pitam se,pitam...ne...pitam VAS,pitam... ;o)))

wet look

Primećen član
Poruka
802
koliko ste druzeljubivi?koliko lajkabl?

tj.koliko imate poznanika,drugova,a koliko prijatelja?
da li uzivate u (velikom)drustvu ili ma koliko ih znali (brojcano)ipak vise uzivate u "manjim grupama"?

i da,da li se vise druzite sa osobama muskog ili zenskog pola?

i u kakvim ste odnosima sa ex,tj da li su vam neki od njih sada prijatelji ili cak i drugovi?

e vala se napitah... :wink: :wink: :wink: ...
 
Jeb'o te, bas hteo da zapocnem slicnu temu...
Ja nemam nijednog druga! Ne, imam ih mnogo, ali nijednog ne mogu nazvati najboljim...
Moj najbolji drug je bila moja bivsa devojka i posle nje mi je mnogo tesko da se socijalizujem s nekim drugim....
Inace, mi jos uvek pokusavamo da se druzimo, ali nam ne ide, jer ja nju jos uvek volim....
 
MNOOOOOOGO sam druzeljubiva ! :)
Sa lakocom stupam u komunikaciju i sa nepoznatima i sa strancima u tudjoj zemlji, na ulici ili bilo gde.
Volim i veca drustva , ali i manja intimnija.Volim da zasmejavam ljude i da dizem atmosferu, to mi je u prirodi.
Naravno pravih prijatelja imam , al' mogu se izbrojati na prste, mada sasvim dovoljno.
Poznanika imam na tone!
Ali svi vole da mi se ispovedaju, poveravaju, osecaju da ih necu osudjivati i da to sto ispricaju ostaje medju nama.ODUVEK SAM ZELELA DA BUDEM PSIHIJATAR! 8)
Pa opet, ima dana kad se distanciram od svih I UZIVAM U SAMOCI, a to moze i da potraje! :P
I da , podjednako volim i muskarce i zene, odlicno mi ide sa oba pola! :wink:
 
divlja,evo sad cu ja reci,OPISALA SI MENE (tj dala si odgovor u moje ime)....
hvala,taman da ne kuckam... :lol: :lol: :lol:

svi ostali,eto citajte divljin odgovor dva puta i u moje ime :wink: :wink: :wink:

p.s.NISAM zelela biti psihijatar,ali me ljudi dozivljavaju kao "rame za plakanje","dragu savetu", etc. etc. ,cime nisam bas odusevljena...za moje PRAVE prijatelje ili drage poznanike OK,ali kad me spopadnu neznanci onda "cupam kosu"... :roll: :roll: :roll:
 
Кулиража:
Dva prijatelja za koje bih i zivot dao.
A broj laznih drugova/drugarica je veliki. Tu su samo kad imaju koristi, kad im je dosadno ili se ponekad neko seti i mene pa ono cisto reda radi da izadjemo da prosetamo ili sednemo negde u kafic.

to zavisi od tvog stava..ako te samo zato zovu..
kad ti njih pozoves? ako ti se uopste zovu.ako ti se ne zovu, sta te briga, onda je to poslovni odnos i svima OK..zasto bi te neko uopste zvao reda radi misilm zasto bi gubio vreme na tebe?! mozda hoce da se druze ali ne umeju da ti pridju
ma ja nemam drugare toliko sam bljak da ne znam kako jos uvek mrdam. ali eto priroda je chudna. a i ovi shto oce da se kao druze cekam da pobegnu..nekad sam toliko asocijalna da nemam sta da kazem i cutim i delujem kao debil verovatno ali mi je svejedno i samo gledam i lepo mi je. imala sam nekih malo bizarnih dozivljaja i onda ne mogu da pricam o nekim stvarima koje su drugima kao super kad ja znam sta sam radila/dozivela i sl. verovatno mi bioloski sat kucka (evo pozivam sve zainteresovane ovim, ha ha) posto na netu lako caskam i sklapam "prijateljstva" ali uglavnom sa muskima...sa zenama mi je tesko da pricham na netu cak i kada je neko muvanje u pitanju..valjda sto nije ono sto mi treba ili se plasim konurencije.sa nekima sam pokusala koje su 'obecavale' ;)) ali uvek pobegnem u musko drustvo.koji li se kompleksi i traume tu kriju..sve zavisi..zene su ostroumnije..muski se oduseve kad lupetam. naravno ne svi..sa zenama imam uvek neku frku..imala sam drugaricu u osnovnoj bas blisuk i od tada nijedan posten odnos uzivo, aj sa momcima jos ajde de (prijateljsko-hmhm citaj ne bash skroz) ali sa zenama ne bas. znam da je do mene...ali sa rodbinom sam tek fuj. ne mogu rodbini da pricam bizarnosti..oni me znaju drugacije..mada su ok... i volim njihovo normalno drustvo.. dok ne pitaju kako faks..valjda sam prsla od ovog neta..ok skidam se i dovodim u red...poshto nemam prihode...da dosta sam vezana za roditelje...i valjda se plashim da me ne stignu neke kazne ali realne
 
aha sad konkretno..a ne ovo pises pises a dobijes 6 posto nije nista konkretno
wet look:
koliko ste druzeljubivi?koliko lajkabl?


ne znam sta je lajkabl..pa onako us tvari volim kada ima ljudi oko mene i da se zezaju tj da sam u drustvu a da se ubacim ako imam nesto.. ali nekad volim da me ostave svi..mada sada slabo izlazim...nisam odavno srela nekog bezobraznog ko bi me prodrmao i naterao da pricam svi su mnogo pitomi pa mozda posle ogovaraju i mogu da se uvucem i da cutim sto bas nije dobro ali eto moze mi se za sada..sanjam o trenutku kada cu moci da lupetam kao neki i da uvek imam neku glupost da izvailm..ili pametno...ovako cesto nesto pomislim pa ne kazem pa onda..ali u nekom drustvu koje mi nije blisko to narocito.vrlo sam asocijalna postala./hah cuj postala vise sam posmatrac nego ucesnik, uglavnom...osim nekih vrlo retkih trenutaka u zivotu..ok ponekad i ucestvujem ali kada mi dodje ili imam jak motiv. ili ako se napijem ;))

tj.koliko imate poznanika,drugova,a koliko prijatelja?

ne znam poznajem mnogo ljudi ali jako mnogo..ali se sa malo njih vidjam 'privatno' i to najcesce kada oni zovu..druzim se sa roditeljima i bratom najvise hahah...dosadna sam..da

da li uzivate u (velikom)drustvu ili ma koliko ih znali (brojcano)ipak vise uzivate u "manjim grupama"?

zavisi nekad volim da sam u malom a nekad volm da se utopim u masu i da ne radim nista

i da,da li se vise druzite sa osobama muskog ili zenskog pola?

mislim da bih sada imala veci spisak muskih..ako bih uopste imala neki spisak

i u kakvim ste odnosima sa ex,tj da li su vam neki od njih sada prijatelji ili cak i drugovi?

mislim da nemam ex, a ono shto bi se zvanicno moglo tako nazvati - nazalost nikakav...i to stagod je bila greska steta sto nismo ostali kao pre tog neceg
...ima nekih od kojih se krijem a nekima se ne javljam a neki su me zaboravili - nadam se...a nisam im ni bila bitna..a s nekima bih se videla ali im to ne treba

e vala se napitah... :wink: :wink: :wink: ...

e ako i ja ..valjda se neko malko zabavio ovim..ili se smorio. volim da citam ovako razne misli...mada sada ne zelim da se druzim..zleim svoga leba. nikome bre ne verujem nikome... u stvari kao da sam jako neosetljiva...nije mi nizasta briga osim za sebe
 
wet look:
koliko ste druzeljubivi?koliko lajkabl?

tj.koliko imate poznanika,drugova,a koliko prijatelja?
da li uzivate u (velikom)drustvu ili ma koliko ih znali (brojcano)ipak vise uzivate u "manjim grupama"?

i da,da li se vise druzite sa osobama muskog ili zenskog pola?

i u kakvim ste odnosima sa ex,tj da li su vam neki od njih sada prijatelji ili cak i drugovi?

e vala se napitah... :wink: :wink: :wink: ...

Jako sam druzeljubiva, imam 10-ak prijatelja sa kojima se druzim desetak godina... Poznanika puno, puno... Njih ne brojim... Svejedno mi je da li su u pitanju vece ili manje grupe ljudi, sve dok mi atmosfera odgovara.
sto se ex tice... :roll: Ni sa jednim nisam ostala drugarica, mislim da je to s obzirom na karaktere veze i raskid bilo nemoguce...
 
wet look:
koliko ste druzeljubivi?koliko lajkabl?

tj.koliko imate poznanika,drugova,a koliko prijatelja?
da li uzivate u (velikom)drustvu ili ma koliko ih znali (brojcano)ipak vise uzivate u "manjim grupama"?

i da,da li se vise druzite sa osobama muskog ili zenskog pola?

i u kakvim ste odnosima sa ex,tj da li su vam neki od njih sada prijatelji ili cak i drugovi?

e vala se napitah... :wink: :wink: :wink: ...

Imam mnogo prijatelja ali oni pravi se mogu izbrojati na prste. Uglavnom sam u velikom drustvu ali dosta puta i u grupaciji od nas troje, cetvoro..u svakom primeru je dobro posto je takva vrsta ljudi gde ti jednostavno ne moze biti dosadno. Definitivno se vise druzim sa osobama muskog pola, tako je bilo od detinjstva i tako je i ostalo.
Sto se ex tice, uglavnom sam ostajala u odlicnim odnosima, sa nekima cak i u toliko dobrim da sam ih par puta pitala za savete sto se mojih tadasnjih momaka tice;) Da, da, znam, okrutno od mene ali...sa nekima od ex sam se pak toliko dobro kapirala u svim stvarima sem u nekim glupostima koji su nas na kraju i rastavili, ali nikada kroz svadju, vec je uvek bio na neki nacin prijateljski raskid (koliko to raskid uopste moze da bude) dakle kroz pricu, iznosenje argumenata sta mi ne odgovara u vezi i sta je uticalo na moju odluku o raskidu.
 
Ajd sad malo ozbiljno.

Poznanika previse.
Prijatelja premalo.
Dali se bolje osecam u malim drustvima ili u velikim zavisi od samog drustva. Ako znam barem vecinu, onda sam opusteniji. Ako ne poznajem nikoga, malo sam zatvoreniji.
Pol nije bitan.

Mislim da je glupost biti drug sa bivsim ljubavima. Ili ti njih vise ne zelis da vidis, ili one tebe ne zele da vide. U svakom slucaju to je jedna zatvorena prica.
 
Druzeljubiv, mislis, ljubim li drugove :shock: .......bljaaks.......nikako...
Dobro, osim ako su bas preterano slatki :P

Veliko drustvo mrziiiim, mrziiimmmm.... :x
Dobro, osim ,ako sam u centru paznje....hihi... :D

Manje drustvo mrziiim, mrziiim..... :x
Dobro, osim, ako sam na periferiji paznje....

Polovi, nebitni, zaista, svi idu dobro uz supu, bez obzira na pol........nisam probirljiv... :twisted:
Dobro jesam. :P

My ex, hateeees meeee.......god damn it :evil:

p.s- i like jagodica's pricica.... :wink:
 

Back
Top