Narkomanija gora od svegay

Вреди погледати:
It’s cheap, highly addictive and ultra-powerful. "Ice", or crystal methamphetamine, is now more popular than heroin. It plays havoc with the minds and the bodies of addicts, filling emergency wards with dangerous, psychotic patients. But little is known about the long term effects of the drug or even how to treat the addiction. And health services are not prepared for the chaos ice has just started to unleash.
http://www.viddler.com/explore/Vrs/videos/1/
 
Slazem se! Ja vec odavno govorim da su narkomani, alkoholicari, kockari i kriminalci neuporedivo veci problem naseg drustva od homoseksualaca, ali jos nikad nisam cuo da njih treba tuci. Narkomani, alkoholicari, kockari i kriminalci ne samo da unistavaju svoje zivote, vec i zivote svojih bliznjih, dok s druge strane homoseksualci ne diraju nikoga. Brate, sta mi ima da glumimo neke moraliste i hriscane? Zivi svoj zivot i ne diraj druge! Sto se mene tice, svako moze da bude sta hoce sve dok ne ugrozava nekog drugog. Po meni su od homoseksualaca gori i opasniji ljudi ti koji javno govore kako ce ici da ''pedere oderu od batina''. Onda meni ti moralisti kazu:''Pa vidis sta ti ****** rade? Usvajaju djecu!'' A ja im kazem:''Pa nisu tu ****** krivi, nego drzava koja im to dopusta. Ako cete vec nekoga da bijete, onda tucite svoje poslanike!''
Da rezemiram: Ne podrzavam gej populaciju, ali je ni osudjujem sve dok nekoga ne ugroze. Bas me briga da li je neko *****, lezbejka, pop, navijac Zvezde, akademik, slikar...samo me nemoj dirati, neci ni ja tebe!
 
Slazem se! Ja vec odavno govorim da su narkomani, alkoholicari, kockari i kriminalci neuporedivo veci problem naseg drustva od homoseksualaca, ali jos nikad nisam cuo da njih treba tuci. Narkomani, alkoholicari, kockari i kriminalci ne samo da unistavaju svoje zivote, vec i zivote svojih bliznjih, dok s druge strane homoseksualci ne diraju nikoga. Brate, sta mi ima da glumimo neke moraliste i hriscane? Zivi svoj zivot i ne diraj druge! Sto se mene tice, svako moze da bude sta hoce sve dok ne ugrozava nekog drugog. Po meni su od homoseksualaca gori i opasniji ljudi ti koji javno govore kako ce ici da ''pedere oderu od batina''. Onda meni ti moralisti kazu:''Pa vidis sta ti ****** rade? Usvajaju djecu!'' A ja im kazem:''Pa nisu tu ****** krivi, nego drzava koja im to dopusta. Ako cete vec nekoga da bijete, onda tucite svoje poslanike!''
Da rezemiram: Ne podrzavam gej populaciju, ali je ni osudjujem sve dok nekoga ne ugroze. Bas me briga da li je neko *****, lezbejka, pop, navijac Zvezde, akademik, slikar...samo me nemoj dirati, neci ni ja tebe!

Чекај чекај, јесам ли добро разумео, значи ја као наркоман тебе угрожавам, а ти као педер мене не!? :think:


То ти је Теодосије спид.

Pobeže čoveku y mislio je svega
@ne vazim se pa na politici ima svega što i ne bi spadalo al ipak se stavlja

Па има, знаш, али то не значи да тако треба... Сутра ћу ја да отворим тему из фазона... Изашао сам на прозор, запалио пљугу и дивио се дрвету поред зграде... Шта ви мислите о мом дрву, је л' да да је кул? :udriglavu:
 
Угрожавају те тиме што их гледаш? Заје*ани ти наркомани, изгледа, довољно је да их човек погледа па да буде угрожен... Него, мислиш да само комани краду?
 

Back
Top