Francuzi i mi

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
Bas mi je zao sto su otkazali paradu. Opet bi se pokazali isti ljudi. Nasilnici. Bila bi to dobra prilika da se pohapse, jer bi tu bilo dosta policije. Ovo sto se desilo je velika sramota za nas narod. A bice i velika steta za nasu drzavu. Koji ce turista da dodje u ovakvu Srbiju?
 
ovaj sam citat postovao na jendoj temi, uz napomenu da ce ovo vise stetiti srbiji, nego sto bi one "patriotske" grupe mogle naparaviti stetu

Ambasador Švedske: Odlaganje tužno
Krister Bringeus, ambasador Švedske, zemlje koja predsedava EU, koji je podržao održavanje „Povorke“, izjavio je da je odlaganje iz bezbednosnih razloga tužno i čudno:
- „Povorke ponosa“ su sasvim normalna stvar u Evropi, naročito 2009. Takvi festivali se odvijaju u svim evropskim prestonicama. Letos je na ulicama Stokholma u „Povorci ponosa“ šetalo 15.000 ljudi, uključujući i premijera Švedske. Za mene je bilo prirodno da se ista stvar dogodi i ovde.
 
a pazi ovo...pa se neki cude, kako ti strancovi imaju lose misljenje o srbima

Izveštaji stranih medija
Svetski mediji juče su preneli da je “Parada ponosa” otkazana pošto je od organizatora zatraženo da manifestaciju održe na drugom mestu, na šta oni nisu pristali. Britanska medijska kuća BBC i novinska agencija Rojters prenose ocenu organizatora parade da je „neprihvatljiv“ predlog da se manifestacija održi na Ušću, a ne u centru grada. Italijanska novinska agencija ANSA navodi da su različite nacionalističke i organizacije eskremne desnice najavljivale da će na svaki načih sprečiti okupljanje. ANSA navodi i da se Srpska pravoslavna crkva otvoreno izjasnila protiv parade homoseksualaca, nazivajući je „nemoralnim okupljanjem“, „povorkom srama“ i „Sodomom i Gomorom“. Italijanska agencija javlja i da su fasade zgrada u Beogradu ispisane grafitina uvredljivim po homoseksualce. Vest o otkazivanju parade preneli su i „Dojče vele“, Radio „Slobodna Evropa“, ali i novinske agencije u Hrvatskoj i BiH.
 
Bas mi je zao sto su otkazali paradu. Opet bi se pokazali isti ljudi. Nasilnici. Bila bi to dobra prilika da se pohapse, jer bi tu bilo dosta policije. Ovo sto se desilo je velika sramota za nas narod. A bice i velika steta za nasu drzavu. Koji ce turista da dodje u ovakvu Srbiju?


:hahaha::hahaha::hahaha: kukuku lele sta cemo bez jevropski turista propali smo skroz bez njih, sta ce reci jevropa sto nepostujemo evropske vrednosti kuku:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Prebijanje tog francuza ja sramota za te Huiligane koji su ga prebili, a ne za Srpski narod .
A bice i velika sramota za srpsku policiju , u koliko te siladzije ne pohvataju .
 
Poslednja izmena:
Bas mi je zao sto su otkazali paradu. Opet bi se pokazali isti ljudi. Nasilnici. Bila bi to dobra prilika da se pohapse, jer bi tu bilo dosta policije. Ovo sto se desilo je velika sramota za nas narod. A bice i velika steta za nasu drzavu. Koji ce turista da dodje u ovakvu Srbiju?

Seres...

nijedan. cilj je da ostanemo pecinski ljudi i da odrzavamo stanje iz perioda prvobitne ljudske zajednice.

Mnoooooogo seres....

za siptara su reci nepotrebne....

Neka je odrze ako hoce...mislim to je njihov ponos.Na sta strejtasi treba da odgovore strejt paradom

the end....
 
@peti ligament:

pa naravno kad su se spremale horde da im rasture lobanje. :roll:

A oni to sigurno nisu znali prije nego je počela priča oko parade...:roll:
Baš je super bilo, digli medijsku prašinu, kao da je to problem broj jedan ovog napaćenog naroda i onda odustali uz zaključak da u Srbiji nema demokratije, kriva država, vlast, opozicija, pa što da ne, i cio srpski narod...
 
Bas mi je zao sto su otkazali paradu. Opet bi se pokazali isti ljudi. Nasilnici. Bila bi to dobra prilika da se pohapse, jer bi tu bilo dosta policije. Ovo sto se desilo je velika sramota za nas narod. A bice i velika steta za nasu drzavu. Koji ce turista da dodje u ovakvu Srbiju?

kakve krembile proizvodi b92 i ostali sorosevi mediji ........ove budale su gluplje nego oni sto su vikali slobo mi te volimo.:hahaha:
 
Pa odlozeno je da bi se izbegao incident.
Mada,treba im otvoriti lobanju...

I tako se desila situacija koju bi mogao da nazovem "mac sa dve ostrice:

ost 1: ****** odrze gej paradu,nacionalisti naprave incident i ispadnemo kako rece selket pecinski ljudi

ost 2-Odloze gej paradu da ne bi bilo incidenata izazvanih od gore pomenutih i pogodite sta?
Opet ispadnemo pecinski ljudi u ocima svetskih medija!:roll:
 
I tako se desila situacija koju bi mogao da nazovem "mac sa dve ostrice:

ost 1: ****** odrze gej paradu,nacionalisti naprave incident i ispadnemo kako rece selket pecinski ljudi

ost 2-Odloze gej paradu da ne bi bilo incidenata izazvanih od gore pomenutih i pogodite sta?
Opet ispadnemo pecinski ljudi u ocima svetskih medija!:roll:

Kakav fenomenalan izbor, zar ne?
Mada, većina situacija koje nailaze pred Srbiju i jesu takve...isti ti đavo šta će se desiti, divljak si i tačka.
 
I tako se desila situacija koju bi mogao da nazovem "mac sa dve ostrice:

ost 1: ****** odrze gej paradu,nacionalisti naprave incident i ispadnemo kako rece selket pecinski ljudi

ost 2-Odloze gej paradu da ne bi bilo incidenata izazvanih od gore pomenutih i pogodite sta?
Opet ispadnemo pecinski ljudi u ocima svetskih medija!:roll:

Pa srace u svakom slucaju...
Kakvi crni pecinski ljudi?!To su normalni ljudi...
 

Back
Top