...kepeci...:rumenko:

pa ne bih rekla da nema,al na kraju krajeva nije ni bitno
lako je biti empata i kritikovati druge sto ne pokazuju razumevanje
dok se ne nadjes u situaciji da moras u praksi da pokazes kako bi stupio u emotivno-seksualne odnose sa nekim
tada vecina odustaje
u ostalom,cenim da svi biramo partnere,pa cak i za povrse veze podsvesno ili na nekoj hemijskoj bazi procenivsi njihovu genetiku i zdravlje da bi potencijalno potomstvo bilo sto zdravije...jes tuzno,al je tako...selekcija odradi svoje,kod zivotinja al uglavnom i kod coveka.

Slažem se s tobom.
 
...evo neki dan sedim u kolima, chitam knjigu, slusham rahmanjinova i svremena na vreme dignem pogled i posmatram prolaznike...
...jako zanimljivih likova ima, bash su inspirativni za mene, kad je kisha onda volim da posmatram kishobrane i onako nagadjam po izgledu kishobrana i stanju istog iz kojih drushtvenih slojeva su njihovi vlasnici i chime bi mogli da se bave i sl. stvari o njima...
...verovali ili ne, obutja na prvom mestu a ondak i druge stvari na ljudima mogu mnogo da kazzu o njima, al to sad nema veze...
...i tako dignem pogled i vidim jedna bash onako leeeepa pi.. ovaj "cura" ide sa kepecom i stanu tu ispred pekare i chekaju red da kupe neshto...
...po ponashanju njihovom mogu da ocenim da su u vezi i to ne makakvoj vezi vetj u ljubavnoj, daklem par...:heart:
...i ona se ponasha sasvim normalno kao da joj dechko nije kepec, ljudi ih zagledaju i mozzesh sa strane da vidish kako komentarishu izmedju sebe, hm chudna pojava...
...a njemu je sirotanu toliko neprijatno, ne mozze to da sakrije, valjda kompleksi nemam pojma...
...e sad, nemam neko posebno pitanje, nego chisto me zanimaju vasha razmishljanja u vezi seksa ili bilo koje vrste intimiziranja sa ubogaljenima shto mentalno shto fizichki...
...da li ljudima prvo pada na pamet ono, ej pa shta tje retji drugi ili ma nismo mi par pa on nema nogu i sl...?:rumenko:

Mnogi od vas su zeleli da cuju moju temu o starijoj komsinici, ali ja nisam stigla da je ispricam, jer sam otputovala sa deckom na letovanje, a to moze da se nadoveze na ovu temu. Ne znam da li bi trebalo da je pricam, posto je to vec odavno bilo, ali ipak, tema je i dalje aktuelna.
 

Back
Top