Narkomanija POLITICKA TEMA ili ne????

Moje lično mišljenje je da država treba da se bavi prevencijom a ne lečenjem! Zašto trošiti pare na lečenje i rehabilitaciju ljudi koji su svesno upropastili svoj, i život ljudi iz najbliže okoline, upustili su se u nešto potpuno svesni posledica koje slede
 
Jasno treba dati do znanja da je to politicko pitanje i to forsirati.
Oni treba da znaju da su ODGOVORNI.
Mozda smatraju da je dobro imati mnogo droge na ulici?
Mozda imaju udela u celom tom poslu?
TO JE POSAO!!!

slazem se samo mi nije jasno ko ce jasno da stavi do znanja da je to politicko pitanje...na koji nacin cemo uticati na drzavu da preuzme svoju odgovornost oko narkomanije
 
slazem se samo mi nije jasno ko ce jasno da stavi do znanja da je to politicko pitanje...na koji nacin cemo uticati na drzavu da preuzme svoju odgovornost oko narkomanije

Kako na bilo šta da utičemo? Ništa dok se sami ne sete, ili dok se ne pokrene neka javna kampanja, ili možda ćak dok se ne napravi neka NVO koja će se baviti isključivo pitanjem narkomanije (ovo treće je možda najbolje, jer se glas NVO najbolje čuje :) )
 
prevencija:
staviti sluzbe bezbednosti pod kontrolu javnosti
lustracija u policiji,sluzbama bezbednosti i sudstvu.
narkomanija se na moze iskoreniti,kao ni kriminal,ali se moze drzati pod kontrolom tj na sto nizem nivou,sto je duznost svake drzave,ako pretenduje da se tako zove...
kad mup,sup,db,udba,ozna,kos i kako god se zvali prestanu da diluju na veliko bice bolje....
 

Back
Top