Predlozi da iznajmite hotel

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Ewo danas sam bas pricao sa dew, i predlozila je da iznajmimo hotel u subotu :think:
A i pre toga je nesto cudno goworila, i nesto je mnog oonako prijateljski nastrojena :D
STa to znaci? Wam se desilo tako nesto?
Inace 94 je godiste xD. I bas je lepa (ali ne lepa u smislu lepsa od was zena sa foruma , posto za to ne treba neka izuzetna lepota, wetj je zaista lepa z:D) ^_^
 
Ewo danas sam bas pricao sa dew, i predlozila je da iznajmimo hotel u subotu :think:
A i pre toga je nesto cudno goworila, i nesto je mnog oonako prijateljski nastrojena :D
STa to znaci? Wam se desilo tako nesto?
Inace 94 je godiste xD. I bas je lepa (ali ne lepa u smislu lepsa od was zena sa foruma , posto za to ne treba neka izuzetna lepota, wetj je zaista lepa z:D) ^_^

Jeste Bwaco ona lepa ali je i maloletna :zcepanje:....nemoj posle da kažeš da te mala zvoca nije opomenula :metla:
 
Au Brane napredujes ti kao krupna riba,nema sta,sada si u stanju i ceo hotel da iznajmis kako napisa.Neka,barem cete moci da se vijate po svim onim sobama,pa ko koga stigne prvi,taj ce biti od gore.Ali pazite na skrivene kamere samo.;)

Ma odakle mi pare z:D
istrosio sam budzet za owaj mesec giwencxi parfem, i jedne farmerke z:D
Tako da cemo morati da podelimo troskowe z:D
To je jedino prawedno
 
Pola hotela,pa dobro,nije ni to lose.Probajte u kuhinji,tamo uvek proradi masta i svasta se desi,a i ako "aparat" zakaze bar su dostupna prirodna pomagala.:lol:
Pa nemamo mi nase stanowe
ja 90 to ona 94 lol z:D
Tako da stwarno nemamo neki izbor z:D

I ?
Kao ne diže ti se na maloletnice, nego na stare i iskusne žene ?

Pa ne, ja rekoh meni su swe dewojke maloletnice, Ali meni se ponekad wishe swidja tak oneka od 20 god ^_^. Ali one me netje :D
Ko ih yebe :D
 
Ewo danas sam bas pricao sa dew, i predlozila je da iznajmimo hotel u subotu :think:
A i pre toga je nesto cudno goworila, i nesto je mnog oonako prijateljski nastrojena :D
STa to znaci? Wam se desilo tako nesto?
Inace 94 je godiste xD. I bas je lepa (ali ne lepa u smislu lepsa od was zena sa foruma , posto za to ne treba neka izuzetna lepota, wetj je zaista lepa z:D) ^_^

na kraju ces je odvesti na klupu z:D
 

Back
Top