Najavljena saradnja SNS i "Jedinstvene Rusije"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RКЕКОКЕ

Aktivan član
Poruka
1.082
Srpska napredna stranka dobila je ponudu od najveće ruske partije "Jedinstvene Rusije" da potpiše sporazum o saradnji, izjavio je funkcioner SNS Nikola Selaković.

Selaković je na konferenciji za novinare rekao da je predsednik SNS Tomislav Nikolić, koji se nalazi u poseti u Moskvi, od predsednika Državne dume i potpredsednika "Jedinstvene Rusije" Borisa Grizlova dobio ponudu za potpisivanje sporazuma.

Nikola Selaković je rekao da je inicijativa o saradnji potekla od "Jedinstvene Rusije", stranke kojoj je na čelu ruski premijer Vladimir Putin, i da se potpisivanje sporazuma očekuje u narednih nekoliko nedelja.

Prema njegovim rečima, politika SNS, "nacionalno odgovorna spoljna politika ispružene ruke, koja na prvom mestu i iznad svega drži do interesa svih građana Republike Srbije", ovim dobija potvrdu.

Selaković je dodao i da "nema vrata" na koje predstavnici SNS neće zakucati da bi pomogli državi i narodu i olakšali život svim građanima Srbije.

Funkcioner SNS Marko Đurić je rekao da SNS od predstavnika vlasti zahteva da "odmah prekinu sa nametanjem tema koje nisu važne za građane Srbije i koje ih ne zanimaju, kao što je najavljivana, a zatim otkazana 'Povorka ponosa'".

Đurić je dodao i da SNS "sa indignacijom odbija" nametanje ove teme u uslovima u kojima građani jedva sastavljaju kraj sa krajem.
 
Ne bi bio na odmet neki link ...

Грызлов: Продолжается интенсивный политический диалог между Россией и Сербией Грызлов: Продолжается интенсивный политический диалог между Россией и Сербией
Председатель Высшего совета «Единой России» встретился с председателем Сербской прогрессивной партии

19:43 МСК
Встреча председателя Высшего совета партии «Единая Россия» Бориса Грызлова с председателем Сербской прогрессивной партии Томиславом Николичем состоялась в пятницу, сообщает корреспондент ER.RU.

«Продолжается интенсивный политический диалог между Россией и Сербией. «Единая Россия» стремится поддерживать тесные контакты со всеми политическими силами Сербии. Есть Соглашение о сотрудничестве с Демократической партией Сербии, будем поддерживать отношения и с Сербской прогрессивной партией», - отметил Грызлов в ходе встречи.

Напомним, что партия «Единая Россия» подписала 18 июля 2007 года Соглашение с Демократической партией Сербии (лидер - Воислав Коштуница).
300photo1.jpg

http://www.edinros.ru/text.shtml?9/8496
 
Poslednja izmena:
1. 18.09.2009 19:43 Грызлов: Продолжается интенсивный политический диалог между Россией и Сербией
Встреча председателя Высшего совета партии «Единая Россия» Бориса Грызлова с председателем Сербской прогрессивной партии Томиславом Николичем состоялась в пятницу, сообщает корреспондент ER.RU. «Продолжается интенсивный политический диалог между Россией и Сербией ... , что партия «Единая Россия» подписала 18 июля 2007 года Соглашение с Демократической партией Сербии (лидер - Воислав Коштуница).

http://www.edinros.ru/search.shtml?r=8&ss=%ED%E8%EA%EE%EB%E8%F7

Сербской прогрессивной партии
Хихихии како кул звучи на руском:)
 
Ima vec dve kod KG i dva stana u BG,sta ce mu jos koja-koji...a startao je kada ga je DB delegirala u SRS sa porodicnom kucom u Bjacetini,selo 16 km udaljeno od KG....:rtfm:

Znam da ima ... imam i tačne adrese oba stana i obe kuće. Obe kuće u KG mu se vode na starijeg sina, stan u BG na mlađeg a drugi stan na suprugu. Načula sam da su još neke nekretnine koje imaju njemu bliski ljudi ustvari njegove ali živi bili pa videli :D Za sad vredi spomenuti da je do prošle godine gradio kuću na Ledinama u saradnji sa GPL a šta je posle od svega toga ispalo - ne znam. :roll:
 
Znam da ima ... imam i tačne adrese oba stana i obe kuće. Obe kuće u KG mu se vode na starijeg sina, stan u BG na mlađeg a drugi stan na suprugu. Načula sam da su još neke nekretnine koje imaju njemu bliski ljudi ustvari njegove ali živi bili pa videli :D Za sad vredi spomenuti da je do prošle godine gradio kuću na Ledinama u saradnji sa GPL a šta je posle od svega toga ispalo - ne znam. :roll:

Дакле пратиш Вучићеву децу по интернету, адресе на којим аживи Николић.
Имаш ли сопствени живот или ти су зидови собе облепљени Вучићевим сликама а ти седиш за компјутером испијена од глади и умора, лица офарменог у бело са црвеним кармином од увета до увета по угледу на Џокера?:hahaha:
 
Дакле пратиш Вучићеву децу по интернету, адресе на којим аживи Николић.
Имаш ли сопствени живот или ти су зидови собе облепљени Вучићевим сликама а ти седиш за компјутером испијена од глади и умора, лица офарменог у бело са црвеним кармином од увета до увета по угледу на Џокера?:hahaha:

Kakvu decu? :dontunderstand:
Nemoj neke svoje potajne želje projektovati na mene, molim te :D Ne zanimaju me ničiji klinci, samo ono što je pokradeno ... profesionalna deformacija ;) :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top