Dva oka u glavi

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Putin i Medvedev su „od iste krvi“?

Ruski predsednik Medvedev izjavio je da se slaže sa svojim prethodnikom i sadašnjim premijerom Putinom da su njih dvojica "od iste krvi" i apelovao da ih ne predstavljaju kao "mladog liberalnog pravnika i špijuna".

"Obrazovanje, koreni iz mladosti... oni su veoma važni. U tom smislu, mi zaista imamo istu krvnu grupu", izjavio je Dmitrij Medvedev u jednom intervjuu za švajcarske medije, a prenose ruske agencije. Medvedev je podsetio da su i on i Putin studirali na istom Pravnom fakultetu, na tadašnjem Lenjingradskom univerzitetu, iako u različito vreme.

"To je ista situacija... Nivo obrazovanja, kvalifikacija profesora, neke osnovne vrednosti, krug prijatelja. I zato, kada nas 'oslikavaju' različitim bojama - jednog kao 'mladog liberalnog pravnika' a drugog kao 'špijuna', to nije tačno, zato što mi zaista imamo istu viziju za mnoge stvari u životu", istakao je Medvedev.

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4706819,00.html
-------------------------------------------------------------------------------

Po ovome sve je isto samo Staljina nema diktatura se nastavlja....
 
Putin i Medvedev su „od iste krvi“?

Ruski predsednik Medvedev izjavio je da se slaže sa svojim prethodnikom i sadašnjim premijerom Putinom da su njih dvojica "od iste krvi" i apelovao da ih ne predstavljaju kao "mladog liberalnog pravnika i špijuna".

"Obrazovanje, koreni iz mladosti... oni su veoma važni. U tom smislu, mi zaista imamo istu krvnu grupu"

Ma mnogo se njih dvojica nesto druze :per: Obicno se za srodnu dusu kaze : ''Ti si moja krvna grupa'' :mrgreen:
 

Back
Top