Da li su u modi celavi muskarci?

mile kuronjic:
Pitanje je jasno... celavi muskarci.[/qu Oni uopste ne moraju biti u modi...ima ih toliko sarmantnijih od ovih sto su napravili mini val da sam sasvim sigurna da mi to ne smeta...Moj divan prijatelj inace stranac je bez i jedne dlake na glavi... sarmantan je da ne zna sta ce od zena, ne moze se odbraniti...znaci da kosa uopste ne treba da bude neki kompleks ako je covek sam po sebi obdaren drugim kvalitetima :D
 
Mislim da nije to moda ćelavih, nego je moda ne nositi kosu koja je toliko retka da je na granici kose i ćele.

Ne znam da li ću i kada oćelaviti, ali mi se svakako više sviđa potpuno bez kose, nego ono, nešto malo iznad ušiju i nešto malo na potiljku.

E sad, takođe smatram da je glupo da ako čovek ima lepu i bujnu kosu, šišati se do glave.
 
Malo me plasi sto se mom decku proredila kosa. Mislim, ima je jos svugde, ali malo se providi. Tako mu i treba kad je nosio dugu kosu pre. Nije mi privlacno kad neko ocelavi. Ali ima ljudi koji imaju lep oblik glave, pa to dobro izgleda. Grozim se kose zalepljene preko cele ili ne daj boze perike. Bolje da brije glavu. To zna da bude privlacno. Samo ne treba se sebe stideti. To se uvek vidi i iz aviona.
 
storm cloud:
Malo me plasi sto se mom decku proredila kosa. Mislim, ima je jos svugde, ali malo se providi. Tako mu i treba kad je nosio dugu kosu pre. Nije mi privlacno kad neko ocelavi. Ali ima ljudi koji imaju lep oblik glave, pa to dobro izgleda. Grozim se kose zalepljene preko cele ili ne daj boze perike. Bolje da brije glavu. To zna da bude privlacno. Samo ne treba se sebe stideti. To se uvek vidi i iz aviona.

sad je IN imati dechka sa bujnom kosom tako da ti je moj savet da ga isqlira$ jo$ neko vreme pa da nadje$ sebi Tarzana kakvog zasluzhuje$ :wink:
Genekita trenutno nije na mojoj strani pa se $i$am na nulnulnul svake 2 nedelje, ali chujem da ce tamo neke 2036 krenuti prodaja Dzirlo perika :)
Na svu srecu imam finu lobanju.. Mix Mobya i Kapetana Pikarda tako da je ok, mada normalno da su mu$karci sa kosom lep$i. Zamislite vas da ste celave. Pa ogromna vecina bi bila ruzhna za medalju :) mada.. video sam par devojchica kojima kratko stoji. Svake godine na EXITu vidim QL celavu ribu koja fascinira, kao da je Julbrinerova unuka :) :D
 
I nije dovoljno da bude samo ćelav.
Da bi bio MODERAN, nas savremeni ĆELAVKO, treba da bude vlasnik jos nekoliko, neophodnih, anomalija : KLEMPAV, ŽVALAV I KREZUB.
Ako je uz sve ove svoje nakaradne PREDNOSTI, savremeni muskarac pride i Mmm...UCAV...nema mu RAVNA.
Osim ako ne živi u ravnici, je l'...
 

Back
Top