Prebijen australijski turista na Kalemegdanu

Они су постављени према Калемегданској тераси, али имаш и два јавна тоалета један је поред Зоо врта, а други је на централном делу, велика је фреквенција људи, а и свакави ликови се мотају, боље је отићи у неки кафић...
Метропола узима и свој данак.

Znam i za te toalete, ali ne mogu da verujem da je doslo do napada na stranca zbog pisanja.
 
И фер и оправдано. Племена са југа имају вишевековну традицију напада на све српско па су из тог разлога главни осумњичени и кривци унапред. Са друге стране ми дебили Срби никада нисмо ни освајачки рат водили, а од странаца смо се по правилу бранили. Али под БоТом изгледа однео ђаво шалу, па се појавише нови моменти међу Србљем.

srecom ipak nisu svi kao ti... cak si ubedljiva manjina... skoro neprimecena i nebitna grupica...
 
Странаца има невиђено много. Толико их није било у целој Далмацији у току сезоне, па су сада сусЈеди мало неУрозни и љубоморни...
Колико хоћеш неки раде у Србији, долази им родбина, а неки су туристички у Бгд-у, колико сам видео по њиховом понашању нико није забринут за своју безбедност, а и они су свесни да и у њиховим градовима није безбедност на завидном нивоу и да ризик постоји на одређеним местима.
 
Ne dozvolite strancima da onečišćuju "Lepu vašu" !!! :D

Znas sta, jako me nervira ta sintagma (Lijepa nasa), koju cesto cujem na HRT-u.:lol:
Inace, po Vojvodini, a i u mom gradu, cesto vidjam kola sa hrvatskim registracijama, niko ih ne dira. Neke fabrike, kao i Idea, su u vlasnistvu Hrvata, nema razbijanja stakala niti grafita.
 
Poslednja izmena:
Iza svega stoje prsti jedne strane sile.

A iza njih masoni. Inace...



Zar nije po ovoj tematici snimljen domaci horor film TT Sindrom!?

Јесте, Ботина владавина по грађане има исте симптоме ко ТТ синдром. Не причај енглески када долазиш, у школама се прелази на руски као први страни језик, а енглески се постепено избацује, кажу због противљења родитеља и мрских речи попут freedom, justice and integration.

Уф замоло да ме кошија погоди шљивом што сам ово наглас спеловао.
 
Јесте, Ботина владавина по грађане има исте симптоме ко ТТ синдром. Не причај енглески када долазиш, у школама се прелази на руски као први страни језик, а енглески се постепено избацује, кажу због противљења родитеља и мрских речи попут freedom, justice and integration.

Уф замоло да ме кошија погоди шљивом што сам ово наглас спеловао.

Lajf, Fridom i... kako bese ono trece? Serendipiti? Demokrasi?
 

Back
Top