ko je ovde zlocinac???

koje zlocinac


  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
razgovaram sa jednim drugom o paradi... i on kaze da bi sve te pobio. to nije normalno kaze on.... sve su to zlocinic... nastavlja....
na moje pitanje, ako su ****** zlocinci, sta su onda oni koji su klali, ubijnali, palili, masakrirali nevine po ovim prostorima...od triglava pa do djevdjelije???
i on mrtav hladan kaze, ljudi, rukovodili su se svojim idealom...
nakon par minuta sam prestao da se raspravljamsa njim.. ali sam razmisljao da li je moguce da ima i takvih... u vecem broju, jer on je ipak pojedinac.
pitanje je: ko je tu zlocianc, ***** ili ubica???
 
razgovaram sa jednim drugom o paradi... i on kaze da bi sve te pobio. to nije normalno kaze on.... sve su to zlocinic... nastavlja....
na moje pitanje, ako su ****** zlocinci, sta su onda oni koji su klali, ubijnali, palili, masakrirali nevine po ovim prostorima...od triglava pa do djevdjelije???
i on mrtav hladan kaze, ljudi, rukovodili su se svojim idealom...
nakon par minuta sam prestao da se raspravljamsa njim.. ali sam razmisljao da li je moguce da ima i takvih... u vecem broju, jer on je ipak pojedinac.
pitanje je: ko je tu zlocianc, ***** ili ubica???

Bolje daj sam sebi odgovor...
 
razgovaram sa jednim drugom o paradi... i on kaze da bi sve te pobio. to nije normalno kaze on.... sve su to zlocinic... nastavlja....
na moje pitanje, ako su ****** zlocinci, sta su onda oni koji su klali, ubijnali, palili, masakrirali nevine po ovim prostorima...od triglava pa do djevdjelije???
i on mrtav hladan kaze, ljudi, rukovodili su se svojim idealom...
nakon par minuta sam prestao da se raspravljamsa njim.. ali sam razmisljao da li je moguce da ima i takvih... u vecem broju, jer on je ipak pojedinac.
pitanje je: ko je tu zlocianc, ***** ili ubica???

Па ко је неко стварно убио, онда је злочинац.

Има и таквих још, у коликом броју не знам тачно. Нема злочина који људски мозак не може да оправда (посебно ако му је злочинац блиских схватања).
 
ne.... jer ima ljudi koji misle da nisi u pravu...u stvari i oni misle "isto" kaoti...o tome se ne raspravlja... ****** su pravi zlocinci

Хехе, да, ок, али јасно се види шта је логично а шта не... Мислим, могу и ја сада да кажем да су пилићи у комшија-Милојковом кокошињцу прави злочинци, ал' не иде... :dash:
 
Хехе, да, ок, али јасно се види шта је логично а шта не... Мислим, могу и ја сада да кажем да су пилићи у комшија-Милојковом кокошињцу прави злочинци, ал' не иде... :dash:

Види са становишта црва и бубица пилићи су геноцидне машине
 
Види са становишта црва и бубица пилићи су геноцидне машине

Хехехе... Истина, видиш о томе нисам ни размишљао... :) Ал' добро, покушах да илуструјем да се за неке изјаве једноставно на један види да нису истините/логичне/могуће...
 
Poslednja izmena:
razgovaram sa jednim drugom o paradi... i on kaze da bi sve te pobio. to nije normalno kaze on.... sve su to zlocinic... nastavlja....
na moje pitanje, ako su ****** zlocinci, sta su onda oni koji su klali, ubijnali, palili, masakrirali nevine po ovim prostorima...od triglava pa do djevdjelije???
i on mrtav hladan kaze, ljudi, rukovodili su se svojim idealom...
nakon par minuta sam prestao da se raspravljamsa njim.. ali sam razmisljao da li je moguce da ima i takvih... u vecem broju, jer on je ipak pojedinac.
pitanje je: ko je tu zlocianc, ***** ili ubica???

Da li je taj tvoj drugar isto siptar ko i ti .?

Krivi su i Siptari i Hrvati i Muslimai , pa i Slovenci , od Triglava , pa do Djevdjelije . I to su krii vise nego ****** . To jest , ****** nisu krivi ui opste zbog toga sto su ****** . Sta ce . Ne mogu oni tu nista , pa ni krivice nema . Ali kad deluju politicki , u opasnosti su da postanu krivi , jher parade su u stvari provokacije i sredstvo diskriminacije heteroseksualnih , a cela pompa ono same parade je zapravo mikro-destabilazacija Drzave .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top