitanju, svi oko mene su bili negativnog stava, a ja sam im samo u glavi iskljucila ton, i evo nas, nekoliko godina kasnije, ali nismo zaljubljeni kao pre-nego vise :heart:

Niko nije savrsen. Kad od decka/devojke ocekujemo sve same vrline, moramo poci od toga da i sami imamo mane. Cak i da imam taj plastelin, ne bih ga ni takla, jer su njegove mane izmedju ostalog ono sto ga cini drugacijim i posebnim :zaljubljena:

Imas poen za ovaj post... :ok:
 
Moje dame... Znate li da cenite to kad naletite na muskarca koji vas stvarno voli... Ili vas ipak posle "nauci pameti" neki neotesanko...

"Napravi musko od plastelina
i oblikuj ga po svojoj volji
jedino tako nacices nekog
koji ce biti od mene bolji"

Naravno da umem...Po prirodi sam takva,romanticna i nezna,volim da radujem ...Mislim da se dobro dobrim vraca i da sto vise radujes i uveseljavas druge,da se to vrati ogromnom pozitivnom energijom i dobrim.To kao prvo.kao drugo,vaspitana sam da postujem druge ljude,da cenim tudju paznju,trud,da ga vrednujem kao coveka,prijatelja,pa kasnije i momka,poznanika,komsiju...Ophodim se prema drugim ljudima kao sto bih volela da se ophode prema meni.S toga je lako zakljuciti da umem ceniti i jako vrednovati paznju,ljubaznost,neznost koju mi ukazuje muskarac koji me voli i kojeg ja volim. Slican se slicnom raduje...:):)Za one druge cure,koje ipak ne umeju da cene to,vec zele nesto drugacije ,ludje,bezobraznije je mozda ipak taj neotesanko,ne koliko da ih "nauci pameti",vec da pre svega vrednuju ljude,pa kada to skontaju onda mozda i nauce nesto o momcima koji ih vrednuju na lep i divan nacin i koji ih postuju.Obicno tako biva u zivotu,kao neko nepisano pravilo,nazalost..A,to je ono sto se najpre uci u porodici,da vrednujes i postujes sta druga osoba radi i da ga vrednujes najpre kao jedinku. Niko nije savrsen i treba ljude prihvatiti sa njihovim manama i vrlinama i negovati ljubav kada imas pored sebe nekoga ko je vredan paznje.Jer nijedan muskarac izvajan od plastelina ne moze bii majka priroda niti to treba pokusavati.Svi smo takvi kakvi smo,vredni paznje i necije ljubavi , a sto ja uvek kazem izazov je voleti nesavrsenost a savrseno je lako voleti Nijedan plastelin ne moze uciniti za ljudsku dusu,kao sto ljubav voljene osobe moze da oplemeni i ozari bas svacije srce,na najlepsi moguci nacin :):)
 
Poslednja izmena:
Moje dame... Znate li da cenite to kad naletite na muskarca koji vas stvarno voli... Ili vas ipak posle "nauci pameti" neki neotesanko...

"Napravi musko od plastelina
i oblikuj ga po svojoj volji
jedino tako nacices nekog
koji ce biti od mene bolji"

Uh koja tema .......

Ja ne mogu voliti nekoga SAMO zato sto on mene stvarno voli. Znam da pitanje ne implicira ovo "samo", ali morala sam napisati jer ako i ja njega isto toliko volim onda nije upitno da li to znam cijeniti. Moze me neko STVARNO voliti, ali mora to raditi na pravi nacin. Nacin na koji me voli moze "pomoci" na nacin da iz mene izvuce moje najbolje osobine, one istinske, ljudske.
Mislim da svi moramo doci do odredjene zrelosti da bismo znali cijeniti ljubav. Moramo prvo upoznati i znati cijeniti sebe. Mene su neki "neotesani" ucili da prihvatim sebe. sad znam cijeniti normalnu, neopterecenu, lijepu ljubav, za razliku od one prepune nerealnih superlativa.
A muskarca po svojoj volji ne zelim, jer mi onda vise ne bi bio inspiracija i ne bih od njega imala sta za nauciti. Zelim onoga koji je svoj i dobar. Ne bolji niti najbolji. Meni je najbolji bas onaj koji je "samo" dobar.
 

Back
Top