Šta vas je danas oduševilo?

...odusevila me je rodbina koja se ne nadano organizovala da se mami sve novo pribavi za Dom, ali bukvalno sve..samo su rekli da im napisem
spisak...toliko sam se iznenadila da su mi suze krenule, nisam se tome od njih nadala bas....kazu nece da im se tetka stidi tamo :heart:
 
...odusevila me je rodbina koja se ne nadano organizovala da se mami sve novo pribavi za Dom, ali bukvalno sve..samo su rekli da im napisem
spisak...toliko sam se iznenadila da su mi suze krenule, nisam se tome od njih nadala bas....kazu nece da im se tetka stidi tamo :heart:

To je stvarno divan rodjacki gest. Za to i postoje rodjaci i familija da se jedni drugima nadju. Bar bi tako trebalo da bude.

A mene je odusevilo moje dete...polozila je neki ispit tj esej koji je pisala joj je prosao dalje i sada moze da se desi uz malo srece da dobije stipendiju za letnju skolu na Kembridzu.
 
Legao ranije, naspavao se i odmoran i čistog uma iskoristio dan!

- - - - - - - - - -

sto sam cula da se Kesic napokon vraca 24.02
Sećam se kese još dok je bio ''niko i ništa'' i učestvovao na protestima...Mislim da je on klasičan primer nekoga ko se ''probio'' zahvaljujući bliskosti sa 5.-oktobarskim revolucionarima...Meni nije ništa posebno, pomalo je smešan ali više precenjen. Svakako mu se mora priznati da je jedini koji trenutno kritikuje loše pojave u društvu i služi kao ''ispusni ventil'' za ono što mnogi osećaju ali ne smeju ili ne znaju da formulišu.
 
Dobar san, podvarak od kiselog kupusa sa kremenadlama, lenja pita sa jabukama, Azisove pesme... A onda se setim da je sutra ponedeljak, da je napolju Sibir, da ne mogu da zalecim upalu uha, da ce mi narednih 6 dana biti identicni, da u mom zivotu nema uzbudjenja ni radosti i skenjam se najstrasnije.
 

Back
Top